چالش شدت 1400 💎

قربانت الهه جون شما لطف دارین :rose:

اینجوری کور میشیم که یا حداقل اورژانس لازم میشیم
فکر کنم ده ساعت بهتره . هر کی بیشتر هم خواست میخونه دیگه

12 پسندیده

بله موافقم :raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand::raised_back_of_hand:
پنج شنبه 10ساعت
جمعه هم رقابت سنگینه کف و سقف نداره

جمعه چند هفته پیش به دوستم زنگ زدم یک کاری خواستم انجام بده ،گفت ولمون کن جمعه ها مرده هاهم ازادن :sweat_smile:

12 پسندیده

راستش منم چند ماه بود تالار نمیومدم . لیلا خانم میدونند یه گرفتاری کاری دارم و فعلا حل نشده البته زبان خوندن رو ادامه میدم تا حد توان. این تاپیک هم با تشویق لیا خانم ایجاد کردم که خوشبختانه برای همه خیلی مفید بوده

11 پسندیده

آقا علیرضا امیدوارم مشکل شما هم بزودی حل بشه . خودتون رو نگران نکنید

ولی ایجاد این تاپیک خیلی ایده خوبی بود . واقعا مرسی از شما
خیلی ها رو پایبند زبانشناس کرد

11 پسندیده

بله واقعا خیلی مفید بوده من که خودم از بچه ها خیلی انرژی میگیرم

11 پسندیده

ولی دیر بجنبیم زری بانو از هممون جلو میزنه ، بعدا نگید نگفتی :smile:

11 پسندیده

نگران نباشین یکاریش میکنیم :grin:

10 پسندیده

سلام به همه اگه یادتون باشه من چند روز پیش گفتم هر روز مسابقه بشه بعد بعضی از دوستان مخالف کردند.ولی الان من دارم میبینم ،شما مسابقه رو تا سال ۱۴۰۱ تمدید می کنید :joy:

10 پسندیده

سلام
آقا ابوالفضل این مسابقه ای که ما انجام میدیم داوطلبانه هست و هر کس دوست داشته باشه توش شرکت میکنه ، و بیشتر برای تفریح هستش .
کلا دو سه نفر هستیم و بیشتر هدفمون هیجان آوردن به تاپیک هست تا بچه ها ببینن و بخندن و انگیزشون برای ادامه خوندن زبان بیشتر بشه

ولی اون مسابقه ای که شما میگفتین شامل همه اعضا میشد که همه مجبور بودن توش شرکت کنن و با قانون تاپیک که توی اولین کامنت تاپیک نوشته شده مغایرت داشت و همچنین دردسر زیاد داشت هم برای مدیر تاپیک و هم برای اعضا

ولی تا 1401 هر روز بخواد برگزار بشه که من یکی از مسابقه در میرم :smile:
منتظر شرکت شما برادر خوب خودم هم هستیم

12 پسندیده

منم هستم ولی واقعا نمیشه روزی هشت ساعت شنیداری !

10 پسندیده

منم خیلی دوست دارم که توی مسابقه باشم اگه قبول کنین منم جزؤتون باشم :raised_hands:

9 پسندیده

آقا ابوالفضل
چالش شنیداری فقط فردا جمعه هست برای همه اعضا

البته اگر خاطرتون باشه لیا خانم به شما هم گفت حاضره باهاتون مسابقه بده :point_down:

9 پسندیده

کم کم داره تنور مسابقه گرم میشه
:men_wrestling: :women_wrestling:

11 پسندیده

منم مسابقه دوست دارم:thinking::thinking:

اما اون عزیزی که چالش گذاشتن یه شرایط راحتتر بزارن برای ما که متاهل هستیم و وقتمون کمتره:sweat_smile::sweat_smile:

البته گویا تعداد مجرد ها بیشتر هست

12 پسندیده

در مورد شدت شنیداری جمعه هیچ شرطی وجود ندارد.
فقط مهم اینه که شنیداری خودمان را نسبت به روز های قبلی بیشتر کنیم.
مثلا کسی که روزانه میانگین 2 ساعت میخونه اگرجمعه بتونه 3 یا 4 ساعت بخونه کلی پیشرفت کرده و یجورایی رکورد خودشو شکسته.
البته باز من تاکید میکنم به دوستان لطفا کیفیت فدای کمیت نشه. هدف فقط بیشتر زبان یاد گرفتنه

12 پسندیده

دقیقا
من رکوردن تا الان ۲ ساعت هست

11 پسندیده

سلام
من هم معمولا جمعه ها تایم شنیداریم بیشتر از روزهای دیگه هست
برای چالش فردا هم تلاش خودم رو میکنم
میانگین تایم شنیداریم ۳ ساعت هستش برای فردا سعی میکنم بیشترش کنم

10 پسندیده

خوش اومدی دوست جونی ، شما تاج سری
دوتا مسابقه داریم یکی امروز که رسمی نیست و اختیاریه و چند تا از بچه ها توش شرکت دارن

یکی هم مسابقه فردا که همه اعضا قراره توش شرکت کنن

خدایی مسابقه منو باز دیده بودین :grin:

سلام خواهر جون شما باش باهات راه میایم :hugs:

چند بار هم گفتم ما بیشتر هدفمون با لذت خوندن زبانه و کلا هیجانی که مسابقه داره رو توی هیچ چیز دیگه ای نمیشه پیدا کرد
الان که چند روزه با یکی دو تا از بچه ها سر مسابقه کل داریم از هیجان فردا صبح که قراره مسابقه بدم خوابم نمیبره :grin:
همش در حال برنامه ریختن هستم تا بتونم وقت بیشتری پیدا کنم برای خوندن . حتی یک دقیقه هم غنیمته :smile:

اصلا ما هر چقدر خوندیم تقسیم بر دو میکنیم تا تلافی کم بودن وقت شما جبران بشه خوبه؟
خدایی باهات خوب راه اومدم :slightly_smiling_face:

مرسی بابت توضیحات کامنت قبلیتون :pray:

خدا فردا رو بخیر بگذرونه فکر کنم 24 ساعت کم بیاد :slightly_smiling_face:

حالا فردا که هیچی باهاش کاری ندارم
ولی یه چیزی که چند روزه بهش فکر میکنم اینه که کاش بتونیم مسابقه رو ارتقا بدیم تا کیفیت فدای کمیت نشه
اگه بتونیم همه قسمتهای یاد گیری رو تو مسابقه دخیل کنیم عالی میشه ولی فعلا به نتیجه مطلوبی نرسیدم
شما بچه ها هم اگه نظری دارین لطف کنید بگین تا فکرهامونو کنار هم بزاریم یه ایده خوب ازش بدست بیاد

11 پسندیده

شما که فراتر از 24 رفتین
27 ساعت شبانه روز :joy:
مگه میشه! مگه داریم!

11 پسندیده

تازه به زبانشناس دلم سوخت کوتاه اومدم حالا حالا ها راه داشت بیشتر بشه :smile:

9 پسندیده