♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام من یک پیشنهاد برای دوستان خوبم دارم اونم اینه که دوره کویین توردو رو بگیرید

3 پسندیده

من الان اواسط کتاب جادوی فکر بزرگ هستم الآنم بیدارم مسواک هم زدم بدون اینکه مزاحمت واسه دیگر اعضای خانواده ایجاد کنم بعدش ورزش بعدش هم در کنار خانواده بودن و به حرفهای دلشون گوش دادن یعنی توجه کامل

3 پسندیده

سلام میشه بیشتر در مورد این دوره توضیح بدید و هدفش چیه

1 پسندیده

دوره صوتی هستش درباره رازهای درباره موفقیت و رسیدن به تمام هدفهای زندگی
قیمت اون حدود سیصد هزار تومان است اگه نسبت به حرفهای که میزنم عملکرد داشته باشیم بدون شک زندگی رویایی خواهیم داشت

2 پسندیده

عذر میخوام تو این دوره راجب عزت نفس مطلبی وجود داره؟!

1 پسندیده

ببینید شما اولین و مهمترین کاری که میتونید انجام بدید باید خودشناسی کنید هر کس به نوع و روش خودش هیچ دلیلی ندارد راهی که من رفتم برای کسی دیگه کار کنه حالا یکی کلاس می‌ره یکی کتاب میخونه یکی از طریق صمیمی ترین دوستش یکی یه اتفاق تو زندگیش می افته اول باید تمایل داشته باشی که تغییر کنی بعد پشتکار بعد خدا راهشو بهت نشون میده حالا از هر طریقی که مناسب شما باشه

3 پسندیده

سلام دوستان
من کتابخوانی جزئی از برنامه جدیدم بود که دارم پیش میبرم
قرار بود خبر پیشرفتشم بگم
خب این گزارش کتاب اول که مستری بود و تمام

این هم کتاب بعدی که فردا استارت میزنم

همگی موفق باشین :blush:

8 پسندیده

سلااام به به چه درخت خوشگلی :heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap:
باریک باریک
ایشالاه همینجوری تو اوج ادامه بدی هانی :rose::rose::rose::v::v:

4 پسندیده

مرررسی خیلی :heart_eyes::rose::rose::rose:
ایشالا سرسبزی درختای خودتو ببینیم :clap::muscle::joy:

3 پسندیده

5 پسندیده

:leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

سلام به دوستان متعهد به این چالش ارزشمند

چهارمین هفته از برنامه جدید بنده بر اساس مقاله برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی

در چارچوب ارزیابی روزانه، هفتگی و ماهانه
تقریبا یک ماه گذشته و تمرکز من بر مهارت اسپیکینگ بود که نتایج مثبتی دریافت کردم به لطف خدا

یه زندگی بساز که درونت حس خوبی رو ایجاد کنه ، نه اینکه فقط از بیرون خوب به نظر بیاد …

9 پسندیده

بسیار عالی :clap::clap::clap::ok_hand:
تبریک به شما بابت این همت والا :clap::clap::clap:

4 پسندیده

سلام…من پنج شنبه بعد از ظهر یه کتابو شروع به خوندن کردم قرار بود تا شب تمومش کنم…اما وقت نشد
اما دیشب که جمعه بود به پایان رسوندم…
کتاب 126 صفحه بود…

3 پسندیده

سلام شبتون بخیر
دوستان عزیزم از عادت هام خسته شدم یه جورایی کار همیشم شده میدونم که باید همین ها رو انجام بدم، میشه یه نظر بدین چه تغییری توش بدم که برام جدید باشه؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

2 پسندیده

سلام نازنین خانم، اول از همه خدا قوت بانوی پرتلاش
تنها نکته ی مهم هنگام هدف گذاری این هست که اونها تنها و صرفا یک عادت نشن، هر موقع خواستید برنامه ریزی کنید اول تعین هدف کنید، زمان بگذارید وقتی این هدف ایجاد یک رویه ی ثابت زندگی هست مثلا سحر خیزی دیگه اون رو هدف تون تعریف نکنید چون به هدف تون رسیدید تنها هر روز افتخار کنید و با شعف از اینکه جزء سحرخیزان هستید خدا رو شکر کنید. هدفهای جدید وارد کنید‌‌. مثلا یادگیری زبان شاید براتون تکراری باشه اون رو تقسیم بندی کنید به نقاط ضعف و قوت و بیاید بر اساس اونها یه برنامه برای خودتون ایجاد کنید. باور کنید ایجاد هدفهای کوتاه مدت و رسیدن به اونها خیلی به روحیه تون کمک میکنه.
توی برنامه تون ورزش، مدیتیشن و کتاب فارسی خوندن هست اونها اگه به ثبات رسیدند یا حذف کنید از برنامه تون، منظورم برنامه هبیت تون نه حذف کلی از زندگی تون، یا تنوع بدید به نوع ورزش اگه قبلا خونه بوده حالا برید باشگاه و …
خودتون البته این تنوع ها رو بهتر می تونید ایجاد کنید
موفق باشید

2 پسندیده

سلام قربون شما خانم نیکنام جونم، بله خداروشکر خیلی برام خوب شده اینکه این عادت ها از رفتارهای روزمرم شده مثلا هر روز باید کتابم رو بخونم و برنامه های دیگم، چشم ان شاالله تا فرداشب برنامم رو تغییر میدم، روال جدید رو شروع میکنم برنامه های قبلی رو هم همیشه انجام میدم، یه دنیا ممنونم از کمکتون:rose::rose::rose::heart::heart:

3 پسندیده

سلام عزیزم, منم با گفته خانوم نیکنام موافقم, فقط اینکه من سحرخیزی و ورزش برام تثبیت شده, اما هنوز تو عادتهام میارم و دلیل اصلیمم انرژی هست که از زنجیره ش میگیرم, شما هم باید ببینید چکارهایی لازمه برای کسب انرژی و تداوم راهتون, و البته من تغییر هم میدم عادتهام رو به جز سحرخیزی و ورزش که دیدنش تو لیست عادتهام بهم انرژیه زیادی میده. موفق باشی دوست متعد و پرتلاش من

3 پسندیده

سلام صبح پاییزیتون بخیر
منظور از کتاب فارسی چی هست آلاخانم؟

سلام خانومی گل بله درسته منم دیروز یه برنامه جدید با عادت‌های جدید رو شروع کردم، مثل شما اون موارد که برام مهمه و هنو عادت نکردم رو ادامه میدم، ممنونم دوست گلم بابت راهنماییت دوست دارم:rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام صبح شما هم بخیر
فرمودید پاییز، یه سری عکس کاردستی با برگ پاییزی ارسال کنم.
اما کتاب فارسی، منظورم موردی که نازنین خانم در برنامه ی هبیتهاشون وارد کردند هست که ایشون هر روز کتاب به زبان فارسی مطالعه دارند. همون کتابخوانی خودمون

6 پسندیده