♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

:joy::joy: البته اگه خودمونو بزاریم جای تهرانیا ماهم تا تعطیل میشدیم امکانش بود هجوم بیاریم :joy::sweat_smile:

چقد سخت شده سه روز دیگه تمومه :sweat_smile::sweat_smile:

2 پسندیده

کجایی هستی مگه محدثه :joy:

3 پسندیده

مشهد البته ۷۵ کیلومتری مشهد زندگی میکنم عزیزم :blush::sweat_smile:

3 پسندیده

4 پسندیده

3 پسندیده

منم دوس دارم این چالش رو. انشالله از شنبه شروع میکنم (این شنبه من از اون شنبه ها نیستااااااااااااااااااا :grin::grin::grin: که بگیم شاید این شنبه بیاید شاید :joy::joy:، فردا مراسم داریم) انشالله تا شنبه هم میگردم ببینم یک نرم افزار ثبت فعالیت های روزانه که با من خوب راه بیاد پیدا میکنم و به امید خدا از شنبه استارت میزنم
ممنون از پیشنهاد دهنده این چالش :pray::pray::pray::pray::rose::rose::rose:

4 پسندیده

یعنی اهل چنارانی محدثه جان؟؟

1 پسندیده

شمال:sweat_smile::grin:

:laughing::laughing:
بله. :sunglasses::sunglasses:

3 پسندیده

نه فریمان :grin: (زادگاه شهید مطهری) :sweat_smile::sweat_smile:

به به خوش بگذره :heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

4 پسندیده

برنامه هایی که در نظر دارم از فردا به عنوان ثبت فعالیت های روزانه در نظر بگیرم:
سحرخیزی (خدایی تو ماه رمضوون سخته وقتی تا سحر بیدارم چه جوری 7 صبح بیدار شم :sweat_smile::sweat_smile:، اما سعی میکنم این چند روزم رعایت کنم)
مراقبه حداقل روزی 10 دقیقه
خواندن کتاب :books::books: که بیشتر در زمینه های روانشناسی و موفقیته الانم دارم نیمه تاریک وجود دبی فورد رو میخونم
طراحی
یادگیری زبان
تولید محتوا برای دو تا محصول شکر قهوه ای روزی 5 تا و تفاله روزی 3 تا
خوندن قرآن

فعلن میخوام تواناییم رو بسنجم ببینم توانایی چند ساعت فعالیت در روز رو دارم. انشالله بعدا تکمیل میشه

3 پسندیده

انشاءالله موفق باشی دوستم :clap::tulip:

2 پسندیده

ممنون محدثه عزیزم :star_struck::star_struck:

2 پسندیده

5 پسندیده

5 پسندیده

3 پسندیده

سلام دوست عزیز
خوش آمدید
امیدوارم در مسیر ثبت عادت های خوب ثابت قدم باشید :rose::rose::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ممنون نسیم جون :rose::rose::rose:
البته با حمایت های شما دوستان :wink::wink::wink:

2 پسندیده

فدات بانو. ما اینجا در خدمت همه دوستان گل و خوش سلیقه مثل شما هستیم :rose::rose:
میگم میشه هر موقع دوست داشتین از این نرم افزاری که استفاده کردین یه توضیحی بدی؟
:grin:

2 پسندیده

باشه عزیزم
راستش من با لپ تاپ همه کارامو انجام میدم ترجیح دادم از نرم افزاری استفاده کنم که نسخه ویندوز داشته باشه :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face: و همونجا کارام رو ثبت کنم. تو نت گشتم هر چی دیدم برای اندروید بود اینو پیدا کردم که هم راحت میشه باهاش کار کرد یعنی کاووش چند روزه نمیخواد و هم اینکه رو لپ تاپ نصب میشه و عملکردم جلو چشممه :wink::wink::wink: ، گفتم فعلن برای اینکه عقب نمونم از این استفاده کنم انشالله بهترش گیر اومد عوضش میکنم (چون مدام در حال چک کردن نرم افزار های مختلفم :see_no_evil::see_no_evil:)
توضیحات بیشتر هم بخواین درخدمتم

2 پسندیده