♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام عزیزم خوش اومدی ایشالاه پاییز پر از موفقیتی داشته باشی :rose::rose:

سلام نازنین جان شما دوتا اسکرین شات میگیری درسته؟ دومی رو کات میکنی میفرستی؟
شاید به همین خاطر بزرگ نشون میده

7 پسندیده

سلام کیمیا خانوم
واقعا خوشحال شدم که شماهم علاقه دارین به شعرا :clap: :tulip:.

4 پسندیده

نسیم جان به پاس هدف عالی که اینجا ارائه دادید حداقل گزارش کتبی خودم رو می ذارم باشد که مورد قبول واقع شود، و سحر خیزی هم ساعت ۶ هست هدفم که همیشه بیدارم. ولی شاید فراموش کنم اینجا بیام اعلام کنم.

9 پسندیده

سلام خانوم نیکنام عزیز بسیار عالی
چقدر جالبه این روش شماره گذاریتون
بسیار ممنونم قطعا انرژی مضاعف دادین واسه تلاش بیشتر
سپاس از شما و حضورتون :rose::rose::rose::heart:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز
امار کتاب خوانی تا به امروز ۱۰ مهر سه شنبه:

خیلی ببخشید،یکم این تاپیک با چت هام بهم ریخت،فایل سحرخیزی موند بالا،سعی میکنم کمتر چتر کنم و بیشتر کتاب معرفی کنیم،عذر خواهی بنده را پذیرا باشین،با سپاس از همه ی دوستان تالار :rose:

8 پسندیده

سلام نسیم جون بله درسته ولی قبلا هم به همین صورت انجام می‌دادم نمیدونم این بار چرا اینجوری شد.

6 پسندیده

سلام دوستان
وااااااااااای چقد حالم بد میشه وقتی از تالار دور میشم
ببخشید نبودم باورتون نمیشه حجم زیادی کار رو سرم ریخته، از یک طرف درگیری ذهنی دارم (خودت میدونی چیه نسیم) برا همینه که کمتر هستم، سر میزنم اما کم حرف شدم :joy::joy::joy:
نسیم جان من نمیدونم چرا تنبلیم میشه اسکرین بدم من دیگه ساعت خوابم رو 8 هر روز، شبا ساعت 12 نهایت یک ربع به یک خوابم، این تایم دیروقتم به خاط اینه که تازگیا دارم دوره مودت عباسمنش رو گوش میدم خیلی آرومتر میشم و اینکه چون زمان کم دارم یعنی تا 8 که کانونم میرسم خونه نماز و شام و این چیزا میخورم به آخر شب. آب خوردنمم که از موقعی که مرتب تو کانون جلسه دارم منظم میخورم (چون اونجا زیادی صحبت میکنیم :grin::grin::grin:)، به خودم قول دادم از فایلای عباسمنش استفاده کنم که دارم مرتب گوش میدم.
اینم امار من همین رو فعلن از من قبول کن آجی :rose::rose::heart:

9 پسندیده

سلام.
پیشنهاد می‌کنم کتاب “از دو که حرف می‌زنم از چه حرف می‌زنم” از هاروکی موراکامی رو بخونید. فکر می‌کنم حتی مناسب موضوع این تاپیک هم هست. و انگیزشی می‌شه برای ادامه یا شروع برنامه‌ها و کارها و اهداف.

8 پسندیده

سلام بسیار عالی . چقدر خوب که که کتاب خوندن رو تبدیل به برنامه روتین خود کردین براوو. :clap::clap:

سلام عزیزم اختیار داری بانو . شما خودتون صاحب تاپیکی :grin: احسنت به اینکه بازم حواست به برنامه ها هست :clap::clap::clap::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

سلام سپاس از معرفی ایشالاه شاهد مشارکت شما هم باشیم :clap::clap:

6 پسندیده

7 پسندیده

سلام دوستان خوبم شبتون بخیر…
مدیتیشن رو هم انجام دادم به دلیل زیبا نبودن عکس برش زده نفرستادم:smiley::smiley:

