تیم ترجمه زبانشناس

چقدر خوشحالم که دوباره اومدید, واقعا وقتی پای علاقه و عشق درمیون باشه کسیکه بره باز برمیگرده. :clap::clap::clap::clap::clap:

2 پسندیده

عجب تاپیک هیجان انگیزی!!
به عنوان یک تازه وارد میخوام بدونم آیا بنده هم میتونم در این پروسه سهیم باشم؟
با اینکه در سطوح تقریبا متوسط زبان هستم اما بسیار مشتاق هستم که اگر در توانم باشه کمک کنم. چون میدونم با این کار هم پیشرفت خواهم کرد و هم بیشتر با زبان درگیر میشم.
بنده از آقا کامبیز و دیگر دوستان اهل فن این تقاضا رو دارم که اگر امکانش هست بتونم مشارکت داشته باشم.
@YoKambiz
@a.bayani
@mohadeseh34

4 پسندیده

Hey guys.I’m present☺️. I’ll be so happy if i can help u.
Hey my friend @kambiz_mbi… I can help the kids to translate… I’m on your service :wink:

2 پسندیده

فک نمیکنم محدودیتی داشته بازم اقا کامبیز مسئول این تاپیک هستن ایشون بیان نظرشونو میگن اما من مطمعنم که شما هم میتونید تو این تیم مشارکت داشته باشید

1 پسندیده

سلام من هم دوست دارم همکاری کنم …
ولی بکم گیج کننده میشه وقتی تعداد پیام ها میره بالا

آلان متوجه نشدم گروه تشکیل شده یا میخواد بشه ؟؟

اگر ا هم بخوایم همکاری کنیم چکار باید بکنیم؟؟

1 پسندیده

صد در صد که می تونید.
مطمئن باشید حتما کمک شما به کار ما خواهد اومد :rose::rose:

Yes, bro.

I’ll appreciate your presence and support :rose::rose:

سلام آقا امین

بله داداش گروه تشکیل شده و ما یه سری پروژه هم با هم آماده کردیم که تو لینک زیر می تونی ببینیش:

حتما حتما رو کمک شما حساب می کنیم.

مخصوصا که آقایون تو گروهمون خیلی کمه :joy: و ما آقایونم تخصصی کار می کنیم :wink::rose::rose:

خانوما با ظرافت :grin::rose::rose:

1 پسندیده

خوب پس خوبه

من بیشتر هدفم این هست که دایره لغاتم افزایش پیدا کنه و با همدیگه پیشرفت کنیم :rose:

1 پسندیده

:scream::scream::scream::scream: باز تبعیض جنسیتی دادا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی چی شما تخصصی کار میکنید خانوما با ظرافت؟؟؟ خانوما بیان تحصن :joy::joy::joy::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

فک کنم منظورشون اینه ما خیلی دقیق تر عمل میکنیم :joy::joy:

3 پسندیده

دقیقا, منم اینجور فکر کردم, :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 پسندیده

من شوخی کردم، بهم بر نخورد که :slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face::slightly_smiling_face:

3 پسندیده

میدونم عزیزم مشخص بود شوخیه :grin::sweat_smile:

2 پسندیده

بله بله, دیگه شما شناخته شده ای تو تالار. :relaxed:

2 پسندیده

:see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:
خدا رو شکر یک چند روزی تو افق محو میشم که یکم تالار آروم بشه :joy::joy::joy:، پیش شما دیگه خجالت میکشم :speak_no_evil::speak_no_evil::speak_no_evil:

4 پسندیده

داداش،اگه گوش موشه کاری مونده(کار دور ریختنی :grin:) کمک کنم .

1 پسندیده

خیلی ممنون دوست گرانقدرم
عشق و علاقه ی من برای یادگیری زبان زیاده ، اما عشق به شما دوستان گرانبها ، بینهایته :gift_heart::gift_heart:
منم خیلی خوشحالم که برگشتم.

5 پسندیده

سلام دوست خوش قلبم، خوش آمدی دوباره به جمعمون :rose:

3 پسندیده

سلام دوست فعال و نازنینم
خیلی ممنون :rose: :rose:

3 پسندیده

راستی چرا مژده جون نیست؟

4 پسندیده

بله مدتی کم سعادت از حضورشون شدیم. فکر کنم نامحسوس و ناشناس به تالار سر میزنند. امیدوارم تغییرات جدیدی که به خودشون دادند ما رو از بودنشون محروم نکنه و همیشه دل ما رو شاد کنند.

3 پسندیده