پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

لطفا قابلیت rotate شدن هنگام استفاده از اپ هم اضافه کنید

سلام ضمن خسته نباشید به تمام دانشجویان و تمامی ادمین های زحمتکش زبانشناس
عرضی داشتم که میشه اسمشو گذاشت پیشنهاد . یه مطلبی که خیلی وقته ذهن منو درگیر کرده و هرجور خواستم راه چاره ای براش پیدا کنم نشد که نشد . من بغیر از زبانشناس کتابی از کلمات انگلیسی رو میخونم و سعی میکنم حفظشون کنم ، بعضی از کلمات که توی ذهنم نمیره رو سعی میکنم با فیلمی یا عکسی که کمکم کنه یاد بگیرم . چند وقت پیش خواستم یه کلمه رو که توی کتاب یاد گرفته بودم ، توی زبانشناس یه سریال یا فیلمی یا موسیقی که این کلمه توش بکار رفته باشه رو پیدا کنم ، (چون از قبل دیده بودم که در مرور لغات لایتنر میشه به مثال های از این کلمات رو توی دروس یا فیلم های زبانشناس پیدا کرد) اما توی بخش لایتنر کلمه رو سرچ کردم پیدا شد ولی وقتی خواستم مثالشو ببینم نمیشد چون باید حتما به لایتنر اضافه میشد تا مثالش رو ببینم ، اما این روش هم مشکل بزرگی داشت که باید تمام لغاتی که در لایتنر داشتم رو مرور میکردم مثلاً من ۴۰۰ کلمه توی لایتنر داشتم باید آنقدر کلمات رو رد میکردم تا به اون کلمه برسم و بعد مثال هاشو ببینم . خواهشی که از تیم خوب زبانشناس داشتم این بود که بخش مثال رو به بخش دیکشنری اضافه کنند که راحت بشه به مثال هایی از کلمات دسترسی داشته باشیم
این یک مشکل جزئی اما در عین حال مشکل بسیار بسیار مهمی از برنامه بی نقص زبانشناس می باشد امیدوارم این مشکل در آپدیت های بعدی برطرف بشه

1 پسندیده

:sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle::sparkle:

پیامهای بالا بررسی شد

:arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down:part 2 :arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down::arrow_down:

1 پسندیده

سلام یک پیشنهاد داشتم خدمت دوستان دست اندرکار برنامه اونم اینکه بعد از پایان فصل ها چندتا پیشنهاد توی برنامه برامون مطرح بشه که حالا چی بخونیم بهتره برامون مثلاً من الان دارم مرد عنکبوتی رو مطالعه میکنم و دقیقاً نمیدونم بعدش چکار کنم یک چارت آموزشی شامل حالا محتوی متفاوت و قابل انتخاب باشه بهتر نیست تا اینکه سرگردون باشیم تو برنامه آخه من که ۴۰ سالم هستش با پسرهام که ۱۲ و ۱۴ هستن هممون داریم زبانشناس می‌خونیم و به انتخاب خودمون هرکدوم یکار میکنیم که شاید راه بهتری هم باشه

6 پسندیده

با سلام و درود و ضمن تشکر :rose::pray: درخواست اضافه نمودن آیتم رکوردینگ یا ضبط صدا در آبدیت جدید که بسیار عالی و مفید هست دارم. البته این مورد رو تو نرم افزار Elsa دیدم که با تلفظ صحیح مثل نیتیوها، امتیاز کامل ، متوسط ، ضعیف و یا با درصدبندی به اندازه درستی یا نادرستی تلفظ صحیح کلمه یا جمله امتیاز میده .