8 پسندیده

خواهش می‌کنم :blossom:
من هم امیدوارم بتونم :pray:t2:

5 پسندیده

سلام به دوستان فعال این چالش
من هم ۳ روزه چالش خودم رو شروع کردم
۶ هدف اصلی دارم در حوزه های مختلف البته :grin:
زمان مورد نیازمم ۶۶ روزه ست
از برنامه Grow دارم استفاده میکنم که به این صورته:
اول ی نهال کاشته میشه و کمکم بزرگ میشه تا بشه ی درخت خیلی زیبا :heart:
هبیت ها رو اسکرین نمیفرستم ولی هرازگاهی از پیشرفتام براتون خواهم گفت :relaxed::v:
به امید موفقیت همگی :muscle::boom:

10 پسندیده

قطعا میتونید. :clap::clap:

سلام فاطمه جان . بسیار عالی ایشالاه موفق باشی. اسکرین هبیتا اجباری نیست همینکه از پیشرفتات بگی تا بقیه انرژی بگیرن عالیه. و در نهایت میتونی از درخت زیبات یه اسکرین بدی :yum::rose::rose:

اینم با توجه به اینکه ممکنه بعد سوال شه این چه برنامه ایه من واسه دانلود میزارمش. البته اگه اشتباه نکرده باشم همینه.

7 پسندیده

ممنونم :tulip::tulip:
بله بله حتما :grin:
به امید اون روز :v::muscle:

5 پسندیده

سلام به روی ماهت فاطمه جون, دیروز دیدم پیام زدی ولی دقت نکردم, الان اومدم دیدم ماشاله چقدر پرباره اهدافت. خوشحال میشم اگر برات ممکنه بیشتر در مورد نوع اهدافت و مدت زمان عجیبش برام بگی؟! 6 هدف!؟ :thinking: :heart_eyes:

5 پسندیده

سلام اتوسا جان :heart_eyes:
ممنونم عزیزم
راستش من ی مدت طولانی هست که موندم داخل کامفورت زون :grin: خلاصه که گفتم ی تغییر درست حسابی بدمش چون واقعا خسته کننده ست این وضعیت
در مورد هدف هام
۶ مورد هستن که همگی همونطور که گفتین مهم هستن و هدایتشون زمان جذابی هم میطلبه :grin::sweat_smile:
۴ موردشون مورد به حوزه کاریم هستن مثل نوشتن کتاب و مقاله و … که برخی رو نیمه اول سال استارت زدم و تکلیفشون مشخص تره
۲ مورد هم تغییرات فکری و درونی هست که تا امروز استارتش خوب بوده :grin:
به مرور که پیش برم حتما در جریان جزئیات میزارم شما رو :heart_eyes:
در مورد زمان ۶۶ روزه
طبق ی تحقیق مفصلی که انجام شده متوجه شدن که افراد بعد از مدت ۶۶ روز یک کار رو به عادت تبدیل میکنن و جز روتینشون میشه برا همین تا ۶۶ روز مداومت برای اهدافم در نظر گرفتم.
ی تحقیق دیگه هم هست که میگن برای ترک ی عادت بد هم ۲۱ روز زمان لازمه
راستش من این ۲۱ روزه به کارم نیومد و برای همین ترجیحم این بود که این بار با ۶۶ روز پیش برم :blush::grin:

8 پسندیده

بد چیزیه این, واقعا گاهی منم نیاز دارم از این محدوده خارج بشم.

خیلی هم عاااالی, مارو بی خبر نذار, گاهی درسهایی در پس این عادتها هست که مفیده برای بچه ها. موفق باشی عزیزم.

جالبه, تو همون اپ grow هم زده 66 روز.
:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

6 پسندیده

8 پسندیده

سلام دوستان گلم، ببخشید دیر شد مهمون داشتیم فراموش کردم…
مدیتیشن انجام شد…

9 پسندیده