چالش wsd - با موضوع « ازدواج»

stop looking for a partner. Focus on your goal. focus on gaining knowledge. focus on growing as a person. only then the right person will find you

6 پسندیده

I am not looking for. I have one. :smiley:

By the way, being an inactive person about marriage is not acceptable. Marriage is a very important part of life.

2 پسندیده

:grin::grin::grin:
it’s not me…I said that sentence because of your this sentence :grin:
I hope everything goes well with you :cherry_blossom:

3 پسندیده

I think that is because of a misunderstanding.

As far as I know To Me means IN My Opinion. :smiley: If not, please correct me!

In addition it does not imply that I am looking for one.

2 پسندیده

Hi my buddy
I totally agree with you but everyday our ages go up
The biggest worried is age because you can’t have a good choice

2 پسندیده

Marriage?? :joy:
In these days getting married is like a nightmare :sweat_smile:

Personally, I can’t think about it with this crazy economic situation that goes straight to hell. As most of you said, getting married is so important and nobody can not ignore it. But it seems everything gets out of hand today. Any amount of money that we had yesterday is more worthless today. So, if a boy wants to marry in Iran should have a good amount of investment and totally sacrifice himself and work 24/7 for a very normal living. I think it’s not fair for Iranian boys to live the rest of their lives like this.

Who knows? The economy might be worse tomorrow. Staying alive itself is a great winning these days. :expressionless:

BUT
There is a trick to get married without hesitation and stress.
Marry a foreigner girl and go to abroad with its invitation. :laughing:
Shoot two birds with one bullet.

:writing_hand:
ala
@Farzad_Poodineh

nobody can ignore it

nobody is used in positive sentence

چند مفهوم برداشت میشه:

Any amount of money that we had yesterday is more worthless than today
Any amount of money that we had yesterday becomes/gets more worthless today

we can use : go abroad

11 پسندیده

and fun for Tv programs like khandevaneh and khandanade sho to attract their audiouenc’vision
:sweat_smile:

3 پسندیده

سلامی دوباره خدمت دوستان گرامی

در این پست به توضیح شیوه جدید فیدبک دادن میپردازیم.

شما وقتی یک پست ارسال می کنید زیر پستتون گزینه های مختلفی خواهد بود، مثلا این پست من

image

هر کدوم از این علائم کار خاصی می کنه ولی شما اون سه نقطه رو وقتی بزنید این منو باز تر میشه و تبدیل به منو زیر خواهد شد:

image

اون علامت آچار رو بزنید (image ) و پستتون رو تبدیل به دانشنامه می کنید که در ادامه توضیح میدم به چه دلیل.

وقتی این عمل رو انجام دادید پست شما به این حالت تغییر میکنه :

image

حالا همه می تونن به پست شما دسترسی داشته باشن و ویرایشش کنن.

خب اینا رو گفتیم، می رسیم به کارایی این دانشنامه و خاصیتش برای فیدبک دادن.

شما وقتی پستتون رو به دانشنامه تبدیل کنید هر کسی که قصد ویرایش پست شما رو داشته باشه می تونه بهش دسترسی داشته باشه و اون رو برای شما بهتر کنه. کافیه رو Edit کلیک کنه و پست رو تغییر بده.

وقتی پست تغییر کنه بالای پست شما به این شکل در میاد:

با کلیک بر روی اون قسمت نارنجی (image) می تونید تغییرات ایجاد شده در پست رو مشاهده کنید و ببینید از چی به چی تبدیل شده.

میبینید که من دو علامت سوال دیگه به خطم اضافه کردم و اون رو با رنگ سبز نشون میده.

اینجوری نظم پست ها بیشتر میشه و تمام عملیات تو یه پست انجام میگیره.

کسی که فید بک میده هم میتونه نکاتی که علاقه داره توضیح بده رو بیاد پایین پست یاداشت کنه که مثلا من اونجارو تغییر دادم چون…

نظرتون چیه دوستان؟ آیا این روش بهتره؟ یا با همون روش سابق بریم؟

11 پسندیده

بنظر من که فکر خوبیه همه نظرها در مورد هر متن تو یک پست قرار میگیره و تعداد پست ها کمتر بنظر میرسه.
دسترسی به پاسخ های مختلف دوستان هم راحت تر میشه. :slight_smile:
اما این هم بشرطی هست که ویرایش صرفاً جهت همین کار استفاده بشه. نمی‌دونم متوجه منظور شدید یا نه :slight_smile:

3 پسندیده

I don’t think it can be correct…I think " to me" means “for me, or something that has happened to me”
but it is better to ask someone who knows :eyes:

