ویرایش جدید نسخه‌ی تست اپلیکیشن زبانشناس (نسخه ۸)

1. همون لغت هایی که گفتم بلدم به دایره لغاتم اضافه نشد
5 پسندیده

۵. دوتا آیکون بالا کار نمیکنه

5 پسندیده

۶. نسخه قدیمی در ابتدای نصب یه راهنما بود کهمیگفت هر آیکون چیه و چیکار میکنه و … الان نیست

۷. انتخاب فونت که برید اصلا فونتی وجود نداره که انتخاب بشه

5 پسندیده

۸. فونت که کوچک میشود نتیجه اینه

8 پسندیده

۲۰. وقتی یک مجموعه رو باز میکنی ولی شروع مطالعه رو نمیزنی بازم به صفحه اصلی و مجموعه های انتخاب شده اضافه میشه.

۲۱. زنجیره صفر و شاخص لغت اشتباه

۲۲. از دیشب نمیتونم دوره های زوم رو باز کنم.
ای کاش امکان دوباره ابی کردن لغات هم اضافه بشه

6 پسندیده

کدوم دوره هست؟ …

5 پسندیده

بخش موسیقی و هنر زوم

5 پسندیده

خب خیلی خلاصه بگم وقتتون نگیرم
ابتدای ورودم متوجه چندتا ایراد شدم
• تعداد لغات در نسخه تست با نسخه اصلیم برابر نبود
• زنجیره با تایم کم در نسخه اصلی پر شده ولی در تست هنوز چشمک میزنه ( با اینکه تایم مطالعه رو در نسخه تستی گذاشتم روی ۱۰ دقیقه)
• ی پیام نشون میده نخوندم با اینکه خوندم حتی الانم باز کردم ولی علامت ۱ انتهای صفحه محو نشد

در قسمت آمار تایم روزهای اخر در نسخه اصلی و تست برابر نیست

در قسمت های دیگر آمار لجن خیلی بلنده و اون فراز نشیب ها مثل نسخه اصلی مشخص نیست یکم اعداد کوچکتری استفاده میشد بهتر میبود

کاور دوره ها و کتاب ها خوبه خوشگله ولی جای لهجه دوره ها خالیه اگه همه دوره ها داشته باشن خیلی بهتره

و در انتها چند پیشنهاد:

•گزینه تغییر پوسته رو پیدا نکردم اگه این گزینه وجود داشته باشه که بشه از پوسته های ملایم تری استفاده کرد خیلی بهتره

• ایام هفته که پایین صفحه پر میشه: ش ی د س بهتر نبود با یک فونت ریزتر کامل اسم روز نوشته میشد؟ و اینکه ایکون قبلی که کامل دایره پر میشد به نظر خوشگل تر بود تا ی دونه تیک

• علامت زنجیره بالای صفحه به رنگه سفیده به نظرم اگه به رنگ یا تصویر آتش بود جلوه بهتری داشت

• کل آیکون و ظاهر برنامه بزرگه اگه گزینه ای وجود داشته که دستی میشد روی حالت های کوچیک تر گذاشت میتونست برای بعضی افراد بهتر باشه (هر چند این ی قلم فعلا خیلی مهم نیست)

• اضافه شدن تعداد روزهای باقیمانده از اشتراک در نسخه تست

8 پسندیده

آیا قبل از ثبت نام در اپلیکیشن جدید، در اپلیکیشن اصلی بکاپ گرفتید؟
:point_down:

6 پسندیده

۹. توی همبرگر منو یه گزینه هست که (با نظرات خود ما را حمایت کنید) این هم کار نمیکنه. من همون موقع یه درس دانلود کردم ولی این بخش میگه دسترسی به اینترنت نداره

۱۰ دیگه توی نسخه رایگان پشتیبان گیری ندارید؟!

۱۱. پشتبان گیری خودکار هم نیست

با تشکر از زحمات تیم زبانشناس ببخشید خیلی ایراد میگیرم

5 پسندیده

من عادت دارم همیشه دستی هم بکاپ میگیرم :grin:
باز الان که شما فرمودید رفتم زبانشناس اصلیم بکاپ گرفتم نسخه تستی رو لاگ اوت کردم حتی محض احتیاط نسخه تستی رو حذف کردم مجدد نصب کردم اکانت رو بالا اوردم کماکان شرایط همونطوریه که داخل شات میبینید چیزی تغییر نکرد

ی نکته دیگه هم الان دیدم قسمت سرویس دیگه ننوشته از اشتراک چند روز باقی مونده

5 پسندیده

این مورد رو دقیقتر توضیح میدین. منظورتون رو نفهمیدم.

برای اینکه این مورد رو بهتر متوجه بشم. فرایند کار اینطور بوده؟
ابتدا اپلیکیشن تستی رو نصب کردین و وارد شدین. سپس در اپلیکیشن اصلی زنجیره تون رو ترمیم کردین. در نهایت توقع داشتین که با گرفتن بکاپ از اپلیکیشن اصلی، اپلیکیشن تستی هم زنجیره رو درست نشون بده.
درست متوجه شدم؟ یا حالت دیگه ای بوده؟

6 پسندیده

سلام وقت بخیر، آقای ناصری،، گوشیه من متاسفانه حافظه نداره، نسخه تست شده رو امتحانش کنم :persevere::persevere::persevere:

5 پسندیده

یعنی اون کشویی پایین بره. می خواستم عکس بگیرم اما الان رو دوره های خودم میزنم نمیاد .

نه قبل از اینکه این تایپیک رو بزنید ، به ازظهر ترمیم کردم.بعد پشتیبان گرفتم، اپ تست رو نصب کردم نیومد.لگ ات کردم ، دوباره پشتیبان گرفتم ، بازم نیومد

6 پسندیده

پوسته تاریک رو هم حذف کردید
من استفاده میکردم.خوب بود مخصوصا شب ،چشم اذیت نمیشد

6 پسندیده

سلام من با تبلتم از زبانشناس استفاده میکنم .
نسخه قبلی فونتش مناسب بود ولی حالا خیلی درشته و اذیت میشم

5 پسندیده

من این مورد رو چک کردم تغییر خاصی نداشت. میشه عکس بگیرید و کنار هم بذارین و نشون بدین تا بهتر متوجه بشیم؟

5 پسندیده

این تست کجاست پیداش نمیکنم؟

6 پسندیده

6 پسندیده

خوب اپ ظاهرش به نظرم خیلی جذاب تر شده
ولی بازم گزینه سرچ نداره برای جستجو کتاب یا فیلم مورد علاقمون
و اینکه به نمیدانم و میدانم هم یک گزینه دیگه نتخاب بشه برای لغاتی مثل اسامی اشخاص و این چیزا

6 پسندیده