خبر راجع به ته دیگ ما ایرانیا ، تو یه سایت خبری انگلیسی زبان

شما هر چی بگین من دوس دارم، یه دونه این دیگه و کار درست :smiling_face_with_three_hearts::heart_eyes::ok_hand::ok_hand::ok_hand:

4 پسندیده

فداتون عزیز شما لطف دارید :rose: :rose: :rose:

3 پسندیده

الان اشکال نداره ولی ماه رمضون از این کارا نکنید🤣

2 پسندیده

چشم، بی ارتباط با ماه مبارک من خودم به شخصه اهل به نمایش قرار دادن سفره ی غذا نیستم و اصلا نمی پسندم. صحبت هنر ایرانی شد خواستم عرض کنم ته دیگ و آشپزی ایرانی رو دست کم نگیرید. هر چیز ساده ای ممکنه یه روز باعث یک جرقه در زندگی انسان شود. خدا رو چی دیدید شاید همین ته دیگ ما رو به فضا برد :joy:
نمونه اش آقای برزگر بومگرد استان فارسی که با یه کته گوجه الان شهرت جهانی دارند.

7 پسندیده

سلام خانم نیکنام عزیز :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::tulip:عصر بهاریتون سرشار از عطر بهارنارنج :bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:به به بانو چه کرده ایند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::tulip::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts: با دل ما اینطوری بازی نفرمایند گناه داریم اخه این چه وضعی خب ته دیگ ها رو ببین دلم رفت که رفت :joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:واقعا به آلا جان حسودیم شد به داشتن چنین مادر همه فن حریف ، خوش ذوق ، باهنر و کدبانو :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::kissing_heart::heart_eyes::kissing_heart::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts::tulip::rose::rose::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet:خدا برای همدیگه نگه تون داره انشاالله :pray::pray::pray::pray::pray::tulip::rose::hibiscus::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::cherry_blossom:ولی بانو این رسمش نیست بااین سیب زمینهای خوش رنگ و خوش پخت :joy::joy::joy::joy::joy::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil::bouquet::cherry_blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose:
و در مورد آشپزی ایرانی و قضیه ی آقای برزگر واقعا باهاتون موافقم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:آشپزی ایرانی رو نباید دست کم گرفت چرا که واقعا ۱هنر درآمدزاست :hugs::hugs::hugs::blush::blush::blush::hibiscus::sunflower::blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::hibiscus:

3 پسندیده

سلام خانم نیکنام خسته نباشین امید وارم حال دلتون عالییی باشه
ای وای چرا اینا اینقدر خوشکل هستن ؟ :grin::grin::grin::grin::grin::grin:
واقعا دهنم آب افتاد :drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face::drooling_face:
نوش جان
موفق و پیروز باشین
:afghanistan::heart::iran:

6 پسندیده

دقیقا…البته با کنجد تا حالا تست نکردم، باید یه بار امتحانش کنم ببینم چطوریاست،ناگفته نمونه کنجد رو خیلی دوست دارم مطمعنا خیلی خوشمزه میشه :sweat_smile:

4 پسندیده

دوستان، تا حالا ته دیگ زعفرونی درست کردید که ته دیگ از برنج، جدا باشه؟

2 پسندیده

بَه بَه :roll_eyes::stuck_out_tongue::crazy_face:
به دلیل سطحی که قرار دارم ، نوشته‌های طولانی رو نمی‌توانم بخوانم .
وجود من در اینجا فقط یک دلیل دارد .

3 پسندیده

دلیلش اینه برادر؟! @hasan90 :blue_heart::purple_heart: :point_left::curry::spaghetti::ramen::stew::taco::joy::joy:

2 پسندیده