نمرات تافل آقای گلمیرزایی و تحلیل آن

باز هم تشکر فراوان ازتون

برای پذیرش در مقطع دکترا در کشور آلمان. البته که چنین نمره بالایی مد نظرشون نیست. اون ها در حد 6.5 میخواهند. داشتن نمره بالا حداکثر امتیاز رو داره و احتمالا چندکشور دیگه هم درنظر دارم که این نمره همه رو پوشش میده.

حتما همینکار رو میکنم.

دقیقا همینطوره. توی بازه زمانی که بعدا ایجاد میکنم میتونم بیشتر از اون ساعت برای مطالعه انرژی بذارم.

من بسته قدرت رو تا نیمه پیش رفتم. و موازی اون انگلیسی واقعی رو.

حق با شماست که با این فرصت کم و البته سطح پایین زبان نمیشه انتظار داشت که در عرض 7 ماه به چنین مهارتی رسید.
من معمولا یک زمان خلاصی رو در نظر میگیرم تا کمتر دچار استرس کمبود وقت بشم. اگه اینطور هست که شما میفرمائید نهایت وقت من تا آخر تابستون یعنی 10 ماه خواهد بود.

خیالتون راحت باشه انرژی فوق‌العاده ای برای رفتن این مسیر رو دارم. رتبه های کنکور دوره های تحصیلی ام در اون شرایط سختی که داشتم شاهد این موضوع هستند. از شما راهنمایی ان شاءلله از من انجام این دستور و راهنمایی های ارزنده تون.
بی نهایت تشکر

9 پسندیده

سلام روزتون بخیر
ببخشید سوال میکنم
ولی میخواستم بدونم به زبان المانیم تسلط دارین ؟
5 پسندیده

سلام. خیلی ممنون.
خواهش میکنم. راحت باشید.

نه زیاد. حدود یک سال پیش کمی انرژی گذاشتم ولی به دلیل کمبود وقت و کارهای دانشگاهیم نتونستم ادامه بدم.

5 پسندیده

راهکارهای ما فعلا همون موارد کلی هست که در تالار و انجمن گفته شده. انشالا برای تافل و آیلتس برنامه هایی داریم که در ماه های آینده رو میکنیم :blush:

13 پسندیده

من خیلی دوست دارم بعد انگلیسی برم سراغ المانی
و یکی از اهداف من کما بیش به هدف شما نزدیکه
در هر صورت ارزوی موفقیت دارم براتون :rose:

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap:

7 پسندیده

از کی آکانت پیش فروش می کنید؟ :yum:

5 پسندیده

مثل اینکه اطلاعات نسبتا کاملی در مورد آزمون تافل دارید کاش به حالت یک مقاله درش می یاوردین تا بتونیم استفاده کنیم.

5 پسندیده

منم موافقم, اطلاع خوب و کاملی در مورد ازمونها نیاز داریم.
@mostafa.mohammadrezaee اگر امکانش هست مقاله بزارید تا استفاده کنیم. ممنون

4 پسندیده

خودم هم بسیار دوست داشتم که این کار رو انجام بدم. اما احساسم این بود که جو تالار، طالب بحث در مورد تافل و آیلتس نیست.
از طرفی دروغ چرا، خودم هم اونقدر کار در لیست اولویت هام داشتم که فرصت انجام این کار پیش نیومد. یه جورایی هم ایده آلیست هستم و انتظار داشتم از خودم که یک تاپیک پر و پیمون باشه که دیگه هیچ‌ کمبودی توش نباشه.
خلاصه همه ی اینا دست به دست هم داد تا کاری انجام نشه. اما می بینید که، اگر کسی پرسشی داشته باشه، بدون معطلی فورا پاسخ میدم.

