انتشار آزمایشی نسخه ۸.۱۰ نرم افزار زبانشناس

درسته منم همین مشکلو دارم، فکر کردم فقط گوشی من افسردگی یا چیزی داشته آخه یه بار همیتجوری از پشت بوم پرت شد، باید اعتراف می کنم تقصیر خودم بود از بس حواس پرتم.

1 پسندیده

با سلام :orange_heart:

عارضم که :grimacing:

لایتنر متشکل از چهار قسمتِ
اما واسه بنده دو قسمت پایانیش غیر فعال شده!!!

لغت میره قسمت " نیاز به یاد آوری "
بعد به قسمت " حافظه کوتاه مدت "

خب تا اینجا همه چیز خوب و اوکی، قربون دستاتون :clap:

اما بعد ییهو حافظه بلند مدت و آموخته ها کلا صفرِ :smiling_face_with_tear:

عملا جایی واسه ذخیره و مرور لغاتی که یاد گرفتم ندارم!
و لغات قدیمی هم دار فانی رو وداع گفتن!

اگر مشکل از تنظیمات اپ لطفا راهنمایی بفرمایید.
اگر هم تغییرات جدید اپ…؟!
با عرض پوزش بنظرم جالب نیست… ببخشید آ :see_no_evil:

و در پایااااان بسیار سپاس گزارم از این برنامه عالی و فوق العاده تون …تیم زبانشناس…

3 پسندیده

سلام چرا برا من لغات دو بخشی که تو هایلایت میزارم و بعد میخوام برش دارم یه بخشش آزاد میشه ولی بخش دوم هر کار میکنم در نمیاد
برا مثالtruck driver رو هایلایت کردم
بعد مدتی از هایلایت درآوردم ولی کلمه truck تو هایلایت مونده و هر کار میکنم زرد باقی میمونه و از هایلایت در نمیاد

4 پسندیده

الان مشکل چیه؟

از بعد از حافظه کوتاه مدت کلمه ها میپرن. در دو گزینه بعدی کلمه ای قرار نمیگیره

خوب هنوز لغتی به حافظه بلند مدت نرفته. باید چندین بار موفقیت آمیز مرور کنین که بره اونجا

ببخشید اصلا متوجه نمیشم

مثلا

الان این کلمه رو من یاد گرفتم میخوام بره تو بلند مدت و بعد آموخته ها…

چکار کنم!؟

ببخشید که من جواب میدم

جواب این مورد رو میتونید در تاپیک زیر بخونید

لغات رو بیش از یه ماه الی دو ماه رو مرور می‌کنید به دسته بندی های دیگه نمیره؟

2 پسندیده

اووووووو… خیلی ممنون سپیده خانم گل:ok_hand:

:pray::pray::pray::pray:

خیر کمتر از چند روز یاد میگرفتم و فکر میکردم دستی میشه از کوتاه مدت به بلند مدت انتقالش بدم. اما با توضیح شما متوجه شدم این روند تغییر کرده و طی یه زمان مشخص اتوماتیکوار از کوتاه به بلند و بعد اموخته ها انتقال پیدا میکنه… درسته؟

اما این وسط نمیفهمم لغاتی که از قبل تو حافظه بلند مدتم بوده چطور شده که دیگه نیستن! و کلا صفر شده :smiling_face_with_tear:

بله درسته اما با زدن میدانم لغت به دسته بندی بعدی انتقال داده میشه.

در متن درس، لغت رو از هایلایت درش نیاوردین؟
از هایلایت زرد به سفید تبدیلش نکردید؟ منظورم حذف از لایتنره

1 پسندیده

واقعیت حدود ۱۰ روز پیش دیدم لغاتم نیستن! فکر میکردم از بعد اپدیت اینطوری شده !
اما حتما نفهمیده اینطور کاری کردم… ولی ، کی و کجا !!! نمیدونم…

بنظر میاد آبیِ که ریخته شده، نمیشه کاریش کرد :pensive:

واقعا سپاس گزارم از پاسخ گوییتون :pray::tulip::heart:

1 پسندیده

اگر منظورتون این بوده که لغاتی رو که میدانم زدید و به دسته بندی حافظه بلند مدت رفته بود و با آپدیت الان صفر شده دلیلش اینه: :point_down: :point_down:

در آپدیت اخیر، کلماتی که “از قبل دانسته” مشخص میکردین، دیگه جزو کلمات یادگرفته شده محسوب نمی‌شن و فقط کلماتی که از طریق لایتنر مرور می‌کنید و درنهایت یاد می‌گیرید به حافظه بلندمدت‌تون اضافه میشن.
اینطوری تعداد کلمات و عباراتی که واقعا یاد گرفتید با کلماتی که از قبل معنی‌شو می‌دونستید قاطی نمی‌شن و روند یادگیریتون شفاف‌تر میشه.

2 پسندیده

صحیح…

بله دقیقا…

ممنون از توجه و توضیحتون:pray:

1 پسندیده

نوع فونت

نوع فونت bold شده در زمان خواندن متن تفاوت چندانی با بقیه فونت ها نداره.
علیرغم محةوای عالی رابط کاربری کمی ضعیف است.

این تاپیک مربوط به «مایک آشپز است» در اپلیکیشن «زبانشناس» است. دوره «نیمچه داستان‌ها»

2 پسندیده

2 posts were merged into an existing topic: تعمیرگاه زبانشناس :pushpin:

سلام خسته نباشید میخواستم ی باگ برنامه رو اطلاع بدم ک خیلی ام رو مخه !:expressionless::expressionless: من ساعت بعدی ک با این برنامه اشنا شدم اشتراک خودمو خریدم چون واقعا ب دلم نشست اما بعد ۳ روز اولین باگ و دیدم اونم ب این صورت ک در صفحه لغات وقتی اسکرول پایین ک میکنم و لغات رو میخونم و ترجمه اون لغات باز بسته میکنم اسکرول صفر میشع و ب اول کلمات میره و من باز باید دوباره بیام پایین تا کلمه مورد نظرم !!!
این باگ تا ۲۰ دقیقه اول ک باز میکنم برنامه رو، اتفاق نمی افته.
دکمه قطع اسکرول خودکار هم زدم اما فرق نکرد !
برنامه رو باز بسته ک میکنم درست میشه ! و بعد ۱۰ ۱۵ دقیقه بعد …

2 پسندیده

ممنون میشم از مشکلتون ویدیو بگیرین تا همکاران بهتر بتونن مشکل رو پیدا کنن

3 پسندیده

فیلم ک نه وقت ندارم خاستم در جریان باشید ی همچین باگی هم وجود داره دوستان برنامه نویسس بخونن بنظرم میفهمن چی میگم !

باید دقیق‌تر بررسی بشه و خود برنامه نویس‌ها ازمون خواستن که برای صحت موضوع همیشه فیلم از مخاطب دریافت بشه. اما اگر زمان ندارین برای فیلم گرفتن که ممنون نیازی نیست :rose:

2 پسندیده

چه تغییراتی ایجاد شده؟