♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

Good morning:)
This is first day of my new habit💪

3 پسندیده

سلام سمانه جان خداقوت
راستش این یه نظر سنجیه که اونی که بیشترین رای رو بیاره به طور همگانی پیش میبریم ولی اگه هر کسی هم بتونه باقیشم انجام بده که چه بهتر هیچ محدودیتی نداره.

بله که شامل میشی پس عدد ۶ برات ثبت شد براووو😍

سلام عزیزم خوش اومدی منظورت ساعت شش ونیمه؟ که برات ثبت کنم.
درخصوص ورزش بسیار عالی اما باید ببینیم اکثریت آرا در نظر سنجی کدوم عادته که همگی دنبالش کنیم ولی اگه ورزش نیورد ایرادی نداره شما میتونید تو هبیتات داشته باشی و تلاش کنی در کنار عادت همگانی اما نگران نباشید ما هر ماه عادت جدید اضافه میکنیم و به همه گزینه ها خواهیم رسید :blush:
برای کتاب هم دلیلم از زمان به این خاطر بود که یه کسی که میتونه تو ۱۵ دقیقه ۳۰ص بخونه یکی ۱۰ ص. نمیخواستم محدود شه

سلام عزیزم ثبت شد.
درخصوص عادت براووو، باز ببینیم نظر سنجی کدوم رای میاره، :relaxed:
مرسی بابت اولین گزارش رفیق

سلام ثبت شد ممنونم حنانه جان
راجب عادت ببینیم کدوم این ماه رای میاره، :relaxed:

سلام آقا فرزاد براووو ولی لطفا یک عدد خاص تعیین کنید بازه زمانی نداریم عدد خاصتونو بفرمائید اگه هر روز راس اون ساعت بیدار میشین لا اشکال ولی اگه میخواین ۱۵ دقیقه به ۱۵ دقیقه کم کنید تا برسید بهش اینم ذکر کنید از چه ساعتی میخای برسید به ۶ مثلا

سلام عزیزم ساعت ۸ ثبت شد پس از ۹ونیم میخای برسی به ۸ براووو

سلام و روز بخیر پس فعلا تیمتون داخل جدول سحر خیزی نمیره
در خصوص عادت ها براووو
حتما هر کدومو شد پیش ببرید
ولی ببینیم نظر سنجی کدوم میشه

سلام عزیزم دعا میکنم امروز بهترین خبرها رو بشنوی :star_struck::star_struck:
باشه منتظر نظراتت هستیم

سلام عزیزم برای صبح ساعت دقیقی که میخای بیدار شی رو حتما بگو
برای عادت شما هر چیزی که برات مفیده رو میتونی دنبال کنی ولی حالا ما یدونه عادت همگانی دنبال میکنیم که بعد از نظر سنجی مشخص میشه

سلام زهرا جان براووو ولی لطفا عدد دقیق صبح بیداریو مشخص کن بازه زمانی نه عدد دقیق مثل جدول :relaxed:
در خصوص عادت بسیار عالی
بازم ببینیم نظر سنجی چی میشه

8 پسندیده

دوستان یه مساله ای رو بگم اون ۴تا گزینه نظر سنجیه ها
یعنی بیشترین رای رو هر کدوم اورد ما همگانی دنبال میکنیم
ولی اگه هر کدوم از شما عزیزان تونستین همزمان چند عادت رو دنبال کنید مشکلی نداره
ولی حتما در اسکرین شدت هاتون برای گزارش باید گزینه عادت همگانی که انتخاب شده هم باشه
:slightly_smiling_face:موفق باشید.
نظر سنجی فقط تا امشب برپاست
این هم جدول تا به اینجا بقیه دوستانم تایم دقیق خودشو اعلام کنن تا پس از 30روز که جدول زیر مجددبراشون نمایش داده میشه ببینن روند تعهدشونو
image

8 پسندیده

بله عزیزم .خیلی ممنونم:)

3 پسندیده

سلام @a.bayani
مرسی
پس بی زحمت همون 6:30 رو برام ثبت کنید :blush:

