آیا آموزشگاه زبان انگلیسی مو عوض کنم ؟

سلام من هانیه هستم 15 سالمه و حدود 4 ساله که شروع به یادگیری زبان کردم

وقتی میخواستم شروع کنم هیچ اطلاعی از این که چه مؤسسه خوبه یا چه کتاب هایی خوبه نداشتم. من از یک مؤسسه به نام بیتا در خیابان هشت بهشت شروع کردم از کتاب English time شروع کردم و بعد هم کتاب های بزرگسالان Speak now است و بین هر کتابش یه کتاب American file
می خونیم.من الان
American file starter , 1
و speak now 1 , 2 را تمام کردم و میخوام American file 2 را بخونم

من خدا رو شکر تاحالا تو همه ی کتاب ها موفق بودم چون خودم زبان را دوست دارم و خودم تو خونه خیلی زبان میخونمو همه مدرک هام هم از 90 بالا است

حالا بعضی ها میگن تو که اینقدر خوبی برو یه مؤسسه بهار مثل گویش و کتاب های تاپ ناچ بخون ولی من اصلا نمیدونم که باید چیکار کنم
بعضی ها هم میگن مؤسسه و معلم مهم نیست و مهم اینه که خودت تلاش کنی و کنار کتاب های آموزشگاه کتاب های متفرقه مطالعه کنی و فیلم ببینی و…
من استخاره هم کردم
یکی برای این که همین آموزشگاه را ادامه بدم و یکی این که برو یه جا دیگه.
«جوابش هم این جوری شد که اولی یعنی همین جا بمونم خیلی عالی
و اینکه یه جا دیگه ببرم خوب بود .
ولی حالا بیشتر معلم های خودمون دارند از آموزشگاه می روند.
و نمیدونم باید چیکار کنم.
توی اینترانت داشتم دنبال این می گشتم که چه جوری لغات که یاد میگیرم را فراموش نکنم که یه دفعه این ترم افزار را پیدا کردم.
حالا از شما میخوام که راهنمایی ام کنید که چیکار کنم.
از این آموزشگاه برم یا نه
ذهنم خیلی درگیرم
لطفا کمکم کنید

همون چیزی که استخاره میگه انجام بده

2 پسندیده

وای عزیزم.خیلی عالیه که تو این سن اینقد با علاقه و پشتکار داری جلو میری :clap::clap::clap:.من نمیتونم نظر بدم چون اصلا آموزشگاههایی که گفتی رو نمیشناسم ولی بهت توصیه میکنم در کنار هر آموزشی که میبینی فیلم وانیمیشن و کارتون مناسب سطح خودت رو هم ببینی و روشون تکنیک سایه رو اجرا کنی و همینطور با جدیت ادامه بدی ولی با لذت نه با استرس و دلهره.مهم اینه که از کاری که میکنی لذت ببری.امیدوارم موفق باشی

1 پسندیده

برای دریافت بهترین نتیجه گیری بهتون پیشنهاد میکنم این مقالات رو بخونید و اونهارو با کلاس های خودتون مقایسه کنید

یادگیری زبان چیزی نیست که بهتون یاد بدن. باید خودتون یاد بگیرید برای درک بهتر برای یادگیری زبان پیشنهاد من خوندن ده فاکتور پیشنهادی از لوکا لامپاریلو هستش:

1 پسندیده