چالش wsd - با موضوع « ازدواج»

نه اتفاقا کاملا متوجه شدم.

بله درست میگید. اگه راه بخوایم براش بزاریم این شکلیه که بگیم من پست فلانی رو اصلاح کردم که تاپیک بیاد بالا

ولی اگه خیلی پیچیده میشه که از چالش بعدی روش قبلی رو پیش بگیریم.

درست میگید اما خب یکم بهم ریختگی داره. مثلا تو همین چالش ما خیلی بحث کردیم رو انشا ها. ( فید بک نبود)

خب یه نظر سنجی میزاریم ببینیم چی میشه:

دوستان نظرتون کدوم روش فیدبک دادنه؟

• روش قدیم ( فیدبک در پستی جدا)
  • روش جدید ( فیدبک در همان پست و تغییر چندگانه تا انشا به روز شود.)

0 رأی دهنده

@atineh1967
@mht0017
@14510545
@amin67
@Hengam1
@ala
@Farzad_Poodineh
@jackiran16

7 پسندیده

Mr.kambiz
Hi,in my top comment i wrote doller going up,is that comment is incorrect?specially this section i tell u( doller is going up)
Because this section is important for me.
Thank u to made this topic who everyone can write and make a misstake :tulip:
About the top comment u wrote and have a poll i want traditionl way and also other users wants.
Have a great day everyone :tulip:

2 پسندیده

I’m not married yet but in my opinion marriage can be a new chapter and season in our life… So you start to get new and different experience in this season of your life.and it is one of the most important choice in our life… . So I think it can be exciting if you be optimistic person but if you are not optimistic it can be stressful and complex… Marriage can be apportunity to share our emotions and love with a loved person, so I think marriage is more emotional union that you learn how support each other and get responsibility more than before ،moreover you can feel peace and joy of living with some one that can give you this peace and love… I prefered to speak more about emotion and positive points of marriage rather than economic problem that more iranian boys and girls challenge with this problem in these days and can’t get married easily, as some friends mentioned in their texts. p…

خوشحالم که با این گروه آشنا شدم هرچند خیلی فرصت نمیشه که مشارکت داشته باشم ولی از فعالیت دوستان لذت میبرم وآرزوی موفقیت براتون دارم…اگه مشکلی از نظر گرامری تو متنی که نوشتم هس کمیتونید اصلاح کنید… ممنون

6 پسندیده

در جواب پسرخاله جانم، اینکه علی جان تو هم میتونی بنویسی، مطمعن باش، شروع به نوشتن کن در حد دو سه خط هم اوکیه، اشتباه هم داشت مشکلی نیس به مرور رفع میشه… هنه اونایی که خوب می‌نويسن از اول که اینطور نبودن به مرور بهتر شده رایتینگشون… چون تو هم پشتکار داری حتما میتونی… موضوعاتی که بچه ها انتخاب میکنن راجع بهشون صحبت کنن برو اینترنت یا کتابایی که راجع به این موضوع داری به انگلیسی یا فارسی نگا بندازید یه ایده بگیر شروع کن نوشتن، لغتای که نمیدونی هم ترجمه کن اینطوری دایره لغات هم بالا میره میتونی جملات بهتری هم بنویسی برای کنکورت هم خوبه… … لغتا وجملاتو که بچینی کنار هم میشه چند خط که خودت نوشتی… کم کم راه میفتی… یه کار هم میتونی کنی برای تقویت رایتینگت خاطرات روزانه ات رو در حد دوسه خط هرروز بنویس، کتاب داستان کوتاه بخون… موفق باشی:purple_heart::rose::+1:

3 پسندیده

منم از چالش بعدی شرکت میکنم :raised_hand:

2 پسندیده

آقای کامبیز @YoKambiz سلام متن شما هم تا حدی ویرایش شد

3 پسندیده

مرسی بایت انرژی مثبت :relaxed:

2 پسندیده

یور ول کام داداش… :blush::revolving_hearts::v:@aliasghar1999

2 پسندیده

In my opinion marriage is the most important part of our lives
When we get married we have a new life with a new family and new behavior to new people. I think being adapt with this new people is difficult.
I think when we get married the other people think about us differently but I don’t know why :sweat_smile:
I’m afraid of marriage because I think "one wrong step or wrong choice is equal to destruction of all of my life

:writing_hand:
ala

@mohadeseh34

منظور جمله رو دقیق متوجه نشدم. رفتار جدید از سوی شما، یا مردم

being adapted

these

the destruction of all my life

6 پسندیده

بسیار ممنونم.

