♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

یه امروزو ما زیاد خوابیدیما. :grin:

4 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
نسیم بحث یقه گیریه یقه منم بگیر تا 9:30 خواب بودم، نمیدونم چِم شده، تازه نماز صبح هم گوشیم زنگ خورد بلند شدم از روز میز برداشتم قطع کردم بعد مامانمو صدا زدم گفتم پاشو نماز بخون خودمم نخوندم باز گرفتم خوابیدم :scream::scream::see_no_evil::see_no_evil: و قضا شد

5 پسندیده

:smirk:عه خب پس قطعا پایان هفته یه جدول سبز رنگ از شما نظاره گریم. که دوستان انرژی بگیرن واسه سحر خیزی :sweat_smile:

:expressionless::expressionless:دیشب اون همه توصیه به وی کردم پس چرا لا توجه؟ :joy:
من نمیدونم تا پایان شهریور سحر خیز و کتاب خونیتون تنظیم نشه، تاپیکو میفرستم هوا
دیگه تهدید از این بالاتر؟ :grin::grin:

4 پسندیده

منزرت منزرت، اینگار سم بهم خوروندن :grin::grin: اما کتاب رو دارم میخونم انشالله اونم اوکی بشه

2 پسندیده

ایشالا

فردا من 6 اینجا حضور میزنم :crazy_face:

3 پسندیده

سلام دوستای خوبم شب همگی بخیر…
صبح ساعت8:30بیدارشدم…
مدیتیشن و کتاب رو هم انجام دادم…

4 پسندیده

ایشالاه احسنت به این اراده :grin::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ساعت شیش حاضر :+1::+1:

9 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان عزیز شب همگی بخیر…
صبح ساعت8:45 بیدارشدم:persevere::persevere:مریض شده بودم نتونستم زودتر بیدار بشم…
مدیتیشن و کتاب رو هم انجام دادم.

7 پسندیده

ببخشید گزارش کارام رو به صورت کامل ارائه نداده بودم…
از روز اول که شروع کردم…

7 پسندیده

سلام نازنین جان ممنونم بابت این تعهد و نظمی که در ارائه گزارشاتت داری موفق باشی :rose::rose::rose:

5 پسندیده

سلام نسیم جونم خواهش میکنم، ممنونم از شما بابت این چالش خیلی خوبتون…
من اگه بتونم صبح ها دقیقا8بیدار بشم عالی میشه😃

3 پسندیده

سلام دوستان شبتون بخیر
یک چیزی چند روزی هست که منو اذیت میکنه، قبل از گفتن دلگیری هام از دوستان خواستم از نازنین و آتوسای عزیز تشکر کنم که مشارکتشون صد درصدی بود.
حالا طرف صحبتم با اونایی هست که خواستن تو چالش باشن اما حضور فیزیکی ندارن. دوستان میدونید نسیم عزیز چقد برای برگزاری چالش تلاش کرد و وقت گذاشت فکر کرد و به همچین ایده ای رسید؟ درسته اینجوری ازش حمایت کنیم؟؟؟؟؟ نسیم هر کاری کرد فقط برای خود خود شما بود. گفتیم همه با هم تصمیم به تغییر بگیریم و هممون با هم نتیجه مثبت رو تو زندگی مون ببینیم. اما بین این همه فقط دو نفر همراه دائمی بودند که واقعا ازشون ممنونیم. وقتی اقدامی نمی کنیم یعنی تغییر رو نمیخوایم یعنی به زندگی فعلی مون راضی ایم. دیگه نمیدونم چی باید بگم از کم لطفی های خودمون نسبت به زحمات نسیم.
نسیم جان من خودم به شخصه متاسفم که ناراحتت کردم و امیدوارم بعد این تو دسته کسانی قرار بگیرم که ازم خشنود باشی :rose::rose::rose:

6 پسندیده

بشخصه خیلی ممنونم از نسیم جان و خودم رو مدیون این چالش میدونم و باعث موفقیتم شد. من هر کاری از دستم بربیاد برای پایدار موندن این چالش میکنم.
از حنا جان هم ممنونم .شکایتتون کاملا به جاست.

4 پسندیده

سلام حنانه جون
واقعا شرمنده لطف و محبتت شدم :heart::heart::heart::heart:
خیلی خیلی ممنونم که همیشه حواست به همه دوستان بوده و سعی داشتی جبران کنی حالا چه چالشایی که من زدم چه چالشایی که آقا کامبیز زد
خوشحالم که شخصی مثل تو رو در تالار داریم
و اما راجب چالش، من واقعا هر کاری کردم وظیفم بوده عزیزم و خوشحالم که حتی یه نفر مثل آتوسا جان از نتایجش راضی بودن
ولی حق با توعه . هر وقت و زمانی که گذاشته میشه اگه همون انرژی برنگرده ادم دلسرد میشه
و خب صادقانه بگم حرف دلمو زدی چون خیلی سعی شد چالش طوری بشه که راحت باشه برا دوستان :grin: ولی خب موفق نبودم.
بازم مرسی که صادقانه و صمیمانه همیشه حمایتم میکنی
ایشالاه دوستان هم کم کم مشارکتشون برمیگرده به روزای اوج
امیدوارم

5 پسندیده

سلام عزیزان شب همگی بخیر…
ممنونم از شما نسیم جونم و حنانه جونم واقعا چالش بسیار خوبی هست خیلی تغییرات تو روند زندگیم داشتم یه دنیا ممنون از لطفتون @a.bayani @afarkhani

صبح ساعت8:30بیدار شدم،مدیتیشن و کتاب انجام شد…

6 پسندیده

سلام شب همگی بخیر.
این هم گزارش تایم بیدار شدنم.
از تلاش های بی دریغ و محبت های بی نهایت نسیم جان ‌‌و حنانه جان متشکرم :tulip:
بزودی گزارش عادت های مفیدمم رو هم خواهم داد :wink:

8 پسندیده

سلام به دوستان گرامی
تشکر فراوان از نسیم جان و حنانه جان برای مدیریت این چالش
دم هر دوتون گرم :clap::clap:
با بخشی از صحبت های حنانه خانم هم موافقم.
من ی مدت گزارش میدادم ولی خب ی مدت هم کلا برنامه هام به شدت بی نظم شده بود برای همین واقعا قابل گزارش نبودن
امیدوارم منظم تر بشم به زودی :grin:

7 پسندیده

6:30 :blush:
:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:Good morning

6 پسندیده