چالش wsd - با موضوع « ازدواج»

سلام، قبلا این علامت آچار رو دیده بودم گفتم مگه کار فنی هم میشه توی تالار انجام داد خیلی ذهنم مشغولش بود :joy:

3 پسندیده

We havnt wrench,because we arent pro user.
I have so many problem in top commet and i want know and fix it.plz tell me what can i do?
mr.kambiz

2 پسندیده

من سه خط اول رو به شکل مثال ادیت کردم که دوستانی که دوست دارن فیدبک بدن بدونن منظورم چیه. :grin:

بعد دیدم خانوم نیکنام هم آستین بالا زدن من سریع دکمه ثبت رو زدم که ویرایش تو ویرایش نشه.

@ala خانوم نیکنام بزرگوار نظرتون درباره این شیوه چیه؟

اگه الان قصد دارید ادامشو ادیت کنید بفرمایید. من فعلا آنتراکم :joy::joy:

3 پسندیده

اشکال نداره. واسه شمارو سنتی کار میکنیم :grin:

حالا همه چی قطعی نیست باید اول ببینیم این روش چقدر بازده داره.

شاید دوباره برگشتیم روش قبلی

2 پسندیده

متوجه شدم ولی من هم دیدم الان تمرکز ندارم رهاش کردم.

شما کارتون درسته، ایده عالی بود. فقط من با ذکر منبع مشکل دارم چون من خیلی اطلاعاتم مربوط به گذشته هست که اصلا یادم نمیاد از کجا چی رو خوندم، ولی نهایت سعیم رو میکنم.

4 پسندیده

حتما فیدبک های منو پس چک کنید که سوتی ای وارد نکرده باشم :grin:

ممنونم

درباره منابع هم هیچ اجباری نیست. چون وقت گیره. من برای همین سه خط خیلی زمان گرفت ازم.

اگه شد بزارید نشد هم اشکالی نداره. مهم کمک کردنست. کدوم معلم تو کلاس میره تو گوگل ذکر منبع کنه؟ همه هر چی تجربه دارن میگن :grin:

4 پسندیده

با گوشی واقعا سخت و گیج کننده هست باید با لپ تاپ امتحان کنم.

3 پسندیده

اون بخش نارنجی رو به نظرم کلا بیخیال شیم.

الان من یه تغییراتی دادم به متن، و زیرش تمام تغییراتم رو نوشتم با امضا خودم.

متن الان به کل عوض شده.

اون قسمت رو فقط برای دیدن متن اولیه استفاده کنید که با زدن دکمه های backward میتونید به اولین متن برگردید.

3 پسندیده

@atineh1967

فیدبک من تموم شد.

سایر دوستان که نوشتارشون از من بهتره یه چک کنند ممنونم میشم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

منم دانشنامه کردم :roll_eyes: :raised_hand:

3 پسندیده

دستتون طلا اقا کامبیز,
:ok_hand::ok_hand::ok_hand:
@ala
دست شما هم طلا خانوم نیکنام
الان متنم رو با ویرایش و توضیحات خوبتون دیدم از هر دوی شما عزیزان سپاسگذارم.

2 پسندیده

دستِ آقا کامبیز درد نکنه، من هنوز فرصت نکردم، با گوشی متوجه نشدم، با لپ تاپ هنوز فرصت نکردم.

3 پسندیده

البته آقا کریم عزیز هم زحمت یه اصلاح حرفه ای رو کشیدن

ممنونم ازتون @14510545

3 پسندیده

آقا کامبیز @YoKambiz میشه بی زحمت بگین اینجا چطور شد روندش
من چطور فیدبک بدم الان؟
پیاما زیاد بود نصفه نیمه خوندم(راستش) :joy::joy::joy:

3 پسندیده

این پست مثال خوبیه برای همین موضوع فیدبک :grin:

الان هر کی که پستش رو دانشنامه کرده ( یعنی همه میتونن ادیت کنن) اونارو تو اولویت بزارید.

البته یه سری از دوستان هنوز کاربر حرفه ای نشدن، اونارو باید به روش قدیم فیدبک بدیم.

شما همون پست اصلی رو ادیت میکنید. بعد میاید پایین امضا می زنید:

F.doosti

بعد زیرش توضیحات و تغییراتی که دادید رو می نویسید. که مثلا اینجا باید اینو مینویشتی چون بهتر بود. به فلان دلیل و…

اینجوری پست بارها و بارها ادیت میشه و یک انشا کم کم بهتر و بهتر میشه و اون کاربر هم توضیحات رو تو یه پست داره و هم تاپیک منظم تره. :grin:

5 پسندیده

چه جالب
خیلی خوبه
این طور دیگه ی نفر ۲ بار ی اشتباه رو نمیگیره درسته؟

2 پسندیده

بهتره بگیم اینطوری همه انشا های جدید رو میخونن و چیزی که به نظر درست نمیاد رو اصلاح میکنن.

خیلی بهتره.

البته اینم بگم هنوز ایده کاملی نیست. داریم تست می کنیم ببینیم بازده چطوری داره.

3 پسندیده

من تو چالش شرکت نکردم اما چقد باحال شده، همه اصلاحات رو یک جا داری :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بابا شما دیگه کی هستی آقا کامبیز :rose::rose::rose:
خیلی عالیه اینجوری، خدا شما رو همیشه برا ما حفظ کنه ایشالله :rose::rose::rose:

2 پسندیده

من مساله ای که در شیوه جدید فیدبک دادن متوجه شدم، اینکه آگاهی دادن نسبت به انجام شدن اصلاحات چندان مثل قبل قوی نیست. منظورم اینه تاپیک بالا نمیاد و ممکنه اصلاحاتی صورت بگیره ولی موقعیت تاپیک آپدیت نمیشه آقای کامبیز @YoKambiz. این از اون جملاتی بود که سخت میشد انتقال امیدوارم متوجه منظورم شده باشید

2 پسندیده

@YoKambiz

معمولا زیر هر کامنت در صورتی که پاسخی براش داده شده باشه، تعداد پاسخ ها نوشته شده و اگه روش کلیک کنی تمام پاسخ ها به ترتیب زیرش ظاهر میشن. نظرتون چیه؟ ینی همون روش سنتی.

2 پسندیده