برخی از این اشتباهات رو الان که میبینم، متوجه میشم فازم چی بود نوشتم :joy:

درباره cheat on کاملا ولی مطمئنم :grin:

4 پسندیده

منم دانشنامه کردم خوشحال میشم فید بک هاتون رو ببینم🤚

4 پسندیده

سلام
محدثه خانم بعضی از اشکالاتتون رو در حد دانش خودم اصلاح کردم :relaxed:
بازم اگه دوستان فکر میکنن اشکالی هست بنده رو یاری کنن
ممنون :blush:

5 پسندیده

سلام ممنون از شما
فک میکنم تو املاء کلمات بیشتر مشکل دارم :thinking:

3 پسندیده

کتاب زیاد بخونی اتومات خودش درست میشه
چی بهتر از اتومات واقعا؟؟

3 پسندیده

واقعا چیز بهتری نیس کتاب و بیشتر برا تفریح میخونم واسه همین خیلی دقت نمیکنم به املاء ک چه جوری نوشته میشه باید یکم با دقت تر بخونم

2 پسندیده

Hi, everybody!

After reading all essays, I have found that one problem is common among them. The problem is we do not think in English when we write. For example, in the following sentence you can write better than that.

Personally, I am not sure that getting married is a right decision in the current economic climate.

Based on my experiences, the best solution is to pay careful attention to the phrases that expressed in an English thought while reading and then to work on them, not just reading them!

Best wishes.

1 پسندیده

حتی اگه با دقت هم نخونی, اما زیاد بخونی
در دراز مدت
املای کلمات رو ناخودآگاه یادمیگیری

3 پسندیده

Hi
Thanks for the feedback
I think there is no rule to express something and anyone can express thoughts on its way

Both of these sentences are correct and contains a similar meaning, so it doesn’t make any differnce to be focused on writing sentences on a particular way.

But, if I’m wrong, thanks for teaching me a new thing

1 پسندیده

سلام من هم با نظر آقا فرزاد موافق هستم. البته از دقت نظر شما آقای @14510545 واقعا ممنونم و ما به وجود شما در کنارمون برای رفع خطاهای نوشتاری مون نیاز داریم و بودن شما باعث افتخار و پیشرفت ما خواهد بود قطعا. و دقیقا متوجه منظورتون از مشکل اساسی که در نوشته ها هست، هستم. حقیقت این مساله نوشتن در فارسی هم هست. ما وقتی میخوایم مثلا گزارش پروژه ارائه بدهیم یا همون پایان نامه ارشد، چقدر نوشتن(برای خود من) سخت بود، چون اصلا در این مورد طی دوره های تحصیلی کار نشده. به هر حال نمیشه اجبار به تغییر جملات برای انتقال مفهوم یکسان کرد، درسته که باید آنچه روتین در متن های انگلیسی هست بکار ببریم ولی این خودش یه بن بست برای به چالش کشیدن خودمون میشه و ایجاد هراس در نوشتن. از ابتدای این چالش من دوست داشتم همه هر چی در توان دارند بنویسند و این توان رو در کنار هم تقویت کنیم.
امیدوارم از صحبت من برداشت ناراحت کننده ای نشود. من قصد نقدِ نظر دوستان نداشتم.

4 پسندیده

Yes, I see.

That was just a feedback on the essays. That’s all. Errors can be grammatical or literal. In this case, the error was literal. I suggested a solution to master it. I am sure that it works.

3 پسندیده