همزمان یادگیری بسته قدرت و کتاب گویا

من عاشق موضوعات روانشناسی هستم, بسته قدرت و کتاب گویا موضوع هاشون برام جالبه, خیلی دلم میخواد بخونمشون ولی خب الان درس اول قدرت رو میخونم, به فکرم رسید یه درس هم از کتاب گویا رو بخونم, بنظرتون این امکان وجود داره؟

3 پسندیده

بسیار خوبه اگر کتاب گویا رو حداقل یک بار بخونید یا گوش کنید یا حتی اگر فقط ترجمه اش رو بخونید

2 پسندیده

یعنی تداخل نمیکنه با درس قدرت؟ و اینکه تمام تکنیک سایه رو روش انجام بدم؟

1 پسندیده

سلام
کتاب گویا جنبه اموزشی نداره و برای اطلاعات و کلمه یادگرفتن خوبه

پیشنهاد میکنم انگلیسی قدرت رو با قدرت بخونید

2 پسندیده

یعنی اول تموم کنم انگلیسی قدرت رو بعد برم سراغ کتاب گویا؟

1 پسندیده

اول انگلیسی قدرت رو تمام کنید (حدود 30 الی 45 هفته طول میکشه)

بعد برید سراغ دوره ی VIP آقای جی هوگ

2 پسندیده

مطالب کتاب گویا است که ارزش داره.
حتی اگر نسخه ی فارسیش خونده بشه.
برای تکنیک سایه از هر منبعی میشه استفاده کرد.
اما توصیه ی من برای تکنیک سایه، بسته ی انگلیسی قدرت، خصوصا از درس ۹ به بعد، درس کایزن به بعد، است.

5 پسندیده

با اجازه آقا مصطفی این کتاب کامل ای جی ترجمه شده توسط کامبیز خودمونه
وقتتونو بذارید رو این و زود برید سراغ انگلیسی قدرت

6 پسندیده

شما برای یادگیری اصولی زبان نیاز به دو منبع دارید
۱:متمرکز
۲: گسترده
متمرکز : دروسی که با تکرار خیلی زیاد خوانده میشه و تکنیک سایه و… روی آن پیاده میشه(هدف اصلی این منابع افزایش توانایی listening و speaking )

گسترده : منابعی که برای لذت خوانده میشه و نیازی به تکرار زیاد و انجام تکنیک ها نداره (هدف از این منابع جذب ناخودآگاه لغت و ساختارهای گرامریه)
مسلما با توضیحات بالا شما میتونین انگلیسی قدرت رو به عنوان منبع متمرکز و کتاب گویارو به عنوان منبع گسترده مطالعه کنید

14 پسندیده

امیر حسین دقیقا اصل مطلب رو ادا کرد

فیلم و سریال و کتاب و پادکست و امثال این رو میتونید در زمره یادگیری گسترده قرار بدید

6 پسندیده

واقعا اینقد زمان میبره؟ من تو برنامه ریزی 8 هفته براش در نظر گرفتم .

1 پسندیده

@Farzad_Poodineh فرزاد عزیز من یه سوال داشتم.من فعلن روی داستانهای واقعی متمرکزم(سطح دو) ولی در کنارش قصه شاگردان اما,داستانهای بلند کودکانه ,دوره به انگلیسی گوش بده ودروس پایه انگلیسی بدون تلاش را گوش میدم هرروز.فقط میخوام بیشتر با مطالب گوناگون انگلیسی مواجه باشم.ولی داستانهای واقعی بیشتر گوش میدم.هرچند داستانهای واقعی بخاطر نکات گرامری وزمانهای مختلف وهمچنین تکرار وتکنیک سایه بیشتر برام مفید بوده تو این سطح از زبانشناس.والبته دروس پایه انگلیسی بدون تلاش ای جی هوگ
بنظرتون اشکالی نداره همه ی اینارو مطالعه میکنم؟تایم مطالعه رو یه ساعت افزایش دادم قبلن یه ساعت در روز به زبانشناس وقت میزاشتم الان سعی میکنم هر روز دوساعت برسم.چون واقعا حجم دروس زبانشناس زیاده

1 پسندیده

سلام
نظر شخصی من اینه که اگه میخواین زبان براتون لذت بخش تر باشه و کمتر خسته بشید و انگیزه ی یادگیریتون تداوم داشته باشه به یک دوره ی متمرکز آموزشی گوش بدید (مثلا همون انگلیسی قدرت یا داستان های واقعی) و بقیه زمان زبان خوندنتون رو کارهای متفاوت دیگه انجام بدید (مثلا کتاب خوندن و فیلم دیدن و بازی کردن و سریال دیدن و پادکست و رادیو گوش کردن و تلویزیون دیدن و غیره)

از لینک زیر هم میتونید ترتیب خواندن برنامه های زبانشناس رو بدونید

و همینطور اگه میخواین روش Effortless English (ای جی هوگ) رو دنبال کنید لینک زیر خوندنش حتما بهتون توصیه میشه

3 پسندیده

سلام
من الان 40 روزه شروع کردم .داستان های بچگانه ، بلند کودکانه، و دروس پایه انگلیسی بدون تلاش رو خوندم .
و می خوام به انگلیسی گوش بده رو شروع کنم .
یعنی طبق مطالبی که شما گفتید بهتره بسته قدرت رو بخونم ، درسته؟

1 پسندیده

پس یعنی اگه یکی دو هفته بدون توجه به جنبه آموزشی و با آبی نگه داشتن لغات درس ها این مجموعه رو خوند و ترجمه اش رو هم خوند اشکالی نداره؟ و بعدش بریم سراغ قدرت؟

1 پسندیده

کلا توصیه میشه که به ترجمه توجه نکنید و سعی کنید که انگلیسی رو به انگلیسی یاد بگیرید یعنی سعی کنید مفهوم مطلب و کلمات رو درک کنید

و برای شروع قدرت هم شما میبایست 85 % لغات درس اول انگلیسی قدرت رو متوجه بشید تا بتونید شروعش کنید.

هر وقت به این سطح (85%) لغات رسیدید. وقتشه که انگلیسی قدرت رو شروع کنید

2 پسندیده

اینجوری باشه خوبه چون من حتی بدون دیدن متن و فقط با شنیدن هم می تونم متوجهش بشم چون زیاد سریع نمی خونه ! هر چند کلمات آبی من هم زیاد کم نیست…

1 پسندیده