چالش let's talk « روحیه » + ( تغییر قانون شرکت کردن )

سلام به دوستان عزیز.

امروز من در رابطه با موضوع روحیه صحبت میکنم. که یکی از درس های آقای ای جی هوگ هستش.

عزیزانی که قصد دارند این درس رو مطالعه کنند می تونند از تالار یا از طریق اپلیکیشن با عنوان برنامه وی آی پی آقای هوگ بهش دسترسی داشته باشند.

یه خبر جدید میدم و میرم سر اصل مطلب:

از این به بعد دیگه نیاز نیست به درسا 30 بار گوش بدید. هر درسی که احساس کردید قادرید دربارش صحبت کنید مهم نیست چند بار، فقط دربارش صحبت کنید. به همین راحتی…
پس از این به بعد یه داستان یا درس از زبانشناس بخونید و اگه تونستید دربارش صحبت کنید دیگه صبر نکنید بشه 30 بار، شروع کنید و صحبت کنید.
اگه سخت بود بهش تا حدی گوش بدید که قادر باشید دربارش صحبت کنید، میتونه 10 بار باشه میتونه 110 بار باشه.

خیلی خب من به این درس یک بار گوش دادم.

و دربارش یه مقاله هم نوشتم.

در این وویس درباره پارسال و خاطرات تلخش صحبت میکنم. که چقدر سختی کشیدیم و پدرم با حفظ روحیش تونست همه چی رو تغییر بده.

14 پسندیده

چه تاثیر گذار صحبت میکنی
همشو گوش دادم
خوشحالم که خودت و خانواده ت به زندگی عادی تون برگشتید :blush:

معلومه همت و قدرت وفق پذیریت رو کاملا از پدرت به ارث بردی

نتیجه ش هم اینه که با تلاش و همت، امروز میتونی 20 دقیقه با کمترین filler صحبت کنی

2 پسندیده

مرسی دادا :pray:

فدات :+1:

2 پسندیده

بسسسیار عالی
محتوای بسیار تاثیر گذاری داشت.خیلی از مشکلات با حفظ روحیه حل شدنیه و پدر شما با مدیریت خوب خودشون شرایط رو کنترل کردند :clap:
صحبت کردنتون خیلی خیلی خوب شده. آدم رو درگیر میکنه که همون لحظه همه ویس رو گوش بده :grin:
آفررررررین :clap::clap:

3 پسندیده

مرسیییییی
شما هم مارو از لتس تاکاتون مستفیض کن
خیلی وقته نزاشتینا
فک نکنید حواسم نیستا :grinning:

2 پسندیده

آمارش از دست خودمم در رفته :sweat_smile:

2 پسندیده

انصافا چقدر ریکلس و عالی میحرفی
قشششنگ انگار دوساااال هم اتاقی ای جی بودی :heart_eyes::heart_eyes:
:clap::clap::clap::clap::clap::clap:
وویسای شما از تعریف گذشتن
از عالی هم گذشتن
از خفنم همینجور :joy:

:clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:

مرسی مژده خانوم گل :rose::rose::rose::rose:

شما لطف دارید :grin::grin:

خرابمون کردی :joy:

2 پسندیده

سلام، از خدای مهربانم عمر باعزت، سلامتی فراوان، شادی روز افزون برای خانواده و بخصوص پدر بزرگوارتان دارم. و صد البته مادر محترم که جایگاه خاص دارند.
امید است چالشهای این روزهاتون تسکین دهنده دل آشفتگی های این روزهای سخت زندگیم شود.

