تالار زبانشناس

:Red_circle: چالش سیزدهم «My POV» «انیمیشن Up» + ویدئو واژگان

از کروم استفاده میکنم…

1 Likes

چ اتفاقی میوفته موقعی که رو لینک می زنید؟

روش نگه دارید save link as بزنید ببینید میشه ؟

1 Likes

ممنون آقا کامبیز صدا و ویدئو انیمیشن رو دانلود کردم.ولی واژگان دان نمیشه…

2 Likes

اپلیکیشن ADM دارید؟ اگه نه اونو بگیرید و بازش کنید. بعد رو لینک copy link location بزنید خودش لینکو شناسایی میکنه و دانلود میکنه.

چون لینکا مشکلی ندارن انصافا

1 Likes

باشه الان نصبش میکنم.بازم ممنون…

2 Likes

بازم ممنون آقا کامبیز مهربان و کار راه انداز .تمام فایلها رو گرفتم.برم شروع کنم که دیر شد…

2 Likes

خواهش میکنم آقا مهدی.
موفق باشید :rose::rose::rose:

1 Likes

بسیار عالی ممنونم از این چالش
فقط یه سوال دارم من در سطح ابتدایی هستم واقعا چکار کنم که پیشرفت خوبی داشته باشم :rose:

1 Likes

سلام
شما سوالتون خیلی کلیه.
یکم جزئی تر بپرسید

1 Likes

با سلام منظورم اینه واقعا برای رسیدن به حد مکالمه واقعا چکار باید کرد من کسی نیست که باهاش مکالمه روزانه داشته باشم

1 Likes

مقالات زیادی درباره راه های پیشرفت در زبان انگلیسی نوشته شده.

لطفا اینارو بخونید

2 Likes

باسلام.بابت چالشهای خوبتون تشکرمیکنم وسپاس فراوان بخاطرفایل واژگان.خیلی دوست دارم توچالشهاشرکت کنم ولی متاسفانه خیلی دیرمتوجه میشم ؛آیادوستان هرروزگفتگوهای تالارروچک میکنن؟چون بنده هفته ای یک بارایمیل زبانشناس رودریافت میکنم ووقتی واردمیشم 3الی 4تاچالش انجام دادین.آیااعلانی هست که بشه فعال کردوازروندروزانه تالارمطلع شد؟یه سوال دیگه؛اگربخوام به اسم شخصی اشاره کنم جطوری میتونم iDایشون روتومتنم بیارم؟ببخشیدکه زیادسوال میپرسم ولی من هرهفته که ایمیل دریافت میکنم کلی انگیزه میگیرم ولی متاسفانه چون دیربه دیرمیام زیاددرجریان قرارنمیگیرم.:worried:

2 Likes

سلام، بالاخره فرصت شد بعد از مدتی به سراغ این چالش بیام. ممنونم از شما @Yo_Kambiz خیلی وقت گذاشتید برای این کار، خدا قوت.
توضیحات gotcha جالب بود و یه نکته هم میشه اضافه کرد gotcha حالت ادغام شده I got you هست.
T +Y= ch
gotcha : I got you , I catch yoy , I trick you

یه اصطلاح در مورد bark
barking dog, seldom bite
اشاره به ضرب المثل از آن نترس که های و هوی دارد از آن بترس که سر به تو دارد.

5 Likes

ممنون بخاطر تمام زحماتی که میکشید ،هر دو فایل بسیار عالی هستن :rose:

2 Likes

سلام سمیه خانوم بزرگوار.
بله ما تقریبا هر روز چک میکنیم.
شما می تونید تو تنظیمات وارد بشید و بخش ایمیل ها و اونجا مواردی که دوست دارید رو تیک بزنید تا براتون ایمیل بشه.

برای اشاره کردن به شخص خاصی کافیه از علامت @ استفاده کنید. وقتی اینو میزنید نام کاربری طرف رو وارد میکنید

خواهش میکنم خانوم نیکنام. مرسی از نکات عالیتون . پاینده شاد باشید همیشه :rose::rose::rose:

خیلی ممنونم از شما امیدوارم حضور پر رنگتون رو شاهد باشم :rose::clap::clap:

3 Likes

100% فعلا در حال گوش دادنم

2 Likes

ممنونم ازتون راهنماییتون خوب بود سعی میکنم استفاده خوبی ازشون بکنم :rose:

1 Likes

اقا کامبیز زمان از دستم رفته, تا کی مهلت داریم تو این چالش شرکت کنیم؟

1 Likes

سلام تا جمعه

این هفته هفته ی اجراست. :rose::rose::rose:

2 Likes

سلام آقاکامبیز.خسته نباشید.میخواستم درباره نوشتن متن یکم راهنمایی کنی.چند بار به فارسی نوشتم.همونا رو به انگلیسی برگردونم؟از تمام کلمات باید استفاده کرد؟خلاصه بگم،چه باید کرد تا بتونم خوب بنویسم.؟ممنونم دوست خوبم…

2 Likes