♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام

چرا اینجا اینقدر سوت و کور شده من نبودم

:roll_eyes::face_with_raised_eyebrow::woozy_face::frowning_face::face_with_monocle::face_with_monocle::face_with_monocle:

3 پسندیده

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1XiVNGKrpEkag_pyuzEEnjaANRszAIvENz8yWlPZ2FlU/edit#gid=1231714108

3 پسندیده

سلام بر همگی دوستان گلم وقت همگیتون بخیروشادی :rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::cherry_blossom::cherry_blossom::hibiscus::hibiscus::bouquet::bouquet:
پس فرم عادتهای مفیدتون کجاست زود تند سریع اسکرین شات بگیریند قرار بدهیند یالا ببینم منتظرم :wink::wink::wink::joy::joy:باتشکر :rose::rose::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::bouquet::bouquet::cherry_blossom::cherry_blossom:

سلام.

من از habithub (version 9.5.37) استفاده می کردم برا ثبت فعالیت هام و تشکیل زنجیره
متاسفانه بک آپ هم نگرفته بودم از اطلاعاتم

ولی بدون اینکه گزینه restore data رو بزنم، بعد از چند هفته، اطلاعاتم کاملا پاک شد
کسی تا حالا برخورد داشته با این مساله در این نرم افزار؟

2 پسندیده

سلام به همگی
من از فردا به امید خدا تصمیم گرفتم سحر خیزی رو شروع کنم دوباره.
از فردا راس ساعت ۵ ان شاء الله.

4 پسندیده

سلام
یه زمانی به وجود این چالش افتخار می کردم، هر وقت بخوام زبانشناس رو برای کسی معرفی کنم حتما اشاره به وجود این چالش می کنم که باعث ترغیب شخص مقابل می شه.
حالا حیفه این چالش مسکوت بمونه، چند وقت پیش دوست داشتم برگردم به این تاپیک تا اندکی تسکین ناراحتی اخیرم بشه، ولی امروز که حالم خیلی خیلی خوبه در خدمت تون هستم. که این حال خوب هم نتیجه ی یکی از عادت هایی بود که در این یکی دو سال اخیر به سبب همین تاپیک در خودم تثبیت کردم، عادت خوب شکرگزاری.
پس از امروز دوباره قدم در مسیر مثبت بهبود و یا ایجاد عادت های مفید در زندگی می گذاریم

چالش شخصی خودم: شکایت نکردن و عامل حال خوب دیگران شدن
همراهان عزیز زبانشناسی لحظات خوب براتون آرزومندم :rose:

@atineh1967
@nazanin72

دو بانوی همیشه همراه، امیدوارم شرایط تون مساعد باشه برای همراهی در این تاپیک

12 پسندیده

این چالش واقعا رو سه چیز خیلی مهم دست گذاشته و به نظر من هرکی این سه کارو هر روز انجام بده روزی سرشار از انرژی و پیشرفت رو خواهد داشت
من حدود دو هفته ای هست که با زبان شناس آشنا شدم(به لطف درس های وی آی پی استاد ای جی :heart_eyes:) و از اون به بعد حتی یک روزم نشده که بهش سر نزنم
یادمه همون روز اول کلی از مقالات و نوشته های سایتو خوندم و نمیتونستم ازشون بگذرم و نخونمشون
بعد رسیدم به این چالشه و یه برگه در اوردم و تصمیم گرفتم هر سه تاشو به صورت منظم انجام بدم هر چند داشتم انجامشون میدادم ولی بی نظم و بی انگیزه بودم
دقیقا از فرداش تا امروز هر روز ساعت 7-8 بیدار میشم و روزی حداقل یک ساعت زبان میخونم و روزی یک ساعت ورزش میکنم و تقریبا روزی یک ساعت کتاب میخونم
این چالش واقعا رو من تاثیر گذاشت و منو از اون دوره ی بی برنامگی کشید بیرون و الان احساس می کنم دوباره افتادم رو دور :grin:
ممنونم به خاطر راه انداختن چالش خوبتون @a.bayani :pray: ممنون از سایت خوب زبان شناس و دوستانی که براش زحمت میکشن :rose:

10 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز
امیدوارم همیشه سرحال و شاد ببینمتون :cherry_blossom:
غصه و ناراحتی ازتون دور باشه بانو :heart_eyes:

7 پسندیده

سلام عزیزم؛ سپاس گزارم :rose:

3 پسندیده

سلام بانو جان ، چه غافلگیر کننده بود برام که دیدم باز این تاپیک اومد بالا. ممنون بابت لطف و محبتتون و خوشحالم که این تاپیک در لحظات مثبتتون به یادگار مانده ، ایشالاه در چالش شخصیتونم سربلند باشید مثل همیشه :rose::rose::heart:

سلام بر شما خیلی مسرور شدم از خوندن پیامتون و صد البته باعث افتخار که این چالش براتون موثره، بهترین ها بدرقه راهتون :rose::rose:

5 پسندیده

سلام بله چالش خیلی خوبی بود و هست
ممنونم ازشما
اگه بشه بله من حتما پایه ام که دوباره شروع کنیم و ادامه بدیم با شما دوستان بزرگوار:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart:

3 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیزم, بدون اغراق من هم عادت سحرخیزی و ورزش رو مدیون این چالش هستم, عادت کتابخوانی رو هم از, قبل داشتم ولی با وجود, این چالش به پایداری بهتری رسیدم. امیدوارم ایده های جدید برای این تاپیک با ارزش شکل بگيره, من با کمال میل تا جاییکه وقتم اجازه بده در خدمت این چالش خواهم بود.