تو اپ بی نظیر زبان شناس واقعا جای آیکون رکوردینگ خالی احساس میشه . چقدر عالیه بعد از تمرین مداوم که البته ضبط صدای خودمون هم بخشی از تمرینات هست تو هر مبحث آموزشی اضافه بشه . دقیقا همون جایی که سرعت تنظیم میشه . خیلی ممنون میشم در آبدیت جدید این مورد مهم اضافه بشه . از اپ elsa دقیقا بخاطر همین مورد مهمش استفاده میکردم . و این باعث میشه همزمان با تکرار مداوم که صدای خودمون رو ضبط میکنیم روند یادگیری تلفظ خیلی بهتر و سریعتر پیش بره خصوصا که اگر بعد از ادای درست هر کلمه یا جمله مثل گوینده اصلی متن بهم امتیاز با درصد و یا درست و غلط بده . درخواست افزودن آیتم رکوردینگ در متون با امتیاز بندی

3 پسندیده

اگر تو بخش دیکشنری میشد تصویر هم بیاد خوب میشد مثل سرچی من تو گوگل میزنم اگه درست کنید عالیه. ممنون میشم یک کلمه یا حروف انگلیسی رو با Clipart ترکیب کنید تا تصویر خوبی از اون کلمه نشون بده مثل این. Apple Clipart

5 پسندیده

با نگاهی به تاپیک های ایجاد شده اخیر در خصوص نیاز به پارتنر زبان و همچنین میزان بازدید و ارسال پاسخ در موضوع " دنبال پارتنر زبان انگلیسی میگردی؟ اینجا آگهی کن " یک نیاز دیده میشه.
به طور کلی برای خیلی از افراد پیدا کردن پارتنر زبان اهمیت ویژه ای داره و جای خالی یک بستر بومی با کیفیت برای این مورد خالیه.
بنظر من زبان شناس میتونه از این فرصت استفاده کنه و خودش بستری خلاقانه برای این مورد تهیه کنه و توی این مورد پیشرو باشه که قطعا میتونه براش سودمند باشه.

3 پسندیده

لطفا جعبه لایتنر رو بر اساس حروف الفبا تنظیم و طراحی کنید
واقعا به این صورت که کلمات بهم ریخته اس اصلا رغبت نمیکنم که کلمات لایتنر رو مرور کنم
من بار ها قصد نوشتن کلمات رو در دفتر داشتم
ولی چون کلمات بهم ریخته اس به نتیجه ای نمیرسم
واقعا بعد 830 روز مطالعه مرور لغات به صورت بهم ریخته بسیار سخت هست
خواهشا زودتر این مورد رو آپدیت کنید

3 پسندیده

برنامتون خیلی خوبه اما لطفاً امکانات جعبه لاینتر بیشتر کنید محدوده فقط به دو گزینه بلدم یا بلد نیستم مثلاً تا حدی بلدم یا کامل بلدم یا تا حدی بلدم لطفاً یکم بیشتر به جعبه لاینتر بیشتر توجه کنید چون بیشتر یادگیری اونجاست چون لغات اول یاد بگیری بعد یک قسمت به لاینتر اضافه کنید که اونهایی هم که کامل یاد گرفتیم ولی هر از گاهی باز یاد آوری کنه خیلی متشکرم از برنامتون امیدوارم نادیده گرفته نشه این موضوع مهم

5 پسندیده

سلام ، من یه پیشنهادی داشتم. امیدوارم کاربردی باشه، شاید هم بقیه دوستان قبلا پیشنهاد داده باشن :wink:
اگه امکانش هست. شرایطی فراهم بشه که تمام دروس و بسته های آموزشی که تا الان مطالعه کردیم رو تو صفحه شخصی خودمون نشون بده. اینجوری از روند کار خودمون هم مطلع میشیم

من خیلی از بسته ها و دوره ها رو خوندم. یه عالمه کتاب خوندم و فیلم دیدم ولی همه شون رو تو یه جای به خصوص ندارم که هر دفعه خواستم دوباره بهشون مراجعه کنم

با تشکر از زحمات بیدریغ شما عزیزان :pray::pray::pray:

7 پسندیده

سلام سما جان.
منم خیلی دوست دارم این قابليت به زبانشناس اضافه بشه،فکرکنم دوستان دیگه هم اینو قبلادرخواست داشتن.
علاوه براینکه مثل شما علاقه مندم ازروند کارم مطلع بشم،مشکل دیگم اینه که بعضی کتابها و…که قبلا خوندم کلایادم رفته.الان دلم میخواددوباره بخونم ببینم چه حسی نسبت‌ بهشون دارم.
درهرصورت اميدوارم اگه امکانش هست،تيم قدرتمند زبانشناس این موضوع روهم تواولویتهاقرار بدن.
ممنونیم
آرزوی سلامتی و موفقيت برای همه دوستان

6 پسندیده

سلام، ممنون از اپ زبان شناس، به عنوان یه پیشنهاد خیلی بهتر میشد تو آپدیت های بعدی گزینه مارک کردن یا مطالعه در فرصت دیگه یا همون گزینه علاقه مندی ها اضافه میشد، واقعا جای خالیش حس میشه و خیلی عجیبه که برنامه نویس هاتون تا الان این فیچر رو اضافه نکردن

7 پسندیده

A post was merged into an existing topic: انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

سلام
یه موردی توی اپ هست همیشه دوست داشتم باشه
بعضی مواقع توی اپ موقعی که کتابی می خونم یا فيلم می بینم، کلماتی رو می بینم که به لایتنر اضافه کرده بودم و زیرش قرمز شده، ولی از اونجا که خیلی وقته ازش گذشته، یادم نمیاد چرا کلمه رو به لایتنر اضافه کرده بودم
اگر میشد که موقع دوره کلمه، اون متنی که اون موقع اضافه کرده بودم رو نشون میداد (مثل موقعی که کلمه رو توی لایتنر دوره می کنیم) خیلی عالی میشد
اگر هم آدرس اون درسی که متن ازش بود هم اضافه می کرد که نور علی نور

ممنون از تیم زبانشناس

7 پسندیده

یا ارجاع به یک گیف هم عالیه. برای مثال زیر به لینک زیر ارجاع بدید واقعا مطلب جا میوفته دیگه نیاز به ترجمه هم نیست. البته این لینک با فیلتر شکن باز میشه.

Her chocolate cravings

http://media.giphy.com/media/YaqY9RQuXy0vu/giphy.gif

1 پسندیده

سلام وقت بخیر به نظر من با توجه به استورهای خوب فارسی توسعه دادن نسخه آی‌اواس زبانشناس واجبه. تجربه کار کردن با اندروید رو دارم که واقعاً عالیه ولی واقعاً نسخه آی‌اواس جای کار داره.

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
ای کاش قابلیت سرچ کلمات در کتاب ها وجود داشت
من وقتی میخوام بدونم فلان کلمه کجای کتابه بوده، مجبورم از یه برنامه دیگه که همون کتابه رو داره استفاده کنم. سرچ کلمات در همه اپلیکیشن های کتابخونی وجود داره و چیزه پیچیده ای نیست که زبانشناس نتونه داشته باشه.
ممنون که پیگیری میکنید

7 پسندیده

سلام، امیدوارم که حال تیم زبان شناس خوب باشه
یک پیشنهادی برای جعبه لایتنر داشتم
از اونجا که بعضی مواقع تلفظ لغات با فونوتیک اون تفاوت داره
نظرم بر اینه که فونوتیک هر لغت بدون نیاز به وارد شدن به دیکشنری؛ زیر هر لغت نشون داده بشه.
اینجوری هر بار که میبینیم تمرین میشه و سطح تلفظ صحیح کلمات هم بالا میره.

4 پسندیده

خدا قوت زبان‌شناسان
پیشنهاد من در مورد لایتنر هستش
در قیمت مرور لغات مثال های که میاره عالیه و حرف نداره
ولی وقتی نمیدانستم یا میدانستم رو میزنیم میره در قسمت در حال یادگیری
میشه در قسمت یادگیری هم جوری بشه که بزنیم روش مثال هاش اینجا هم بیاد
عالی میشه

4 پسندیده

بعضی نرم افزار های آموزش زبان یه سری آزمون دارن که املا رو تست می‌کنه
مثلا حروف یک کلمه رو به هم ریخته می‌کنه و ما باید مرتبشون کنیم

5 پسندیده