2 پسندیده

سلام
وقت تون بخیر .
من مخالفم .
این که گزینه بزارید برای ویرایش پست خوبه ولی برای اولین نوشته که تو اینجا میشه :

فقط و فقط برای اولین نوشته که اگه یکی بخواد در مورد تاپیک توضیح اضافه کنه ، این کار رو بکنه …

من به این مطلب اضافه میکنم (به عنوان مثال ):
کسانی که خوشون طلاق گرفتن یا از اطرافیان شون کسی رو میشناسن که طلاق گرفته در مورد این هم اگر بنویسند و از تجربه های شکست هم بحث بشه ، برای امثال کم که مجرده مفید هست . نظرات تون بهم کمک خواهد کرد در انتخاب های اتی من … thank u

(حرفم رو جدی نگیرید ) فقط برای مثال نوشتم که اصل توضیح تاپیک رو توسعه داده باشم که یه مطلب اضافه تر رو زمینه بحث قرار بدیم .

اگه تو هر تاپیکی اولین پست این طور باشه خیلی خوب میشه …ولی دیگه بقیه پست ها همون روال سابق خوبه ، باید بدونیم کی چی نوشته که بتونیم در مقابلش نظرمون رو بگیم ؟!؟ ویرایشی بشه که این کار سخت تر میشه …
حالا نظر من بود .
باز خود دانید .

2 پسندیده

بحث فیدبک دادنه. پست اول چرا ویرایش شه ؟

موضوع رو به کل میشه پیشنهاد داد. مثلا گفت این موضوع اینجوری بشه بهتره و همه انجام میدیم

ولی ویرایش پست تو اینجا بحث فیدبکه. اصلا مربوط به پست اول نیس

4 پسندیده

من موافقم برار :raised_hand:

4 پسندیده

با سلام خدمت دوستان عزیز.

فکر خیلی خوبیه. فیدبک باشه خیلی عالیه. من در مورد اینکه چطوری فیدبک داده بشه پیشنهادی دارم. هر کی هر نوع فیدبکی داد حتی الامکان به منبعی هم ارجاع بده چون دانش افراد از قوانین نوشتن و گرامر ممکنه با هم در یک سطح نباشه و به این صورت بیشتر میشه اون فیدبک رو بهش اعتماد کرد.

ینی خلاصه بگم من فیدبک کسی رو قبول دارم که یا از دانش اون فرد اطمنیان داشته باشم و یا برای فیدبکش به منبعی اشاره داشته باشه. این باعث میشه که افراد واقعا، فیدبک بدن و در عین حال معلومات افراد در این زمینه هر روز بالاتر بره.

:bouquet::bouquet::bouquet:

3 پسندیده

Marrage
The first thing came into us brain,have a great (arrosi),but in this terrible sitution iran is,i cant even thing to this situtuion,i am single, i thing must wait to will iran sitution get better and everyone knows doller is going up,and my ideas is stop until doller going down and then can get marrage with … .
In home grandmom say me (likes mr.farzad)when u get marrage? "And around me have a lot girl want i ask her, would u marry me? And i when see her face i laughed them :joy: because when in a fa(jam) came marrage word in between(injash farsi bood :joy: ) her face became red and i laughed her :joy: . In my fa(familha) have tree gril and they want to me i say they marry me :joy: .
-I forgot it, why they girl’s face became red? Because i was child, i say they, when i will grow up, i will marry u.
We have a fa(basati) :joy:
Maybe everyone read this comment ,will become counfused, because i half of this comment i wrote farsi :joy: .
I hope u have a great day.

2 پسندیده

Like before! :joy::sweat_smile::joy::sweat_smile::joy::sweat_smile::joy::sweat_smile::joy:

I think it can be named as your style of writing! Wonderful bro.

2 پسندیده

:joy: :joy:
بخاطر اینکه انگلیسی اون لغت و نمیدونم، داداش :grin:

2 پسندیده

I know I know. Sometimes you can google that word. It would be helpful. :smiley:

3 پسندیده

خیلی خب دوستان عزیزی که انشا نوشتید و قصد دارید که فیدبک داشته باشید پستتون رو به دانشنامه تبدیل کنید تا شروع کنیم :wink::wink:

دوستانی که تا اینجا انشا نوشتن به ترتیب ( بجز خودم)

@atineh1967
@mht0017
@14510545
@amin67
@Hengam1
@ala
@Farzad_Poodineh
@jackiran16

دوستانی که فید بک میدن اگه تونن با منبع فیدبک بدن بهتره. و در آخر همون پست اسم خودشون و نکته ای که مد نظرشونه رو اضافه کنند: مثلا

کامبیز: شما باید به جای go می نوشتید Went

6 پسندیده

فکر کنم دانشنامه شد برای من. :smiley:

3 پسندیده