مقایسه اپلیکیشن زبان شناس با اکسپرت و بیاموز

سلام بچه ها من دیروز یکی از دوستامو دیدم این دو تا برنامه رو داشت و بهم میگفت که از زبان شناس بهترن. لطفا اگه کسی با این دو اپلیکیشن کار کرده راهنمایی کنه

11 پسندیده

یعنی خدایی اپی بهتر از زبانشناس هم داریم؟؟؟؟؟؟
الحمدالله که ما چشممون به هیچ اپی غیر زبانشناس نخورده و معتادش شدیم و اینقد بهش ایمان داریم که دنبال هیچ اپ دیگه ای هم نمیگردیم
شما هم اگه ایمان داری بهش، با همین برو جلو که قطعا رستگاری در یادگیری زبان از آن شماست :upside_down_face::upside_down_face:

17 پسندیده

بله. من خودمم زبانشناسو خیلی جامع و کامل میبینم. فقط میخواستم ببینم بچه هاس دیگه چه تجربه ای داشتن

9 پسندیده

به نظر من به دوستاتون بگین یک مدت از زبانشناس استفاده کنن بعد بگن کدوم بهتره، من با اطمینان بهتون میگم با این مبلغ ناچیز هیچ اپی خدمات زبانشناس رو ارائه نمیده، مطمئن باشید نظرشون عوض میشه بدجور :wink::wink:

9 پسندیده

میگفت خودم یکی دوسال پیش ازش استفاده کردم. میگفت اکسپرت بهتره.

5 پسندیده

یک سازنده اپ همیشه دنبال بهتر کردن ایده هاست، الان من خودم یک سال و نیمه دارمش اول که اومدم داستان کودکانه فقط چهار بسته بود و تو هر کدوم چند داستان بود، الان شده چند تا بسته و درس؟؟؟؟؟؟ خیلی بیشتر شده خیلی، غیر اون چقد دوره جذاب اضافه شده که خیلی به درد میخورن، و نقطه قوتش هم همین تالاره، به نظر مشتری خیلی اهمیت داده میشه، دو تا اپ دیگه از دلش بیرون اومده و اینا همه یعنی مزیت، پس نمیشه با دو سال پیش مقایسش کرد

10 پسندیده

بله منم همینو بهش گفتم

7 پسندیده

سلام آقای صحرایی
یادمه یکی از دوستان چند وقت پیش ی تاپیک زده بودن و در مورد این نرم افزار توضیح داده بودن. من خودم همون موقع اکسپرت رو بررسی کردم. اون هم نرم افزار خوبیه ولی به جرات میگم جامعیتی که در اپ زبانشناس هست هیچ جای دیگه پیدا نمیکنید.
به نظرم همین که زبان شناس رو دارین مهم ترین قدم رو برداشتین. خودتون رو با منابع دیگه سردرگم نکنید و با قدرت با زبان شناس پیش برین :v:

این ویدئو هم که در مورد اهمیت ی منبع کامل هست خدمت شما :rose::rose:

11 پسندیده

ممنون بابت توضیحات. چیزی که باعث شده من به زبان شناس جذب بشم همدلی و کمک بین بچه هاس. همه بدون دریغ بهم کمک میکنن. مثلا یکیش همین که شما سریع جواب منو دادین. لینکو بهم معرفی کردین

9 پسندیده

خب پس ورودتون به خانواده زبان شناس رو تبریک میگم :grin::rose::rose:
امیدوارم به بهترین نتایج برسین :rose:

7 پسندیده

قطعا من هرچیزی بگم جانبدارانه هست :grinning: ولی خداییش بیاموز که فقط لغته. اصلا در کتگوری مقایسه با زبانشناس نمیگنجه.

