♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

خیلی خوب کار کردین:rose::rose:

1 پسندیده

خواهش میکنم. من انقد که از اجی جی و زبانشناس خوشم میاد صد برابر از نصرت بدم میاد.
یه برنامه‌‌ای که فقط ازش پول خوردن و هیچ چیز جالبی که نداره هیچ، خیلی هم مزخرف و حوصله‌ سربره.

خیلی عالیه. منم اول از نرم‌افزار استفاده کردم بعد تالارو کشف کردم :sweat_smile:

هدف من درسی نیست زیاد. فقط از گوش دادن به مطالب انگلیسی لذت میبرم و اینکه نمیخوام اون چیزایی رو که یاد گرفتم فراموش کنم. چون زبان واقعا فراره یا باید توی موقعیتش باشی یا اینکه مدام مرور بشه. از این رو هیچ چیزی بهتر از مطالب منسجم و دسته اول نیست که توی این سه تا اپ جمع شده.

2 پسندیده

به همین دلیل (در پستو قرار گرفتن تالار گفتگو) پیشنهاد دادم به آقای ناصری عزیز @hnaseri تا کلیدی برای معرفی و ارتباط با تالار گفتگو در صفحه اصلی و اول زبان شناس قرار بگیره. چون واقعا حیف بود دوستان دیر با تالار آشنا بشن.

3 پسندیده

سلام :rose:
شنبه:
عبادت ۱۷
روانشناسی ۰
زبان ۲۰
ورزش ۲۰
خانه داری ۱۵
آراستگی ۱۵
سحرخیزی ساعت ۶

3 پسندیده

3 پسندیده

سلام. وقت خوش پری خانوم😊 از آقا منصور قبلش عذرخواهی میکنم بابت نظری که میخوام بدم!!!
اتفاقا میخواستم پای کامنت پری خانوم بنویسم که: عاشقتم با این سؤال تون:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes: ولی ترسیدم آقا منصور ناراحت بشه!! حالا که جنبه آقا منصور بالاست گفتم احساس خودم رو هم بگم:blush: منم از کتاب و شیوه آموزش نصرت متنفرم!!چون واقعا بازاری و فقط جهت پولسازی این کتاب رو روانه بازار کردن!!! زبانشناس کجااااااااااااا و نصرت کجا!!!
امیدوارم آقا منصور کتابش رو کنج کتابخونه اش قایم کنه:grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes::grinning_face_with_smiling_eyes:

3 پسندیده

سلام عزیزم. ممنونم وقت شما هم بخیر :smiling_face_with_three_hearts:

دقیقا همینطوره و متاسفانه فروش زیادی هم داشت زمان خودش. یادمه یه سال تو نمایشگاه کتاب فقط تبلیغ نصرت بود. هی با خودم می‌گفتم این چیه. تا یه فایلشو گوش دادم و همون دیقه‌ی اول به چرت بودنش ایمان آوردم.
ولی خب زبانشناس اصلا قابل مقایسه نیست با اینجور برنامه‌هایی. من که به همه معرفیش میکنم

2 پسندیده

4 پسندیده

سلام…
تعداد کار هایی که امروز کردم مساوی تعداد بادوم هندی های اجیل شب عید امثاله…
اگه خدا بخواد فردا میترکونم…

2 پسندیده

سلام در رابطه با نصرت من نود جلسه رو گوش کردم خیلی در ابتدای مسیر بهم کمک کرد بخاطر اینکه ذهن آدم رو به چالش میکشید که آدم باید جواب گوینده رو بده مثل ای جی هوگ

2 پسندیده

اما الان که یه خورده در یادگیری زبان پیشرفت کردم زبانشناس عالی هستش

2 پسندیده

4 پسندیده

4 پسندیده

سلام به دوستای عزیزم شبتون بخیر
امشب تولدمه خواستم متفاوت تر گزارش بدم
همه ی کارام رو انجام دادم:blush::blush::blush::blush::blush:

5 پسندیده

تولدت مبارک عزیززززم, تو همیشه متفاوت هستی, من پیگیر برنامه هات هستم, برات بهترینها رو ارزو دارم. موفق باشی عزیزم. :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::birthday::birthday::cake::birthday::cake::lollipop::lollipop::lollipop::cake::lollipop::cake::birthday::cake::lollipop::lollipop:

2 پسندیده

قربونت گلم،عزیزمی آتوساجونم ممنونم ازت دوست خوبم:rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام نازنین جان
تولدت مبارک باشه
برات بهترین آرزوها رو دارم :tulip::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام خانومی گل ممنونم عزیزم:two_hearts::two_hearts::two_hearts:

1 پسندیده

سلام نازنین بانوی عزیز و با اراده؛ تولدتون مبارک :bouquet::gift: :confetti_ball:
من به شخصه بهتون افتخار میکنم و براتون آرزوی عمر با ارزش، مفید، هدفمند و سرشار از سلامتی دارم

2 پسندیده

قربان شما خانم نیکنام جونم،ممنونم ازتون لطف دارین:rose::rose::rose:

2 پسندیده