« موفقیت یعنی مقایسه نکردن خودمان با دیگران »

آتینه جان موافقم. البته من بد بیان کردم.
چون هیچوقت به کسی غبطه نخوردم، متأسفانه حسرت روزایی میخورم که بهترین بودم و شرایط اجازه نداد این بهترین بودن ادامه پیدا کنه … :disappointed_relieved:
ولی من هیچوقت ناامید نشدم و دست از تلاش برنداشتم.
دیگه فقط بهترین خودم شدن واسم مهم شده … :slightly_smiling_face:

5 پسندیده

این احساستونو درک میکنم منم این حس رو داشتم و دارم, خصوصا زمانیکه شغل عاالی داشتم و از دستش دادم, البته خودم دیگه نرفتم سرکار.
اما با خودم سعی میکنم کنار بیام و دوباره تلاش کنم,

4 پسندیده

آره آتینه جان بهترین کار فقط تلاش هدف دار هستش نه حسرت خوردن …:slightly_smiling_face::ok_hand:

4 پسندیده

ممنون خیلی عالی بود به پدیده های معمولی اطرافتان نگاه کنید و از خود بپرسید از همین مساله پیش پا افتاده چه استفاده ای می توانم بکنم؟ منتظر معجزه نباشید. دو؛ علاوه بر افق های بلندمدت، افق های بسیار کوتاه مدت را نیز در برنامه ریزی خود بگنجانید (حتی گاهی به اندازه یک شب تا صبح)!

6 پسندیده

احسنت درسته :clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

عالی بودٰ ممنون از جمله زیبا و انگیزشیتون :clap::clap::clap::clap::clap:

4 پسندیده

واقعا درسته اقا کامبیز
تاپیک خیلی خوبی بود لذت بردم
ممنونم بابت این تاپیکت و هر موقع میام اینجا با لب خندون میرم از تالار
امیدوارم تو زندگی همیشه شاد باشی و شاد زندگی کنی و موفق باشی در تمام مراحل زندگی و همینطور بقیه دوستان:clap::clap:⚘⚘

5 پسندیده

کاری که اکثرمادرزندگی غالبا انجام میدیم
وباعث عقب افتادنمان در زندگی میشه
ممنون از مقاله خوب و عالیتون:rose::rose:

2 پسندیده

کار برعکسی که اکثرآدمهاانجام میدهند مقایسه ی خودشون بادیگران

2 پسندیده
3 پسندیده

سلام
با تشکر از آقا کامبیز @YoKambiz بابت مقاله روحیه بخششون و آقای @mostafa.76 بابت قرار دادن فیلم آقای Tom Shillue .
دیدم جناب AJ Hoge هم در یک فایل صوتی توضیح مفصلی درباره فیلم داده گفتم با دوستان زبان شناس به اشتراک بگذارم.

این هم فایل متن صحبتهای AJ Hoge
Don’tCompareYourselfToOthers_031217.pdf (95.8 کیلوبایت)

5 پسندیده

سلام و وقت بخیر
به نظر من بعضی اوقات همین مقایسه موجب کمال گرایی و برعکس میشه متاسفانه. این مقاله رو هم توصیه میکنم:

4 پسندیده

سلام دوستان،7 سال پیش از رشته ی زبان فارغ التحصیل شدم و دو ماه پیش، شروع کردم به مطالعه، متوجه شدم که چقدرررررر مطالب از ذهنم پاک شده و الان احساس میکنم باید از پایه شروع کنم و نباید از وسط ترم شروع میکردم، احساس میکنم که تمرکز و یادگیری قبل رو ندارم ممنون میشم اگر در این زمینه راهنماییم کنید

2 پسندیده

سلام
دوره ی انگلیسی قدرت رو ببینید چقدرش رو متوجه میشید؟

3 پسندیده

:ok_hand::ok_hand:عالی بود مقاله،خیلی ممنوون:tulip::tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

آهنگ زیر صدا آدمو یاد بدبختیا میندازه :joy::joy::joy:

5 پسندیده

امروز یچیزی خوردید همش استیکره خنده میذارید :joy::joy: چیشده خدا عالمه

2 پسندیده

ولی به نظرم مقایسه این مضراتو نداره ، بلکه برعکسش هست،
بدی مقایسه اینه که شاید طرف من بنیه طرف مقابل نداشته باشم، پس خودمو هم بکشم نمیتونم مثل اون موفق بشم، پس باعث افسردگی میشه

3 پسندیده