15 پسندیده

سلام دوست گرامی
من تقریبا مدتها پیش هر دو اپلیکیشنی که نام بردین رو دیده بودم.
اپلیکیشن بیاموز بیشتر یه پکیج مجموعه لغت هست که کتبی هم که در اون قرار داره در سایر اپلیکشن ها هم موجوده . بنابراین فقط بر لغت تکیه داره که این خودش دال بر ناقص بودن این اپ است. اپلیکشن اکسپرت نسبت به بیاموز جامع تره. و تا جایی که یادمه شامل هر 4مهارت شنیداری و گفتاری و دیداری و نوشتاری هم بود. اما نقطه ضعفش تا اونجایی که یادمه و دیده بودم عدم گستردگی منابع داخلش بود. در صورتی که اپلیکشن زبانشناس کاملا ب صورت تخصصی و حرفه ای و طبقه بندی عالی از منابع دست اول هر مهارت برای زبان آموز شرایطی رو فراهم کرده و مدام در حال آپدیته.
از ویژگی منحصر بفرد دیگه، اینکه تیم زبانشناس با فراهم کردن محیطی همچون تالار زبانشناس، سهولت دسترسی به پشتیبان ها ، سهولت سوال و جواب در میان زبان آموزان، ایجاد فضای صمیمی و مفرحی رو برای همه کاربران علی الخصوص کاربران زبانشناس فراهم کردند که در نوع خودش بی نظیره.
بنابراین ورود شما را در جمع زبانشناسیان ارج می نهیم و موفقیت را برایتان آرزومندیم. :rose::rose:

17 پسندیده

سلام به شخصه من اون دو تا رو نصب نکردم و نظری نمیدم. دوستم ندارم نظر منفی ای درباره سایر نرم افرارها بدم.

دلیل اینکه اونا رو نصب نکردم. دو تا چیز بود.

1. اینکه نیازی نداشتم چون زبانشناس نیازمو برطرف می کرد.
  2. تنبلیم میومد :joy::joy:

با این حال هر کسی بخواد زبان یاد بگیره، ما حمایتش میکنیم. چه با اپ ما، چه با سایر اپ ها. :+1:

راستی چهره شما چقدر شبیه نیک خواه بهرامیه :grin:

21 پسندیده

سلام داداش @YoKambiz .شبیه کدوم یکیشونن.صمد یا آیدین خدابیامرز :wink::wink::wink:

6 پسندیده

صمد. نمیدونم واسه من اینجوریه یا واقعا شبیه صمد هستند

8 پسندیده

منم همین نظرو دارم دقیقا

6 پسندیده

من که کلا نمیدونم چرا هر اپلیکیشنی به غیر از زبانشناس به نظرم بچگونه میاد :grin:
به نظرم زبانشناس خیلی جامع تر و کارآمدتر و تو دل برو تره :heart_eyes:

10 پسندیده

دوست عزیز به عنوان یه برادر بهت یه نصیحت میکنم که درگیر زرق و برق اپ ها نشو.
من همه اینارو استفاده کردم اما هیچ پیشرفتی نداشتم اما الان دو هفتست زبان شناس رو دارم و پیشرفت رو حس میکنم.
هر اپی یه خوبیایی داره اما زبانشناس به نظرم کمترین نواقص رو داره

11 پسندیده

عشق حقیقی به این میگن :blush:
تازه من اونقد تبلیغش کردم، مردم فک میکنن ازش نفعی میبرم :joy:

آقا خدایی هیچ برنامه‌ای قابل قیاس با زبانشناس نیست.‌
وقتی چیزی رو با چیزی دیگه مقایسه می‌کنیم حداقل باید یه شباهت‌هایی با هم داشته باشند که بشه براساس اون‌ها مقایسه رو انجام داد. فک نکنم اپی شبیه به زبانشناس وجود داشته باشه. پس معیار مقایسه از پایه اشتباهه.

کاشم منم یه زبانشناس برا آلمانی داشتم :disappointed_relieved:

13 پسندیده

برنامه اکسپرت خیلی خوبه چون باعث شد با زبان شناس آشنا بشم :joy::joy: ولی جدی بخوام نظر بدم اکسپرت خیلی هنگ داره و یهو وسط برنامه میاد بیرون، ایده اولیه اش خوب بوده البته ولی صرفا کمک آموزشیه ولی زبان شناس بسیار جامع تره، زبان بیاموز هم قبول ندارم چون فقط لغات رو دسته بندی کرده برا حفظ کردن، اکسپرت هم یه گرامر مختصر و کتاب داستان به صورت محدود و فک کنم حدود ۲۰تا فیلمه بعلاوه فرهنگ لغت و البته آموزش چندتایی اصطلاح، شاید اگه اکسپرت جامع تر بود برنامه بسیار خوبی میشد اما از هر چیزی چندتا داره و بس

12 پسندیده