چالش شدت 1400 💎

لبخند خدا یعنی همین باز شدن پلک های هر روزت… دوباره امروز متولد شدی “آدم” پس خجسته باد هر روزت…:heart:

صبح بخیر❤️

13 پسندیده

13 پسندیده

لیا خانم و علی آقا ممنون بابت مطالب مفیدی که در چالش قرار می دهید.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::blossom::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::blossom::rose::rose::rose::rose::rose: @Lia2 @Ali288

12 پسندیده

با اجازه صاحب تاپیک می‌خواستم یه موضوعی رو اینجا مطرح کنم چون خیلی پر بازدیده
دوستان نظرتون چیه یه تاپیک بزنم با هدف کسب یا ترک عادت؟ البته از روش علمی و درستش بر اساس علم روانشناسی که موثر باشه! (مامان من رواشناسه و میتونه راهنمایی کنه)
چالش برای ی مدت مشخص هست و اولش توضیحاتش رو میدم که چقدره و چیکارا باید بکنیم…
اگر نظرتون مثبته من بزنم تاپیکو ^^

12 پسندیده

سلام درسا جان نازنین :yellow_heart::dizzy:
اول از همه ممنون که نظر ما رو میپرسی ، به نظر من موضوع خیلی خوبی هست و اینکه از نظر روانشناسی اگه کمکی میخواستی حتما رو من حساب کن برای متن خود مقاله ات هم همینطور :ok_hand:t2:

13 پسندیده

این عالیه، حتما این کارو انجام بدین، من اولین فالوورتونم، به شرطی که عادت مطالعه ی زبانو از ما نگیرین.
هرچند من هنوز بش عادت نکردم :joy::see_no_evil:

13 پسندیده

فدای شمااااا :heart::heart::heart:
تشکر که اهمیت و نظر دادی عزیزم :two_hearts::two_hearts::two_hearts:
توی متن خیلی نمیخوام علمی توضیح بدم فقط می‌خوام در حد جنرال و روزمره بگم که این حرکت چه تاثیری میتونه تو زندگیمون داشته باشه و…
آخرشم توضیح میدم که هر روژ چالش چیکارا باید بکنیم…
ولی چشم من حتما از راهنماییات استفاده میکنم اگر تصویب شد و شما هم اگر جایی لازم دونستی چیزی رو اطلاع بدی باعث افتخارم هست شنیدنش و لطف میکنی :blue_heart::fire::sparkles:

13 پسندیده

ممنون از همراهی و اهمیتی که دادین :joy::blue_heart:
خب اگر بهش عادت نکردین این تاپیک میتونه فرصت خوبی براش باشه دوست عزیز ^^
درضمن ما تو این تاپیک می‌خوایم خودمونو آدمای بهتری از قبل خودمون بکنیم و باعث لول آپ شدن زندگیامون بشیم نه برعکسش :joy::woman_shrugging:t2:

13 پسندیده

حتما عزیزم :rose::rose::rose:
فکر نکنم کسی مخالف باشه شما مختاری هر کاری که دوست داری انجام بدی :v:t2:

13 پسندیده

قربون شما
اره خب اینجا همه ادمای فوق‌العاده‌ای هستن…
فقط می‌خواستم مطمئن بشم که این اتفاق طرفدار داره یا نه؟ می‌تونه برامون مفید باشه؟ و اگر کسی ایده‌ی بهتر یا دیگه‌ای داره در جریان بزاره ^^❤️

13 پسندیده

بسیار عالی، پس ما اینجا روانشناسم داریم. باعث افتخاره ولی از این به بعد باید خیلی مراقب رفتارمون باشیم. آفرین ریحانه خانم :rose:

13 پسندیده

چرا که نه؟ بسیار هم عالیه درسا خانم :clap:

13 پسندیده

من ممنونم از شما :pray::pray::pray:

13 پسندیده

خیلی ممنون :sweat_smile:
اما من روانشناس نیستم به خاطر علاقه ام خیلی کتاب و مطالب روانشناسی میخونم ولی یکی از اعضای خانواده روانشناس هستن در این مورد میتونم به درسا جان کمک کنم :innocent:

12 پسندیده

Hello friends.:balloon::heart:

14 پسندیده

درسا خانم ایده خیلی عالی هست.چون من تایپیک های قدیمی تالار رو مطالعه میکنم ، یه همچین تایپیکی دیدم که همینجوری بود اما در حال متوقف شده بود. لطفاً هر چه زودتر تایپیک رو ایجاد کنید :cherry_blossom::cherry_blossom: @DorsaKl

13 پسندیده

سلام :cherry_blossom:

15 پسندیده

این عالیه، موفق باشین. :rose:

13 پسندیده

ممنون از شمااا🙏

@Reyhaneh_Nazary
@vahid240
@abalfazl
@Ali288

ایجاد شد!

15 پسندیده

همچین تایپیکی من پیدا نکردم.میشه لینک بدید؟

11 پسندیده