3 پسندیده

سلام گلم، چشم ساعت بیداری صبح از8باشه،انشاالله سعی میکنم زودتر هم بیدار بشم…

4 پسندیده

سلام دوستان برای ثبت امارتون و ارائه آخر هر ماه یک جدول اینجوری تو اکسل یا ورد ایجاد کنید و تا بعد مشخص کنیم کی متعهد تر بوده :heart::heart::heart:

30

9 پسندیده

سلام حنانه جونم ممنونم عزیزم،تو این جدول فقط ساعت بیداری صبح ها رو قرار بدیم؟
@afarkhani

2 پسندیده

@nazanin72 بله ساعت بیداریتون تا ببینیم چقدر متعهدید. ولی نازنین جان من اینجا توضیح دادم که هر کسی برای خودش لطفا ثبت کنه زنجیرشو حالا حنانه جان مدلی که برا خودشون ثبت میکنه رو اینجا گذاشته تا شما ایده بگیرید.

3 پسندیده

ببخشید نسیم جونم متوجه نشدم چشم حتما…
@a.bayani

1 پسندیده

ممنونم باز :heart:
من میخوام کتاب فارسی بخونم چون ی مدته کلا کنار گذاشتمش
از اپ فیدیبو استفاده میکنم.:relaxed:
همشون خوبن :heart_eyes::heart_eyes:
ورزش رو که از ۲ هفته پیش اجباریش کردم :joy:
سحر خیزی هم که جز اپشن های اجباریه :blush:

6 پسندیده

سلام عزیزم بسیار عالی باریککککککککک پهلوون :stuck_out_tongue_winking_eye::heart_eyes::heart_eyes::heart: ایشالاه پر قدرت ادامه بدی

4 پسندیده

سلام دوستان
و نسیم خانوم
ورزش جزء کارهای مفید روزانه ام شده و فقط کتاب رو باید اضافه کنم بهش،برا همین به کتاب رای دادم.
ساعت بیداری،برای من رو ۸ بزنین.
ممنون :tulip: :raised_back_of_hand:

3 پسندیده

فقط یسوال دوستان :
چالش مراقبت صبحگاهی و شبگاهی و حذف کردین؟

2 پسندیده

بله درتاپیک گنجینه انگیزش نوشتم که تغییر دادیم اینجام توضیح دادم. دلیل اصلیشم این بود سخت بود مشارکت
و گزارش هبیت نمیدادن دوستان

2 پسندیده

ممنونم نسیم جان که توضیح دادی.با اپ میتونیم نشون بدیم یا پیشنهادی جز پیشنهاد حنانه جان داری؟

3 پسندیده

بچه ها این اپ عالیه .نسخه پرو شو من دارم اگر خواستید بگید بفرستم. از هر لحاظ یه سو گردن از اپ های دیگه بالاتر و برتره

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیر
بچه ها من یه برنامه جدید برای عادت های مفید پیدا کردم بنظرم جالب اومد خیلی از امکانات رو داره و جالبه که ایرانیه :slightly_smiling_face:

خالی از لطف نبود بهتون معرفی کنم

‏«حاسبو : مدیریت عادت ها» را در بازار اندروید ببین:

این هم تعدادی عکس از محیط برنامه که تو بازار قرار داشت.

از امکانات جالبی که دیدم میتونید عادت هایی رو که در چند تایم مختلف انجام می دهید رو تنظیم کنید. برای هر عادت میتونید چند یاد آور بگذارید.
میتونید براساس زمانی که واسه عادتون میذارید بسنجید.
میتونید برای عادت های مثل عادت اخلاقی نمره مثبت و منفی به خودتون بدید و همینطور بصورت روزانه تیک بزنید.
امکان یادداشت گذاری برای جلسات و تولد ها و غیره داره و …
قابلیت دسته بندی عادت ها توسط برچسب ها داره .

8 پسندیده

سلام سمانه جان بسیار عالییییی عزیزم به پست اصلی گنیجینه اضافه میکنم :heart_eyes::heart_eyes:

اره عزیزم با اپ هم میشه کلا هر کسی هر جوری راحته مهم اینه خودتون زنجیرتون رو ببینید.

3 پسندیده

سلام عزیزم
آره آجی فقط ساعت بیداری سایر موارد رو تو اسکرین هبیتا اعلام کن :heart::heart::heart::heart::heart:

2 پسندیده