طراحی جدید صفحه لایتنر و صفحه دیکشنری داخل دروس

آقای ناصری اون بخش آموخته شده و در حال یادگیری خیلی خوبه .حالا باید دید بقیه دوستان چی میگن

9 پسندیده

آقای ناصری گفتن می تونید تو تنظیمات معنی فارسی اول رو ببرید .
بعد یک سوال مداد گوشه دیکشنری حذف شد؟ و دلیل رنگی بودن لغات چی هست؟ چون ما فقط یک رنگ آبی به معنی لغت جدید داشتیم و یک هایلایت.
بعد درصد دروس که نشان میده ،تعداد لغات آبی و زرد هم میگه؟

8 پسندیده

خیلی لازمه آقای ناصری

کسانی که با لایتنر کار میکنند میدونند که دکمه بعدی
خیلی کاربرد داره.

16 پسندیده

اون مداد داخل دیکشنری شخصاً برا من هم مهمه هم کاربردی لطفاً حذف نشه :sweat_smile:

14 پسندیده

من به نظرم در مجموع بهتر شده
فقط اگه گزینه ای توی هر درس باشه که بزنیم بره درس بعد یا قبل خیلی خوب میشه
همچنین تو صفحه دروس یک بخش ( به خصوص بخش های که دروسشون زیادن ) اگه بشه یه گزینه ای مثل بوک مارک کردن یا … برای درسی که الان داریم مطالعه می کنیم داشته باشه خوب میشه که دیگه نگردیم که درس فعلی رو پیدا کنیم و ببینیم درس بعد کدوم بریم سراغش

12 پسندیده

الان یکم بی دلیل، پیچیده شده. اونجوری همه چیز مورد نیاز یه لغت، تو یک صفحه واحد بود و با لمس تب های همین صفحه، به همه دیکشنری ها دسترسی داشتیم. اونجوری، سرعت مرور و کار با لایتنر، خیلی بالاتر بود.

خیلی زیاد. چون اونطوری، می شد واژگان سخت تر رو تو طول روز، بیشتر مرور کرد و بعد دکمه “می دانم” رو زد و هی بی جهت، از دکمه “نمی دانم” استفاده نکنیم و واژگان مون تو لایتنر تلنبار نمی شه.

هم این. هم اینکه مثال های الان هم با ترجمه فارسی هست. چرا؟
مثال های خود دیکشنری های انگلیسی باشه لطفاً.

11 پسندیده

فکر کنم همون قسمت دانلودها و علاقمندیها باشه

مداد داخل دیکشنری برای من هم مهم و کاربردیه

12 پسندیده

خیییلی جاله
فقط اینکه به نظر منم دکمه بعدی اگه باشه بهتره و همچنین گزینه مداد که خودمون میتونیم توضیحاتی رو اضافه کنیم هم خیلی کاربردی بود امیدوارم که اونم حذف نشه
:blush::ok_hand:t4:

14 پسندیده

سلام آقای ناصری
اول از تلاش شما و تیم خوب زبانشناس خیلی ممنونیم :rose: :rose:

کتابخانه شخصی به اپ اضافه بشه عالی میشه چون کاربرد خیلی زیادی داره
بچه ها رو از سردرگمی بین کتابها در میاره و نظم خوبی به زیبوک میده

برای لایتنر هم دکمه کلمه بعدی و اون قسمت که علامت مداد داره که خودمون میتونیم توضیحات بنویسیم خیلی کاربردی هست

15 پسندیده

درود بر شما
ارادتمندم

قبل از هر چیز از زحمات با ارزش شما خیلی متشکرم.

من یک پیشنهاد دارم که اگه بشه به لایتنر اضافه بشه: لغات بعد از اینکه در مرحله پنجم فراگیری شدند، به قسمت دیگری وارد بشن که امکان دسترسی و مرور در آینده وجود داشته باشه. در حال حاضر امکان دسترسی به لغات یادگیری شده وجود نداره.

اگه ممکنه اون بخشی در لایتنر که علامت مداد داره و خودمون می‌تونم نت برداری کنیم حذف نشه. خیلی کاربردی هست.

علاوه بر اون اگه امکان داشته بخشی هم در خود اپلیکیشن اضافه بشه که بتونیم مطالب مورد نیاز خودمون رو به صورت نوشته ذخیره کنیم عالیه میشه.

