تست نسخه‌های جدید برنامه (7.0.0)

سلام
خیلی ممنون از شما عالی شده خسته نباشید :clap::clap::clap:
بی صبرانه منتظر زیبوک هم هستیم :blush:
فقط این تالار جدیده چیه ‌؟

1 پسندیده

سلام به دوستان
به به آپدیت جدید آمد :+1: ⚘ آقا ناصری همه رفتن توش ولی من اندر خم کوچه ام :joy: اقا یعنی ما نتونستم بریم توش ،حتی پیش اومد اپ قبلیتونو پاک کنم ولی پاک نکردم گفتم برم تاپیکتونو بخونم ببینم چی نوشتین یا کامنت ها و بخونم دیدم دوستان هم همین مشکل ورود رو داشتن(مشکل ورود با ایمیل که در زبانشناس اصلی ثبت نام و خرید کرده ایم داریم). آقا خسته نباشید میگم به شما و تیمتون اقا ناصری عزیز و همکارانتون ⚘ ⚘

2 پسندیده

پاک نکنید یکوقت، این نسخه آزمایشی بوده هااااااااااا

3 پسندیده

سلام،نه پاک نکردم،قصدشو داشتم ولی به مرحله عمل نرسید :grin:.

2 پسندیده

ایول دمتون گرم چی کار کردین روز تولدتون!! عوض اینکه ما کادو بدیم شما به ما دادید :laughing::joy:

1 پسندیده

علی @golmirzaei اینم یه مشکلی که گزارش شد:

https://test.talk.zabanshenas.com/t/topic/119/4?u=hnaseri

1 پسندیده

آقا منظورم اینه تو درس مقدمه انگلیسی واقعی. تو اون تالار نمیشد عکس آپلود کنم بایه حرکت دیسکویی مینداختم بیرون :neutral_face:

2 پسندیده

حسین ازت معذرت میخوام تنهات گذاشتم

داره. crashlytics

باشه بررسی میکنم

2 پسندیده

خیلی هم عالی
فقط یه نکته
تو دوره ی “انگلیسی واقعی را یاد بگیر” به خاطر قسمتی که قانون کپی رایت رو میگن (آخر هر پارت) ناهماهنگی بین متون و صدا پیش میاد
اگه درستش کنید عالی میشه

1 پسندیده

یکی بگه الان ایمیل جدید قدیمی تالار جدید قدیمی بزنیم نزنیم بکاپ مکاپ چی کار کنیم تکلیفو مشخص کنید دیگه (من کلا اینترنت برای 30 دقیقه نداشتم دانلود نصفه موند)

الان من با حساب قبلی ام بیام مشکلی پیش نمی یاد که؟

2 پسندیده

سلام اقای رستمی.
ببینید من خودم بشخصه اینکارو کردم, نام کاربری جدید با ایمیل قدیمیم و پسورد جدید ساختم و اپ اول رو اینجوری باز کردم.
برای دومی من به جای ثبت نام دوباره وارد شدم با همین نام کاربری و پسورد جدیدی که ساختم و ایمیلم که کلا یه دونه دارم اینجا هم همون بود.
ایشاله واضح گفته باشم براتون, انجام بدید مشکلی بود اگر بتونم کمکتون میکنم

1 پسندیده

امیدوارم به این نتیجه نرسیم که: «زبانشناس هم زبانشناس های قدیم!!»

2 پسندیده

نه, این خیلی کاربردی و راحت تره کار باهاش

1 پسندیده

بله میدونم از روی امکانات اضافه شده واضحه که بهتره اما از لحاظ حساب مساب عرض کردم.

2 پسندیده

الان حساب و ایمیل و رمز خودمو زدم گفت اشتباهه

2 پسندیده

خود اقای گلمیرزایی اومدن, خدا رو شکر, ایشاله درست میشه

1 پسندیده

بله این دقیقا درسته
ما برای اینکه تالار اصلی مشکلی پیش نیاد یه تالار دیگه ساختیم برای همین تو این اپها باید ثبت نام مجدد کنید. چه بهتر که با ایمیل برنامه اصلی ثبت نام کنید که یادتون نره. ولی اپ دوم تست یه مشکلی که داره با اپ اول سینک نشده و باید تو اون هم وارد بشید (دقت کنید وارد بشدی نه ثبت نام کنید)

2 پسندیده

ایول رفت رفت رفت توی همون صفحه اول که ظاهر میشه اطلاعاتم رو نوشتم وارد شد

2 پسندیده

فکر کنم چند بار باید بزنی تا مطمئن شه :joy:

1 پسندیده

پس در نهایت اینطوری میشه:
اپ اول رو نصب میکنید و ثبت نام میکنید
اپ دوم رو نصب میکنید و با اکانتی که تو اپ اول ساختید وارد میشید

4 پسندیده