3 پسندیده

سلام
من هم پارسال همین موقع ها با کتاب اثر مرکب آشنا شدم وبعد به دنبال گروه یا جمعی برای تمرین و انگیزش بیشتر می‌گشتم که این چالش رو پیدا کردم و کلی عادت های مثبت تو زندگیم پدید اومد.
به نظر من هم مسکوت موندن اینجا خیلی حیفه.

5 پسندیده

سلام خانم؛ بله چشمه ای از ایده های خلاق تون جوشیده؛ حیفه خشک بشه باید تبدیل به دریایی از نتایج و انرژی های مثبت کنیم و عقب ننشست.

سلام نازنین خانم عزیز و متعهد
حضور تون گرم :bouquet:

سلام آتوسا جان، چقدر از شما بی خبر شدم.
امیدوارم که حال تون خوب باشه
تعهد و مثبت اندیشی شما ستودنی هست
حضورتان سبز :rose:

سلام این نتیجه ی خوب به نظر تون قابل گسترش نیست؟ با افتخار منتظر حضور شما در چالش هستیم و قابل بدونید ما رو در جریان نتایج خوب تان قرار دهید

جای بسی خرسندی ست
شنیدن این پیامدها از چالش باعث خوشحالی هست.
اینکه فکر کنیم توی جامعه بارقه هایی ست از امید، حس مثبت ، موثر و مفید بودن؛ احساس غرور بهمراه داره
دستها و قلب ها سرد نمیشه از حرکت رو به جلو

5 پسندیده

خوب دوستان عزیز همان طور که عرض کردم یکی از چالشهای شخصی من عامل حال خوب شدن هست.
دو روز گذشته برای یکی از هدفهام میبایست کار بزرگی انجام می دادم و شخص مهمی رو می دیدم؛ وقتی از خواب بیدار شدم و چشم هام رو باز کردم به خودم گفتم نه من نمی تونم واسه چی برای خودم دردسر درست کنم، و ترس عظیمی برای انجام اون کار داشتم که بر اساس لطف الهی دقیقا با این متن روبرو شدم :

:sparkles:باید قوی بود :muscle:
باید از سخت ترین ضربه ها ، پله ساخت و بالاتر رفت ،
باید از بی انصافی ها ، درسِ انصاف گرفت و رویِ تمامِ بی مهری ها ، چشم بست !
نمی توان جلویِ سازهایِ ناکوکِ زمانه را گرفت ،
اما می توان مسیرِ درست را ادامه داد و نگرانِ هیچ چیز نبود …
می توان انعطاف پذیر شد و با هر ضربه ، حالتِ بهتری گرفت ،
نه اینکه دلسرد و نا امید شد ،
نه اینکه جا زد و کنار کشید …
تا بوده ، همین بوده ؛
هرچه بالاتر بروی و نزدیک تر به قله باشی ، باد و طوفان و زمین و زمانه ، سخت تر می گیرد !
من برایِ عبور ، منتظر نمی نشینم تا تمامِ آب هایِ جهان ، خشک شود …
دل را به دریا می زنم و شنا می کنم !
و برایِ پرواز ، در انتظارِ اثباتِ نظریه ی تکاملیِ داروین ، نمی مانم …
آسمان را به خانه ام می برم !
کامل نیستم ، اما کامل می شوم.:sparkles:

که در این متن جمله ی من برایِ عبور ، منتظر نمی نشینم تا تمامِ آب هایِ جهان ، خشک شود …
دل را به دریا می زنم و شنا می کنم رو چند بار تکرار کردم و شد اهرم حرکتی و موشک پرتاب من برای قدم گذاشتن در مسیر هدفم، خدا رو شکر با نتیجه قابل قبول روبرو شدم
امیدوارم همیشه شجاعت عبور از دریا حتی طوفانی رو داشته باشیم
در پناه حق

9 پسندیده

عالی بودددددد :clap::clap::clap::clap:
کامل نیستم اما کامل می شوم :grin:
مرسی از این همه انرژی و اقتدار

3 پسندیده

فدات عزیزم :rose:
منتظر حضور شما هم هستیم خانم :rose:

3 پسندیده

سلام خانم نیکنام عریز و دوست داشتنی وقتتون بخیروشادی :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:خوش برگشتیند بانو :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet::rose::rose::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:انشاالله روزهایتان در آرامش و رو به جلو باشه عزیزم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::rose::cherry_blossom::bouquet:آرامش و سلامتی و موفقیت و دلی شاد و لبی خندان برایتان آرزومندم :tulip::blossom::sunflower::hibiscus::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::rose::cherry_blossom::bouquet::bouquet:حضورتون دایمی باشد نازنیینم :heart::heart::heart::tulip::tulip::blossom::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::rose::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

سلام خانم میترا، بانوی با انرژی
ممنون از محبت تون :rose:

بسیار سپاس گزارم از دعاهای زیباتون :bouquet: :heart:

2 پسندیده

شاید ساده خونده بشه ولی عمل بهش چیزی میخواد به اسم شهامت :relaxed:
خوشحالم برای حال خوبتون :hugs:

4 پسندیده