پیشنهادات در مورد اپلیکیشن زبانشناس

سلام
فرض کنید یه ترکیب هایلایت شده
یکی از کلمات ترکیب هم هایلایت شده

ولی وقتی روی عبارت میزنی، میتونی هایلایت ترکیب رو مرور کنی نه کلمه وسطش رو

و حتما باید بری داخل لایتنر کلمه رو مرور کنی
حتی نمیتونی با تغییر عبارت به کلمه مرور کنی، فقط ترجمه اش رو میاره

4 پسندیده

سلام یکم این فارسی شده صفحه هر فرد رو عامیانه تر کنید

خیلی جالب نیست مثلا نوشته
ملحق شده از انگار عضو گروهک شده
روز های که بازدید شده از چی؟ از چه چیزی؟ روز چی؟
فلان روز زمان خواندن خوندن چی؟ تالار؟ درس؟ روز چیه؟

بالاترین پاسخ یعنی پریده بالا پاسخش؟ یا زیاد پاسخ داده؟
برترین موضوعات موضوعی که ساخته یا بیشتر مشارکت داشته تو اون موضوع؟

اینا هم با اغماض قبوله ولی ملموس نیست
بیشترین پسندیده شده توسط
بیشترین پسندیده

3 پسندیده

ممنون ولی بیشتر منظورم این بود مثلا دروس مناسب آیلتس دروس مناسب تافل دروس مناسب تافل با یه روند مناسب باشه
یا مثلا دروس مناسب a1,a2,b2,c1c2 و دسته بندی های این تیپی و کاربردی
ممنون دوست عزیز

البته الان که اپ استور قطعه ولی برخی مواردی که گفتید تو نسخه من وجود نداره
من نسخه ۸.۷.۴ دارم آخرین نسخه چنده؟

سلام

بنظرم اول اینکه یه قسمت یاداشت مخصوص ،برای هر درس اگه برنامه ریزی بشه کارایی خیلی زیادی از خودش نشون بده مثل یه notebook همراه در واقع کنار متن اصلی هر درس کنار آدم باشه نه صرفا برای ثبت یک کلمه بلکه برای هایلایت کردن یک جمله یا اصطلاح طولانی و یا ثبت شخصی نکات کلیدی درس در حال مطالعه فراهم بشه دوم اینکه درس های ابتدایی برای مبتدی ها یکم شفاف سازی تر بشه نکاتی که واقعا مهمه بهش توجه بشه داخل درس در غالب کادر یا علامتی و اضافه کردن تمرین به آخر درس ها .

ممنون از زحماتتون:green_heart::green_heart:

2 پسندیده

خب فکر کنم شما نسخه آیفون رو نصب دارین (که بروزه برنامه تون) و متاسفانه با توجه به تحریمهای سرسختانه ای که روی آیفون هست دست همه استارتاپا و بیزنسا برای توسعه آیفون میلرزه. برای همین با نصف ظرفیت اندروید داریم ios رو توسعه میدیم و اضافه شدن قابلیت ها خیلی بیشتر طول میکشه ولی خب همکاران در تلاش هستند این تغییرات روی آیفون هم اعمال بشه و مواردی که من خدمتتون گفتم در نسخه اندروید موجوده اما من مواردی که در آیفون هم وجود داره خدمتتون میگم.

مورد اول برای پخش پشت سر هم بخش های یک درس یا دوره که روی سه نقطه عنوان دوره میزنید بعد تصویر زیر میاد که روی پخش بزنید همه قسمت ها پشت هم تکرار میشه

در مورد حذف لغت از لایتنر هم باید وارد درس بشید، لغت هایلایت شده رو انتخاب کنید و بعد حذف از لایتنر رو بزنید.

در مورد ویرایش معنی یک لغت یا لغاتی که میگین دو قسمتیه و معنی نداره هم دقیقا تو پشتیبانی گزارش بدین اصلاح میشه.

در مورد استپ شدن درس دو حالت وجود داره اگر چند ثانیه پلی میشه بعد بسته میشه، لطفا موارد زیر رو انجام بدین
1- ابتدا از قسمت منوی برنامه وارد بخش تنظیمات بشین

2- گزینه آخر یعنی حل مشکل استپ شدن درس اگه تیک نداره بزارید.
3- اپ رو کامل ببندید و مجددا باز کنید( از تسک منیجر کامل ببندید).

:o:نکته ای که با فعال شدن این دکمه به وجود میاد این هست که اگر شما درس رو پلی کردین و میخواین از بکگراند به دکمه پلی و پاز دوره دسترسی داشته باشین این مورد با فعال بودن اون دکمه حذف میشه. پس برای این مورد میتونین اون دکمه رو غیر فعال کنین.

:o:این موارد حتما در آینده بهینه تر میشه و این راه حل ها صرفا برای رفع مشکل مقطعی هستن

اگر از همون ابتدا پخش نمیشه یکبار گوشی خاموش و روشن کنید درست میشه.

