Let's talk در رابطه با مقایسه نکردن خود با دیگران

سلام به همگی.
Let’s talk من در مورد مقایسه نکردن خودت با دیگران هستش.
موضوع ازاد انتخاب کردم. :smile:
:sweat_smile: :sweat_smile:

17 پسندیده

خیلی خوب و مسلط :clap:
از دایره کلماتت هم به خوبی استفاده کردی :+1:

1 پسندیده

خوب بود، خاطره خانوم عزیز. به صداتونم گوش دادم،خوبه. صدای شما به انگلیسی میخوره ولی، صدای من خوب نیست برا انگلیسی .:joy:
همین طورادامه بدین به امید موفقیقت بیشتر شما بقیه ی عزیزان در این تالار
موفق باشید⚘⚘

1 پسندیده

مرسی که گوش کردین.:sunflower:

2 پسندیده

ممنون از تعریفتون.نه بابا این چه حرفیه.خوشحال میشم ارائه بدین و لذت ببریم از صداتون:blush:

1 پسندیده

مرسی عالی بود اعتماد بنفس خوبی دارین :ok_hand:

1 پسندیده

ممنون دوست عزیز. :blush:

1 پسندیده

خوش بحالتون. به نظرم خیلی خوب حرف میزنید. من نمیدونم کی میتونم خوب حرف بزنم. تبریک.

3 پسندیده

برای حرف زدن فقط کافیه ویدیو خودتو با گوشی ضبط کنی به گفته ی ای جی،لازم نیست حتما چیزی بگی هرچی دوست داشتی بگو. این روشی که اقای ای جی میگه خوبه برای اینکه بتونی تو جمع حرف بزنی و نترسی

2 پسندیده

سلام خاطره خانم.خیلی خوب بود.فقط میخواستم بپرسم فی البداهه صحبت کردین یا قبلا نوشته بودین …

1 پسندیده

ممنون عزیزم لطف داری شما.منم هنوز اولای راهم.تازه دوماهه .قطعا شما هم تکرار و تمرین داشته باشین از من خیلی جلوتر میزنین.

2 پسندیده

اره منم جلو اینه با خودم تمرین میکنم و ضبطش میکنم

2 پسندیده

ممنون دوست عزیز.قبلا یه مقاله پیدا کردم ازش کم و زیاد کردم و تمرینش کردم چندبار باخودم.بعد دیگه دست اخرم موقع گفتن چیزایی به ذهنم میومد و اضافه میکردم.یه جاهایی هم کلا که تمرین کرده بودم یادم رفت بگم :grinning_face_with_smiling_eyes: بخاطر سرماخوردگی و سرفه زیادم انقدر فکرم رو این بود سرفه نزنم مطلبم یادم میرفت :joy: :joy:

3 پسندیده

ببخشید بازم سوال میپرسم.:relaxed:فقط با استفاده از درسهای زبانشناش به این آمادگی رسیدین یا از منابع دیگه ای هم استفاده کردین…؟

1 پسندیده

اختیار دارین خواهش میکنم.قطعا بی تاثیر نبودن.در کنارش فیلم هم میبینم البته با اون تکنیکی که ای جی در موردش توضیح داده بود.با پادکستهایی که گاها پیدا میکنم و مناسب با سطحم باشه.
هر چند خودمم در سطحی نیستم هنوز که بخوام اظهار نظر کنم.اما اینا کاراهایی هستش که هرروز خودم دارم انجام میدم.مطمئنا این هم کافی نیست.فکر میکنم اقا کامبیز راهنمای خییلی خوبی باشن تو این زمینه چون پیشرفتشون واقعا تحسین برانگیزه.

3 پسندیده

2 دقیقه اول رو قشنگ شکسته نفسی کردیدا :grin:

یه هفته دو تا لتس تاک چقدر فعال و عالی :clap::clap::clap::clap:

بچه ها یاد بگیرید :expressionless::smirk::crazy_face:

خسته نباشید خاطره خانوم بسیار خوب هستید. شجاع و تشنه برای یادگیری :rose:

منم یه مقاله درباره مقایسه کردن نوشتم

4 پسندیده

من فیلم های سینماییم تمام دوساعت یا ۴ ساعت تایمشه اگه بخوام برای یادگیری استفاده کنم اصلا زده میشم از زبان :joy:
ولی به جاش از انیمه و انیمیشن استفاده میکنم
مخصوصا انیمیشن گوسبامپس😚

1 پسندیده

ممنون عزیز. :kissing_heart::sparkling_heart::kissing::blush::yellow_heart::rose::rose::rose:

2 پسندیده

خوب خیلی هم عالی.من ندارم اونو متاسفانه: :grin:

2 پسندیده

یعنی چی این؟ :thinking: :thinking:

2 پسندیده