تولدت مبارک golmirzaei ✌

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز.

امروز تولد مرد پشت صحنه زبانشناسه. یعنی آقای @golmirzaei گل

یک مرد با مرام و با معرفت :rose::rose::rose:

ما معمولا ایشون رو نمیبینیم ولی پشت صحنه زحمت زیادی میکشن.

یادمه اوایل که اومده بودم زبانشناس اونقد آقای ناصری رو میدیدم فکر کرده بودم شراکتشون بهم خورده :joy::joy::joy:

علی آقا تولدتون مبارک، براتون بهترینارو آرزومندیم.

خب سوالی چیزی دارید دوستان بپرسید که فرصت خوبیه :grin::grin::grin:

16 پسندیده

تولدتون مبارک علی آقا @golmirzaei ،
ایشالله هزارساله بشین و در کنار خانواده خوش و خرّم زندگی کنین :tulip::tulip: :gift::gift:

4 پسندیده

Wishing you Mr. @golmirzaei more gifts to open, more cakes to eat, more candles to blow , more happy time and more birthdays to come.

IMG_20180714_004945_242

8 پسندیده

سلام
خیلی ممنون از همگی مخصوصا آقا کامبیز عزیز. :heart::heart::heart::heart:
خیلی ممنون از آرزوهای خوبتون. انشالله که برای همه بچه‌های زبانشناس تحقق پیدا کنه.

8 پسندیده

تولدتون مبارک آقای گلمیرزایی

من برای سال جدید حوصله فراوان در توسعه زبانشناس را آرزو دارم

6 پسندیده

سلام تولدتون مبارک @golmirzaei
انشاءالله بهترین ها تو سال جدید براتون رقم بخوره

4 پسندیده

سلام علی آقا

دمت گرم بابت زحماتی که میکشی و باعث شدی (البته در کنار حسین آقا) که بالاخره یه روش نهایی و درست برای یادگیری زبان پیدا کنیم :pray: :relaxed:

امیدوارم همیشه تو زندگیت موفق باشی و زیر سایه خانواده ت 120 ساله بشی و این دو تا اپ جدید رو زودتر منتشر کنی که دلمون کباب شد :weary: :sweat_smile:

اینم یه کیک اختصاصی واسه یک آدم باحال، فعال و البته بلند پرواز

ali-golmirzaei_9e26

11 پسندیده

سلام سلام دوستان گل
به به باز تولد داریم :star_struck::star_struck::star_struck:
:tada::tada::tada::tada::tada::balloon::balloon::balloon::balloon::gift::gift::gift::gift::gift:
آقای گل میرزایی عزیز @golmirzaei امیدوارم که بزرگترین آرزوهاتون در سال جدیدی از زندگیتون که پیش رو دارین هر چه زودتر به واقعیت بپیونده و موفقیت هاتون رو در کنار بچه های تالار دونه دونه جشن بگیرین :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
و خوش به سعادت من و بقیه دوستان تیرماهی که ماه تولدمون با یکی از بزرگمردای مجموعه زبانشناس یکی هست
:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
بهترین ها نصیبتون بشه انشالله
:rose::rose::rose::rose:

5 پسندیده

خوش بحالشون
ما که سعادت داشتن کیک ویژه آقا فرزاد رو نداشتیم :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

عه؟؟
مگه تولدتون کی بوده؟؟

3 پسندیده

اول بزارین تشکر کنم ازتون آقا کامبیز عزیز که همیشه هوای همه بچه ها دارین و تولدی نیست که از زیر دستتون رد شده مگر تولد خودتون :grin::grin::grin::grin:

اما در مورد سوال والا من یکی جرات ندارم :joy::joy::joy:

3 پسندیده

سلام اقای گل میرزایی
بله ، واقعا از بابت زحماتی که کشیدی و باعث شدی بالاخره یه روش درست برای یادگیری زبان پیدا کنیم ممنونتون هستیم .

امیدورام تن تون سالم ، روزگارتون خوش و زندگی تون پر باشه از اتفاقات خوب .

تولدتون مبارک .
:rose::rose::rose:

5 پسندیده

نزدیک 6 روزه ازش گذشته :grin::grin::grin:
انشالله سال بعد به شرط حیات بنده، حتما زحمتش رو گردنتون میندازیم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

2 پسندیده

عه شرمنده
این چند روز که نبودم به کل اینترنت نداشتم :expressionless: حتی موبایم آنتن نداشت
سال بعد حتما جبران میکنم

2 پسندیده

نه بابا این حرفا چیه
من برا اون کیک ویژه گفتم :grin::grin::grin::grin: خدایی اصلن قصدم این نبود بگم که شما یا دوست عزیز دیگه ای نبودین، اما خیالتون راحت دوستان اینقد سوال کردن که شما به همه جواباتون میرسیدین، تولد نبود اونروز بحث انتقام بود :joy::joy::joy::joy:

3 پسندیده

اقا من یه سوال دارم …
سن تون رو میگید … اون رو نمیپرسم : اون جزء سوالای پیش فرضه . :wink:

در مورد زبانشناس میخوام بپرسم :slight_smile:

چی شد که به فکر افتادید یه همچین برنامه ای رو بسازید ؟
بیوگرافی زبانشناس رو میخوام …
و کار هایی که تو پشت صحنه داره انجام میشه !
(اگه فضولی نباشه و اشکال نداشته باشه که ما هم بدونیم) چقدر هزینه برداشته ساخت برنامه ، خرید دوره ها و… ؟

حسین اقا رو از کجا میشناسید ؟ دوست دوران دانشگاه تون هست ؟

5 پسندیده

تولدت مبارک علی @golmirzaei

انشالا سال خوبی رو در پیش رو داشته باشی/باشیم :slight_smile:

دل ما هم کباب شد :sweat_smile: علی رو من به شخصه در این زمینه خیلی اذیت کردم . فکر کنم دیگه بشه امروز نسخه تست زبانشناسو قرار داد تست کنین :sweat_smile:

9 پسندیده

خداوکیلی؟؟ :heart_eyes:

4 پسندیده

تنها تولدی که آقا کامبیز نمیدونن،تولد منه خشوقتانه، حق چاپ محفوظه :joy:،حق کپی رایت هم به کسی نمیدم :joy:

2 پسندیده

من هم حرفی ندارم بگم (جلوی بقیه دوستان). ایشالله صد وبیست ویک ساله بشن. واقعا با همین زبانشناسشون کمک شایانی به زبان ما کردن. من مدیون زحمات دوستان به خصوص ایشون هستم.

من هم خیلی توی ذهنم بود بپرسم جای مناسبش پیدا نمی شد الان پیدا شد

حالا آقا فرزاد صبر کنید جشن شون تموم بشه بعد راجع به اپ ها سوال می کنیم (هنوز نیومده اولین چیزی که می بینن درخواست اپه!) :smile:

4 پسندیده