سپاس از شما

روزتون شیک

:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

15 پسندیده

سلام آقا ناصری🌺
فقط یک سوال داشتم طراحی جدید که
می خواهیم استفاده کنیم حتما باید با فیلتر شکن از این به بعد از زبان شناس استفاده کنیم ؟ دیگه به صورت معمولی نمی‌توانیم استفاده کنیم ؟

10 پسندیده

نه

این فیلتر شکن فقط برای دیدن پروتوتایپه.

اپلیکیشن که وقتی طراحی بشه طبق معمول کار میکنه.

12 پسندیده

سلام و وقت بخیر :sunflower:
ممنون از شما و تیم زبانشناس برای برنامه خوبتون :bouquet:
من هم با دوستان موافق هستم و دوست دارم که مداد و بعدی باشند در لایتنر مخصوصا مداد چون توضیحات اضافه خودمون هم مینویسیم و این برای بنده خیلی کاربردی هست.

13 پسندیده

سلام آقا ناصری

تازه گی، ها یک دکمه اضافه کرده بود دکمه وسط خیلی عالی بود دیگه مجبور نبودم لغات رو نمی دانم بزنیم
بنظرم این که لغت فارسی اول برای من بیاد جالب نیست من دیگه دارم به دیکشنری تک زبانه عادت می کنم این حق انتخاب کاربر هست که لغات فارسی یادبگیرد یا انگلیسی اما این که براش عکس گذاشتید جالبه و می توانه ارتقا پیدا کنه یک مشکل دیگه این که مرور لغات در لایتر زبان شناس دقیق نیست اگر مرور بر اساس لایتر انکی باشه عالی میشه یک قابلیت دیگه که کاربر راحت اجازه داشته باشه خودش عکسی رو اضافه یا کم کنه لغت اضافه و کم کنه بنظرم تا جای ممکن حق به کاربر بدید هرچی دست کاربر باز تر باشه استقبال بیشتری میشه

ممنون از شما که به حرف ما گوش می دهید :rose:

12 پسندیده

کی اجرا میشه :star_struck:؟؟؟؟؟؟

9 پسندیده

سلام به شما آقای ناصری.
بابت تلاشتون برای بهبود اپلیکیشن بینهایت ممنونم :rose:
اما در مورد لایتنر منم با نظر دوستان موافقم.
همین الان لایتنر خیلی بهتر قابل استفاده هست تا با آپدیت جدید البته مخالف تغییرات نیستم اما تا اونجایی که متوجه شدم گزینه مداد که برای ویرایش بود و خودمون میتونستیم توضیحاتی رو اضافه کنیم حذف شده همچنین گزینه بعدی که میتونستیم با انتخاب اون گزینه کلمات رو در طول روزچند مرتبه مرور کنیم اونم حذف شده.
همچنین مثالهایی که از خود درس همراه با کلمه انتخاب میشد و باعث میشد درسها مرور بشه اونم به مثالهای دیکشنری بدون صوت تغییر کرده.ظاهرا صوت فقط برای خود کلمه هست.
اگر این امکانات رو هم لحاظ کنین و حذفشون نکنین قطعا آپدیت خوبی خواهد شد.
اینها گزینه هایی هستن که برای لایتنر بسیار ضروری هستن.

البته گزینه های درس های من، واژه های در حال آموزش، واژه های آموخته شده. بسیار عالی هستن :rose:

از شما و تیم زبانشناس بینهایت ممنونم :rose:

15 پسندیده

مرسی دوستان. با توجه به فیدبک ها تا اینجای کار این موارد رو قطعا اضافه میکنیم.

۱- گزینه ی مداد
۲- مثال اصلی به همراه صوت زیر کلمه بیاید.
۳- گزینه ی بعدی

20 پسندیده

بینهایت از لطف و توجهتون ممنونم :rose: :rose: :rose:

10 پسندیده

ممنون از توجه تون و نظرسنجی که گذاشتید تا نظر بقیه دوستان هم مطلع بشید :blossom::blossom::blossom:

11 پسندیده

از شما واقعا ممنونم که نظر بچه های زبانشناس براتون مهم هست و ارزش قائل هستید :pray: :pray:

11 پسندیده