4 پسندیده

انشالله که به آرومی این سختی رو رد کنید خانم نیکنام عزیز‌

3 پسندیده

دقیقا.منم به این نتیجه رسیدم و وقتی که یه وویس قابل قبول از هر درسی برای خودم ارائه میدم به درس بعدی میرم.
وویستون هم واقعا عالی بود

یک بار :clap::clap::clap::clap::clap:

واقعا تاثیر گذار بود.خاطره تلخی بود ولی واقعا لذت بردم به این خوبی با تمام جزییات شرح دادی.واقعا عالی بود.انشالله همیشه تنتون سالم باشه .خداوند به پدر و مادرتون هم سلامتی بده که مثل یه کوه پشتتون وایسادن.واقعا عالی همه چی رو توصیف کردید

3 پسندیده

یکم یواش تر برین ماهم برسیم بهتون خب :clap::clap::clap::clap::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
عااالی بود مث همیشه اما خب من بازم یه جاهاییشو نفهمیدم دیگه وویسو دانلود کردم ببینم چند وقت دیگه گوش بدم میفهمم یا ن :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
انشاءالله ۱۲۰ سال سایه پدر و مادر عزیزتون رو سرتون باشه و شما و خانوادتون هم در سلامتی کامل باشید :tulip:

2 پسندیده

فوق العاده بود, چقدر خوب صحبت کردی, و بسیار خوب شرایط رو توضیح دادی,
خدا رو شکر که همه چی بالاخره خوب گذشت,
بعضی از جملاتت رو متوجه نمیشدم خوب, چون آروم و پایین بود تن صدات, ولی بعضی جاها بلند و واضح.
البته بعضی کلمات هم لغت جدید بود, برای من.
فکر کنم دیگه راحت میتونید با توریست ها صحبت کنید,
واقعا عالیه.
باعث افتخار ما و خوانوادتی, :clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

ممنونم از دعای زیباتون :rose::rose:

از صمیم قلب آرزو می کنم که شما از شرایط سخت زندگیتون عبور کنید و همون خانوم نیکنام پر انرژی رو شاهد باشیم.
خداوند یار و همراه شما باشه. بدونید که ما همیشه حمایتتون میکنیم. :tulip::tulip:

ممنونم ثمین خانوم بزرگوار. خداوند خونواده شما رو حفظ کنه و از انرژی مثبتتون ممنونم. :rose::rose:

آفرین محدثه خانوم، من خودم یه چند باری گوش میدم همیشه وویسامو که ایرادامو پیدا کنم. که خب ایراداتی هم تو این وویس هست.

شما هم رو اینجور موضوعات کار کنید. احسنت به شما.

مرسی آتوسا خانوم عزیز .

خیلی خیلی ممنونم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

@YoKambiz
ببخشید اقا کامبیز یه سوال داشتم ازتون :sweat_smile:
من وویستونو ک گوش کردم یه کلماتی رو میدونم ک یاد دارم و تو درسای ای جی خوندم اما معنیاش یادم نمیاد به نظرتون باید چ کرد؟ روش دشت لغاتم اشکال داره ایا؟

2 پسندیده

خب بگردید دنبالشون.

پایه های لغوی رو همین الان که یادتونه قوی کنید.

معنی لغت واسه خودش نمیاد باید دنبالش گشت. باید از دیکشنری استفاده کرد.

پس الانی که تو ذهنتون به شکل عمیق گوش دادید و نیاز به یه تلنگر داره پس چرا که نه. یه تلنگر میزنید و اون لغت رو زنده می کنید.

برید دنبالشون و یاد بگیریدشون.

2 پسندیده

خیلی ممنونم ازتون حتما اینکارو انجام میدم سپاس🌷

2 پسندیده

ممنونم از شما، امید به خدا

لطف دارید، وقتی یه گیاهی رو که میکارم از روییدن و به ثمر رسیدنش کلی انرژی مثبت و حس حیات دریافت میکنم. توی این تالار هم دقیقا این حس رو من همیشه از موفقیت شما، و سایر دوستان دریافت میکنم که با تلاش خودتون آینده روشن رو رقم میزنید. با آرزوی موفقیت برای همه دوستان گل این تالار
:rose:

3 پسندیده

انصافا قشششششنگترین راه حل :joy::joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

4 پسندیده

ای خدااااااایا این مژده رو نگه دار برا ما :joy::joy::joy:

3 پسندیده