:star: در ضمن جناب گلمیرزایی اطلاعات کلی در مورد تافل رو‌ در این کامنت گذاشته اند. :point_down:

تنها نکته ای که باید بیشتر بگم اینه که اطلاعات رایتینگ این کامنت، اطلاعات رسمیه که متاسفانه با واقعیت مورد نیاز ما به دلایلی فاصله داره. بنابراین از نظر من رایتینگ تسک یک باید بالای ۳۰۰ کلمه و چه بهتر که مثلا ۳۵۰ کلمه نوشته بشه. و رایتینگ تسک دو هم حدود ۴۵۰ کلمه و چه بهتر که به ۵۰۰ نزدیک باشه و از ۵۰۰ هم رد نشه یه جورایی بهتره.

جناب @hnaseri الان ما یک بدعت در تالار راه انداختیم که کامنت های پر محتوا رو لیست می کنیم زیر تاپیک خودمون تا افراد دسترسی دقیق و کاملی بهش داشته باشند. شما هم می تونید کامنتی که در اون، جناب گلمیرزایی تافل رو معرفی کرده اند رو لینک بدید زیر تاپیک تون. مثل لینک های محبوب که اونم به نظرم بهتره بیاد جزو‌ خود تاپیک. اگر دقیقا یادتون نیست چی میگم، یه نگاهی به زیر تاپیک نسیم خانم در مورد عادت های مفید زندگی بندازید.

13 پسندیده

شاید هم به خاطر این نمرم کم شده :joy::joy:

7 پسندیده

خیلی ممنون. فکر خوبیست. ان شاءلله شما هم موفق باشید.

ان شاءلله که زودتر از چندماه اتفاق بیفته. بی صبرانه منتظریم.

8 پسندیده

نمیشه الان این کارو بکنید…با همین سطح ناآزموده ای که هستید؟

6 پسندیده

روش درستش چیه؟ امکانش هست دقیق بفرمایید؟

6 پسندیده

با این نرخ دلار کی دیگه رغبت میکنه تافل بده؟
تقریبا ۴ تومن، فقط برا یه آزمون

9 پسندیده

آقا کامبیز مطمئنم بالای ۱۱۵ میشن. خودشون شکسته نفسی میکنن
البته این همه که تو انگلیسی مهارت دارن نیازی به تافل ندارن مگه اینکه بخوان برای دانشگاه‌های خارج درخواست بدن.

8 پسندیده

واااای خیلی تبریک:hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:
کاش یه مصاحبه با ایشون میذاشتید
منم دلم میخواست زودتر امتحان بدم
جرئت نمیکنم:pensive::pensive::pensive::pensive:

6 پسندیده

الان امتحان تافل تقریبا چهار میلیون شده. مدت محدودی هم (۲ سال) اعتبار داره. با این اوصاف کسی که بخواد امتحان تافل بده باید از کسب نمره‌ی لازم مطمئن بشه و در اون مدت محدود هم استفاده کنه. اگه قبول نشه، اون پول به فنا رفته، و اگرم قبول بشه ولی تو اون مدت استفاده نکنه باز پولش به فنا رفته. پس تا از این دو مورد مطمئن نشدین (قبول شدن صد در صد و استفاده در اون مدت)، ریسک امتحان دادن رو فراموش کنید.

10 پسندیده

سلام شما لطف دارید پروین خانوم. نمیدونم حقیقتش باید تمرین کنم چون واقعاً زیاد چیزی از اینا سر در نمیارم.

هر چند نیازی هم ندارم الانم که خیلی گرون شده اصلا ارزش نداره شرکت کردن.

9 پسندیده

کسی که مهارت‌هاش در حد عالی باشه دیگه به این حواشی تافل و نمیدونم چند تا لغت بلده و اینا اهمیت نمیده. خود ای.جی هم اشاره میکنه که تافل و آزمون و اینا مهم نیستن‌‌. مهم اینه که به مهارت بالایی از سپیکینگ دست پیدا کنید. وقتی آدم به این مهارت رسید، در نظرش تافل و آزمون و سنجش لغات چیزی کم اهمیت جلوه می‌کنه. خوشبحتانه شما نیازی به این چیزا ندارید. ولی زمانی که خواستید برید کشوری دیگه حتما نتیجه‌ی امتحانتون عالی خواهد بود.

13 پسندیده

من باید امتحان بدم
مدرکشو نیاز دارم

5 پسندیده