برای مورد چهارم هم چون بخش کاوش هنوز به آیفون اضافه نشده شما به این صورت ندارینش ولی میتونید تا زمان اضافه شدن این قابلیت به نسخه آیفون، از نسخه وب که به صورت آزمایشی در دسترس هست استفاده کنید که لینکش رو براتون میزارم

1 پسندیده

سلام و وقت بخیر
اول از همه تشکر میکنم بابت زبانشناس
چهارساله میشناسمتون و با قاطعیت میگم بهتر از این آپ وجود نداره
درخواستی ک داشتم اینه ک همونجور ک تکرار هر یک جمله وجود داره مثل سرعت ک اندازه های متفاوت داره برای تکرار هم این قابلیت باشه
مثلا بتونم انتخاب کنم هر جمله رو دو ،سه یا چهار بار تکرار کنه و بره عبارت بعد

خیلی میتونه مفید باشه
من چون حین کارهای خونه گوش میدم این ک هر عبارت مثلا س بار تکرار بشه خیلی برام کاربرد داره

ممنون از تلاشتون برای بهتر شدن زبانشناس

@hnaseri :pray:
@afarkhani :pray:

7 پسندیده

سلام فاطمه جان @fateme67
وقت بخیر
از صمیم قلب خوشحالیم که برنامه براتون مفید بوده :blush::rose:
راستش تا جایی که من میدونم و قبلا هم آقای ناصری و همکاران فنی گفته بودن چون یکم نوار پخش شلوغ میشه به خاطر همون قابلیت تکرار جمله یکبار یا نامحدود هست ولی باز هم همکاران و آقای ناصری پیامتون رو میبینن اگر صلاح ببینن درخواست تون بررسی و پیگیری میشه :rose::pray:

4 پسندیده

سلام

من امروز می خواستم اپ رو به دوستم معرفی کنم، به همین خاطر وارد بخش معرفی به دوستان شدم که لینک مربوطه رو براش بفرستم. اما قبل از این کار به ذهنم رسید که یک بار روی لینکی که دوستم قراره ببینه کلیک کنم و ببینم چطوره. متوجه شدم این ویدئو ی معرفی که قرار دادید متعلق به خیلی وقت پیش میشه. زمانی که هیچ کدوم از این تغییرات اساسی که توی این یه سال اخیر درش ایجاد کردید وجود خارجی نداشته و عملاً اپی که الان دوستم قراره دانلود کنه با اپی که معرفی شده زمین تا آسمون فرق داره که خب این یه پوئن منفی به حساب میاد. خواستم بگم به نظرم بهتره که هرچه سریع تر یه ویدئو ی معرفی اپ جدید، اگه هنوز ساخته نشده، بسازید و لینک اون ویدئو رو تو بخش معرفی به دوستان قرار بدید تا اون رو برای دوستانمون بفرستیم. مچکرم.

همچنین اینکه نوار دیکشنری ها هم اگه مثل نوار دیکشنری و یادداشت ثابت بمونه خیلی بهتر میشه. چون از اتلاف وقت کاربر جلوگیری می کنه.

4 پسندیده

سلام دوستان

من از تیم زبانشناس بابت این برنامه سپاسگزارم

من یه پیشنهاد در مورد تالار زبانشناس دارم

پیشنهاد اینه که تو تالار زبانشناس تو اسم یا همون آیدی کاربر اگه میشد مثلا رنگی بود
مثلا سبز قرمز آبی نارنجی و…
بود
اگه میشد
@aFsaneh_boroumand @hnaseri

1 پسندیده

به نظرم صفحه چت و کامیونیتی بهتره توی خود اپ بیاد به‌جای ری‌دایرکت شدن روی وب‌سایت…

2 پسندیده

سلام اگر یک قسمت هم داشت که بدون زیرنویس فیلم را تماشا میکردیم خوب بود تا یکبار با ترجمه یکبار با زیرنویس انگلیسی و یکبار بدون هیچ زیرنویسی خودمان را تست کنیم

این تاپیک مربوط به بخش «1بخش» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. فیلم [«سیندرلا»]( ساخت حساب کاربری

1 پسندیده

بخس فول اسکرین که ایجاد بشه این قابلیت وجود خواهد داشت

4 پسندیده

سلام و تشکر بابت تاپیک خوبتان
اگر برای هر درس یک صفحه ی یادداشت در نظر گرفته بشه، بسیار کاربردی و مفید خواهد بود.

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر
به نظر من واژه ها رو میشه هم با کمک متن و هم با کمک تصویر یاد گرفت
پیشنهاد من اینه که توی قسمت لایتنر یه امکان اضافه بشه مثلanki که میشه عکس هم آپلود کرد

اینم نمونه های من

19 پسندیده

سلام به نظر منم خیلی عالی میشه اگر لایتنر تصویری داخل اپ باشد

9 پسندیده

سلام پیشنهادتون عالی هست. اگر امکان اجرایی شدنش هم باشد که بسیار عالی تر خواهد بود🙏

6 پسندیده

سلام
ایده خیلی جالبیه آره اگه تصویری باشه تو ذهنمون میمونه خیلی کمک می‌کنه به بخاطر سپردن کلمات و اصطلاحات

4 پسندیده

پیشنهادتون رو لطفا توی این تاپیک بفرستین تا در آینده بررسی بشه دوست خوبم

8 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
اگه میشه تو آپدیت بعدی
۱- اون تعداد لغات زرد و آبی نوشته بشه یا حداقل تو تنظیمات باشه تا هر کس خواست بتونه شخصی سازی کنه
۲-تعداد لغات لایتنر هم نوشته بشه یا حداقل بشه تو تنظیمات نوشتن تعداد لغات رو فعال کرد
۳-مثل عکس پایین بشه تو این حالت هم دید چقدر از درس مونده

۴-حالت افقی هم اضافه بشه
۵-بشه اندازه فیلم رو توی درس تنظیم کرد تا جا برای متن زیادتر بشه(منظورم مثل حالت دوبرنامه در یک صفحه گوشی هست که میشه یه برنامه رو کوچک ترش کرد)
۶- لطفاً هر یه ماه یه آپدیت بدین تا یکم شکل برنامه عوض بشه و جذابیتش برای خوندن زبان زیادتر بشه
ممنون واقعاً این آپدیت لازم بود و محسوب شدن لایتنر جزو مدت زمان مطالعه فوق العاده بود

8 پسندیده