♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام
آمار دیروز:

5 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

6 پسندیده

6 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

8 پسندیده

سلام
دیروز فقط بیست دقیقه مراقبه کردم

4 پسندیده

5 پسندیده

چرا چند روزه هیچکس اینجا نیست؟
آمار دیروز:

5 پسندیده

4 پسندیده

سلام یک سوال
من فرق اینجا با مراقبه شبانه صبحگاهی رو متوجه نمیشم :neutral_face:
البته یک فرقی داره
اونجا تشریحی میگیم صبح و شب چه ساعتی خوابیدیم و بیدار شدیم؛ و مراقبه به چه شکل بوده اما
اینجا فقط عکس میفرستیم :neutral_face:
:joy::joy::joy:
یک نفر لطف کنه توضیح بده منو از این ظلمات و ابهامات خارج کنه (خیلی اذیتم) :neutral_face:
ممنون :rose::cherry_blossom:

3 پسندیده

سلام زهرا جان
عزیزم شما اینجا عادات خوبی که میخواین داشته باشین و هر روز تو لیست تون میارین که هر روز انجام بدین تا در وجودتون نهادینه بشه میگید، مثلا میگین میخوام هر روز یک ساعت مطالعه داشته باشم
اما در مراقبه صبحگاهی ساعت خواب و بیداری میدین و همچنین انجام مراقبه یکسری کارای دیگه مثل تصویرسازی و شکرگزاری رو هم میتونید انجام بدین اونجا بگین

3 پسندیده

خیلی هم عالی
مرسی ممنون حنانه جانم بابت توضیحی که دادی :rose:

2 پسندیده

فدات عزیزم :rose::rose::rose:

2 پسندیده

یعنی تا حالا من اشتباه عکس میفرستادم؟:expressionless:

2 پسندیده

نه اشکال نداره، قراره نسیم جان یک حرکتی بزنه همه چی سرجاش قرار بگیره انشالله فردا خودش میاد توضیح میده :rose::rose::rose:

2 پسندیده

آها.والا من که نمیفهمم شما خانوما دارید چیکار میکنید🤔

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
حالا انشالله فردا کامل توضیح میدیم :rose::rose::rose:

2 پسندیده

آمار امروز:

4 پسندیده

سلام دوستان روزتون بخیر.
من تمام توضیحاتی که در خصوص جداسازی این تاپیک با تاپیک سحرخیزی میشد داد رو در پست اول تاپیک جدید توضیح داده بودم ولی خب باز اجمالشو عرض میکنم خدمتتون. این تاپیک عادت های مفید در جهت بهبود رشد شخصی دوستان ایجاد شد و هر کسی یسری هبیت ها داشت که هر شب اینجا اسکرین میداد. بعد یه مدت ما تصمیم گرفتیم علاوه بر روند گذشته بیایم یه عادت رو همگانی دنبال کنیم مثل سحر خیزی بعد 1ماه دیدم دوستان دیگه اسکرین شات هبیتاشونو نمیدن جز اتوسا خانم و خانم نیکنام و فقط به گفتن ساعت بیداریشون اکتفا میکنن که خب نتیجه نشون میداد که خیلی هم تاثیر موثری در سحر خیزی و تعهدشون نداشت. برای همین به دلیل اینکه این تاپیک برگرده به روال گذشته من اومدم برای سحر خیزی تاپیک جدا زدم تا هم به صورت جدی تر به این عادت بپردازیم هم این تاپیک بهم نریزه و برگرده مثل قبل. ولی خب باز با توجه به ارزیابی این چند روز تصمیم گرفتم یه کاری کنم که فقط تو یه تاپیک گزارشا داده بشه خلاص چون به هرحال همون موارد مراقبه هم جزو عادتای مفیده :grin:
اما از اوونجایی که دوست دارم حتما درکنار همه عادتهای فردی افراد یسری عادت هارو باهم و دسته جمعی پیش ببریم اونا رو اعلام میکنیم و میگم چیکار میکنیم بعدش.
ماه تیر که عادت سحر خیزی بود
ماه مرداد شب زود خوابیدن بهش اضافه شد.
ماه شهریور رو نظر سنجی میذارم امروز
تا انشاالله همگی پیشرفت کنیم.
باز توضیحات دقیق ترو بعدا خواهم گفت
:rose::rose:

8 پسندیده

سلاام نسیم
بسیار بسیار ممنونم بابت توضیح، خیلی زیاد لطف کردی :rose::rose:
ببخشید من یکم گیج میزنم.
جسارتا من یک پیشنهاد دارم که دو قسمته :joy::joy::joy:
یا اینکه این دو چالش ترکیب بشه (مرسی از نظر سنجی که گذاشتی) یا اینکه به یک اسکرین شات بسنده نشه :slight_smile: مثلا یک عادت خیلی خوبی که نهادینه شده توی زندگیمون و خیلی موثر و مفید بوده رو بگیم (مثلا داشتن مطالعه روزانه ، یا ورزش یا اینکه یک عادت غذایی بد رو حذف کردیم، یا اینکه یک سیستم غذایی موثر رو پیاده کردیم و امثال اینها و خیلی از موارد دیگه که به نحوی حال خودمون یا حال زندگیمون رو خوب کرده)
یا اگه اینکه قراره یا تصمیم گرفتیم یک کاری رو انجام بدیم میتونم مطرحش کنیم تا اینکه هم خودمون بهتر بتونیم انجام بدیم و اونو توی زندگیمون ثابت کنیم و هم اینکه دوستانی که دوست دارن و یا لازم میدونن که اون ها هم عادتی که مطرح کردیم رو نهادینه کنن به جمعمون بپیوندن.
بازم مرسی خیلی خیلی ممنونم :cherry_blossom::rose::rose:
خوشحالم که تو جمعتون هستم : )

4 پسندیده

سلام زهرا جان
ببخش من ورود پیدا کردم، با این مخالفم ما قرار نیست چیزایی رو که حذف کردیم دوباره به ذهنمون برگردونیم مثلا به جای حذف عادات غذایی بد بگو مصرف غذاهای سالم رو پیش گرفتم
اصلن منفی نگیم همش مثبت باشیم سخته اما شدنیه

3 پسندیده