♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام اسامی دوستانی که از اول هفته آمار ندادند حذف شد
اگر دوباره آمار بدن اضافه میشن :tulip::tulip:

9 پسندیده

سلام
من دیر رسیدم، آقا چه اتفاقی افتاده؟این دوستان چیکار کردن که باید تشکر میکردم؟ هر چند عجله دارم الان میخوام برم اما فاطمه جون و استاد کامبیز ممنون بابت چیزی که ازش بی خبرم اما بعد نسیم میگه :joy::joy::joy:

دوستان اومدم بگم من دارم میرم دیگه نت ندارم باهاتون در ارتباط باشم همه تون تو یادم هستین فقط اونا که ویژه خواستن به آقا سفارششون رو بکنم رو به محض ورودم به حرم یا اس میدم به سمانه یا زنگ میزنم که بگم همه اونا تو یادمن، لیستم برداشتم که خدایی نکرده کسی رو فراموش نکنم

دوستتون دارم، عاشقتونم
یا حق :rose::rose::rose:

6 پسندیده

ایشالله به سلامتی برین و برگردین حنانه خانوم .ممنون که به یادمون هستین :tulip: :tulip:
نت نمیخواد،اونجا با دود یا آتیش علامت بدین هم متوجه میشیم :grin: :raised_hand:

1 پسندیده

چه خبره؟؟؟ :thinking: چی شده عایا :smile:

3 پسندیده

الهی بمیرم
لای در گیر کردی پس :joy::joy::joy::joy:
لطف داری نسیم جونم :heart_eyes:
من کاری نکردم واقعا :blush:

3 پسندیده

سلام حنانه مهربان
والا نسیم لطف داره واقعا
من یکی کاری نکردم آقا کامبیز زحمت کشیدن
در ی تاپیک جدا تمام مقالات تالار دسته بندی شدن تا دسترسی دوستان راحت بشه و سر درگمی پیش نیاد
سفرت به سلامت
خوش بگذره
التماس دعا هم داریم :heart_eyes::tulip:

4 پسندیده

جای اون رفیقی هم که ی مدته نمیگه چند از خواب بیدار میشه(اشاره مستقیم نمیکنم که مژده ست) اینجاست :point_down:
:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

4 پسندیده

مژده کجاست واقعاً. هیچکسی خبرشو نداره بچه ها؟ :thinking:

3 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

@atineh1967

آتوسا جان، مشکل اصلی آب خوردن رو فهمیدم، من چون از خوردن آب سرد معده ام اذیت میشه، لذا امروز با قرار دادن لیوان آماده، آب سرد هم گرم تر و نوشیدنش راحت تر. امروز تونستم، ممنونم

6 پسندیده

سلام روزتون بخیر
۶:۰۰

4 پسندیده

سلام صبحتون بخیر :rose:
ساعت 7:00

4 پسندیده

سلام دوستان
ساعت ۷ و ۲۵ دقیقه

3 پسندیده

سلام
ساعت بیداری ۷ و ۱۰

3 پسندیده

۸:۱۰ بهتر از قبل…

2 پسندیده

کلا اب سرد برای کبد هم نظر هست و جالبه بگم که من همش اب معمولی یا ولرم میخورم. صبح ها بعد از بیدار شدن حتما اب ولرم بخورید.
خوشحالم دیروز رو موفق شدید, عالیه, امیدوارم خوابتونم تنظیم شده باشه. چون تو فکرتون در اون مورد هم هستم

3 پسندیده

خوبه ساعت ۸ و نیم بیدار شدم

3 پسندیده

سلام علیکم :blush:
7 :sunny:

5 پسندیده

4 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

6 پسندیده

سلام صبح بخیر ساعت ۷

4 پسندیده