چالش شدت پاییزه 🍁

عالیه. اینکه بتونیم از همدیگه انگیزه بگیریم و تو مسیر درست پیش بریم خیلی خوبه. بخاطر حضورتون ممنونم.
ممنونم از شما. علی آقا و همه دوستان.

8 پسندیده

انشالله با انرژی تمام دوباره برمیگردین پیشمون.
مراقب خودتون باشین :rose:

7 پسندیده

دوستان چالش شدت پاییزه
درود برشما
همیشه فعالیت شما عزیزان برایم انگیزه ادامه راه است
برایتان آرزوی توفیق دارم
:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

8 پسندیده

سلام
امروز لایتنر زود تمام شد

اینم گزارش دیشب

8 پسندیده

دوستان همه ما با میل و خواسته خودمان عضو زبانشناس شدیم. این یعنی اینکه ما به زبان علاقه داریم و دوست داریم یاد بگیریم، شاید بعضی وقتها انرژی مان کم باشه و یا حوصله نداشته باشیم ولی به راهی که میرویم باید ایمان داشته باشیم و خسته و یا ناامید نشیم و من قول میدم مطمئنا دیر یا زود موفق خواهیم شد.
به تلاشتان ادامه بدید کارتان عالیه :clap:
اوایل کار یکم سخته ولی بعد یک مدت انگلیسی یاد گرفتن تبدیل به یک تفریح لذت بخش خواهد بود. من اوایل بیشتر کتاب میخواندم تا دایره لغاتم زیاد بشه الان بیشتر بصورت شنیداری انگلیسی یاد میگیرم، البته کتاب هم میخونم ولی با لیسینینگ واقعا خیلی راحت و آسونه.
امیدوارم همه مون در کنار هم موفق بشیم :rose:

8 پسندیده

خواهر گرامی منتظر حضور گرم و با انرژی شما هستیم :rose:

7 پسندیده

سلام دوستان

9 پسندیده

9 پسندیده

8 پسندیده

8 پسندیده

9 پسندیده

آقا ابوالفضل @abolfazl

“تاپیک شدت پاییزه” :maple_leaf: قوانینی داره برای شرکت کردن.

بی زحمت پست اول این تاپیک رو دوباره بخون و طبق اونها پیش برو.
تمام شات ها رو هم می تونی همگی تو یه کامنت قرار بدی.

:sunflower::yellow_heart::sunflower:

6 پسندیده

بچه ها :dizzy::ribbon:

می گم امشب یه شات بزارم، برم تا یه دو هفته دیگه، پیدام نشه تو اینجا! :joy: :woman_facepalming:

فشرده خوانی رو بی خیال شدم فعلاً. هر موقع روحیه ام خرابه یا افسرده تر می شم، فقط می رم تو زیبوک. :green_heart::books::blue_heart:

اینم شات آواتارم بعد حدود بیست روز :hatched_chick:

.
.
.

.
.
.

:blue_heart::maple_leaf::blue_heart:

10 پسندیده

10 پسندیده

سلام

11 پسندیده

بچه ها :sparkling_heart::revolving_hearts:

تو این کامنت، لینک آبدیت شده نرم افزار Elsa Speak رو گذاشتم. با نسخه کرک شده نرم افزار، می تونید تمرین کنید.

‌.
.
.
پ.ن: کسی با من خوب نیست، می تونه تو این تاپیک نیاد و کامنت های بقیه رو لایک نکنه! با کمال احترام، دوباره از این موارد رفتارها رو ببینم، مجبور می شم تَگ کنم.

:blue_heart::green_heart::yellow_heart:

8 پسندیده

سلام

10 پسندیده

سلام
اگه توی تنظیمات گوشی تاریخ رو عقب جلو کنین میتونین زنجیره اونروزی که تاریخ گوشیتونو روش تنظیم کردین رو ترمیم کنین :slightly_smiling_face:

8 پسندیده

سلام دوستان

شبخوش

9 پسندیده

سلام بچه ها :dizzy::ribbon:

فردا، تاپیک سالگرد :balloon:یا تولد :gift: داریم تو تالار.

اولین :one: سالگرد زبانشناسی :blue_heart::blue_heart: شدنم :smiling_face_with_three_hearts: :star_struck: :heart_eyes:

راستش، تا امروز هم قصد نداشتم تاپیک رو بزنم. ولی گفتم یه تاپیک بزنم با دسته بندی “تجربه”، اونجا یکم با هم اختلاط کنیم :joy: ببینیم این چند وقته، چکار کردیم برای زبان مون. :apple::green_apple:

.
.
.

:blue_heart::maple_leaf::blue_heart:

9 پسندیده