تعمیرگاه زبانشناس 📌

دوستان لطفا کمک کنید.‌من امروز اپلیکیشن رو آپدیت کردم. ولی دیگه نمیتونم جملات رو در بخش یادداشت خودم کپی کنم!
دوره های دیگه میشه ولی دیگه امروز ایه های قران رو نمیتونم در یادداشت کپی کنم.

از ایه ۷ به بعد دیگه امکان کپی کردن ندارم. در حالیکه تا قبل آپدیت تا ایه صد رو کپی میشد.

بدون کپی آیات در بخش یادداشت من واقعا نمیتونم کاری انجام بدم.‌لطفا راهنمایی کنید …

این تاپیک مربوط به «بقره» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. کتاب «قرآن»

متاسفانه در نسخه جدید قابلیت کپی نداره
فکر کنم قبلا نسخه قدیمی رو از گوگل پلی گرفته بودین که کپی کنین و بعدش دوباره آپدیت کردین.

1 پسندیده

لطفا کمک کنید که چیکار کنم. من‌بدون استفاده از جملات در بخش یادداشت دیگه عملا کارایی لایتنرم از کار می افته

1 پسندیده

عزیزم تلگرام دارین؟اگر آره لطفاً به این آیدی پیام بدید

@zabanshenas_support

1 پسندیده

بله . چشم .‌حتما . ممنونم‌

1 پسندیده

سلام ، چطوری میتونم به نسخه قبلی زبانشناس برگردم؟
نسخه جدید خوب نیست. باگ لایتنر وجود داره.

@aFsaneh_boroumand

1 پسندیده

سلام
زبانشناس رو همراه با یه ورژن قدیمی‌تر سرچ کن تو گوگل
مثلا
زبانشناس 8.12

1 پسندیده

سلام آقا سید
اره حرفتون درسته یه قابلیت رو اضافه کردن اما متاسفانه چند جا خراب شد، از لایتنر بگیر تا دنبال کردن متن هنگام پخش که هنگام پخش، دنبال کردن متن کمی اذیت میکنه ، و ای کاش گزینه های مکث و پخش و جلو و عقب بردن کلیپ رو بالا نمیبردن و همون پایین میموند

1 پسندیده

دوست خوبم وقتی نسخه جدیدی میاد باید با همراهی شما متوجه باگ‌ها بشیم. حتما به پشتیبانی اپ مواردی که براتون اتفاق می‌افته رو گزارش بدین

به تلگرام زبانشناس پیام بدین همکاران براتون ارسال کنن

1 پسندیده

سلام ، متاسفانه تلگرام ندارم ، روبیکا دارین؟

دقیقا ، مشکلات من هم همینا هستن

باگ لایتنر چی هست؟

وقتی لغات رو می‌خونیم ، می‌زنیم میدانم نمیدانم ، یکم کند می‌ره ، و وقتی که لغات رو تموم میکنیم ، گیر می‌کنه ، و اون صفحه ای که همیشه میومد ، دیگه نمیاد . باگ هایی که آقا علی گفتند ، مشکل هستند

این

از فرایند یه فیلم میگیرین بفرستین؟

برای من الان تست کردم میاد.

اما کند شدن لایتنر رو داریم بررسی میکنیم.

فک کنم اون صفحه که نمیومد حل شد ، اما همچنان لایتنر کنده

دیشب اون صفحه نمیومد

دوستان کسی لینک قدیمی از زبانشناس رو نداره؟ من با مشکل کپی مواجه شدم و دیگه عملا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم

یه جای متن نوشته it comes from a army
خود aj هم اشتباه میگه a !!! عوض an

این تاپیک مربوط به درس «درسنامه لغات» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «دروس پایه‌ی انگلیسی بدون تلاش»، فصل «رونق در هرج‌ومرج»

1 پسندیده