تالار زبانشناس

تعمیرگاه زبانشناس 📌

خیلی ممنون دستتون درد نکنه.

4 Likes

هر دو مورد رو من با همکاران در میون میذارم دوست خوبم ممنونم :relieved::ok_hand:

6 Likes

سلام شب بخیر :hibiscus:
من دوره پانصد چهار لغت کار می کنم این دوره به مشکل خوره هرچی بروز رسانی میکنم باز نمیشه

Screenshot_۲۰۲۱-۰۳-۰۹-۲۳-۳۱-۰۵-۳۹۲_com.zabanshenas

Screenshot_۲۰۲۱-۰۳-۰۹-۲۳-۳۰-۵۳-۴۵۰_com.zabanshenas

در ضمن من این رو هم به پشتبان ها گفتم ولی نزدیک به بیست هفت روز که هیچ فیلمی یا چیزی برای من ارسال نمیشه همکار شما گفتند پیگری می کنند ولی هنوز مشکل رفع نشده ممنون میشم اگر پیگری بفرمایید :rose::blossom::tulip:

6 Likes

ممنون اطلاع دادین دوست خوبم من از این سمت پیگیری میکنم

4 Likes

دوست خوبم مشکلات فنی که شما مطرح میکنید همون لحظه توسط بخش پشتیبانی به واحد فنی ارجاع میشه و بعد اون باید منتظر پاسخ از سمت همکاران فنی باشید که خب برای پیدا کردن ریشه مشکل ممکنه گاهی زمان ببره، شما لطف کنید ایمیل یا شماره ای که باهاش داخل اپ اشتراک دارین بدین تا از همکاران فنی پیگیری بشه

8 Likes

تشکر از شما :hibiscus:

ان شاءالله مشکل رفع بشه

ممنون از تیم خوب شما :rose:

4 Likes

سلام روز بخیر :blossom:

مشکلی من مطرح کردم برای درس 504 لغت بوده اون پیامی که زیرش نوشتم برای ارسال فیلم این ها برای مشکل فنی فیلم اینها بودن ولی چون گفتم دارم یک پیام می دهم همه رو در یک پیام بنویسم :relaxed: سو برداشت نشه
تا الان هم از پشتیبانی کمک گرفتم خیلی خوب راهنمایی کردند :relaxed: :hugs:. فقط مشکل ارسال فیلم بود که چون یکم زمانش طول کشید مطرح کردم همین :sweat_smile::blush:.

اگر نه در کل من از صمیم قلبم از تیم و گروه پشتیبانی قدر دادم :blossom::tulip::rose::hibiscus:

3 Likes

سلام کتاب رامونا بخش رامونا و خواهرانش
فصل ۴ متن با صدا هماهنگ نیست
حتی موضوع فرق میکنه چرا قبل از این که گوش بدین متن اضافه میکنین من سه فصل خواندم فصل چهارم تغییر کرد .

Screenshot_۲۰۲۱۰۳۱۱-۱۵۵۸۱۷ Screenshot_۲۰۲۱۰۳۱۱-۱۵۵۸۰۷

این عکسش

7 Likes

سلام مهناز خانم… بله این یک فصل صوت با متن هماهنگ نبود و اصلاح شده. الان مجدد چک کردم، ایرادی نداره.
اینطور نیست که قبل از گوش کردن متن اضافه شده باشه، گاهی هر چقدر هم که چک بشه این خطاها از طرف خود نرم افزار ممکنه رخ بده.
لطفا بروزرسانی کنید، مشکل صوتش حل میشه.
ممنون از پیگیریتون

8 Likes

سلام به همه
درس ۷ انگلیسی قدرت (تکرر) متن اصلیش نویز میده وسطش .بقیه جاهاش مثلاً وکب یا مینی استوری اینجوری نیست فقط متن اصلیش اینجوری هست.

7 Likes

سلام چه طوری بروز رسانی کنم

6 Likes

احتمالا باید یک علامت نارنجی گوشه بالا، سمت چپ اومده باشه. اون رو بزنین بروزرسانی میشه اون فصل.
اگه نبود، فصل رو حذف کنین و انگشتتون رو روی کتاب نگه دارین، یکی از مواردی که میاره بروزرسانیه. بعد از بروزرسانی مجدد دانلود کنین که تغییرات جدید اعمال بشه.

8 Likes

ممنون مرسی …

7 Likes

بررسی میکنیم اطلاع میدیم خدمتتون دوست خوبم

5 Likes

سلام در داستان کوتاه درس روز مرگ در دوره انگلیسی قدرت خط بر متن با صدای راوی اصل هماهنگ نیست ممنون میشم برسی کنید

8 Likes

چشم حتما رسیدگی میشه

6 Likes

سلام… ممنون که اطلاع دادین
مشکل اسکرول این درس نرم افزاری بود. الان تا حد زیادی اوکی شده.
اگر بازم به نظرتون مشکلش زیاد بود بگین مجدد بررسی کنیم.

5 Likes

سلام. من هم مثل شما این درس برام نویز کمی داشت اما همکاران دیگه بررسی کردن مشکلی براشون نداشت.
مثل اینکه این مورد به نوع گوشی برمیگرده.
شانس ما :smile:

7 Likes

سلام
کتاب پدرثروتمند پدر فقیر خیلی صوت و متن ناهماهنگ هست.

یه فصلش خوندم ولی چندجا متن هست ولی صوت نیست

ممنون میشم پیگیری کنید

6 Likes

چشم حتما رسیدگی میشه دوست خوبم

6 Likes