فعالیتی در جهت سلاست گفتاری : سه مرحله برای روان‌تر شدن مکالمه انگلیسی

سلام محدثه جان؛ چرا این مقاله رو ندیده بودید؟ :thinking:
:joy:
امیدوارم مفید واقع شود دوست عزیزم و معلم فوق العاده عالی

5 پسندیده

نمیدونم واقعا :sob: شاید باید وقتی میدیدم که به انرژیش احتیاج داشتم درست مثل الان :heart::tulip:

حتما مفیده چیزی که شما دوستان عزیزم زحمتشو کشیده باشید و ممنون از تعریف بی نظیرتون شما همیشه به من انرژی میدید :heart_eyes::heart_eyes::tulip:

5 پسندیده

این مقاله واقعا عاااااالی بود دستتون درد نکنه سپاااس:heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

ممنون نسیم جان .
مقااااله بسیاااااار خوووبی بود.
از خواندنش لذت بردم :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

3 پسندیده

سلام خوشحالیم که مفید بوده :blush:

سلام عزیزم . مرسی از شما که مطالعه فرمودین :rose::rose:

3 پسندیده

این مقاله ارزش دوباره خونده شدن رو داره :v::+1:

4 پسندیده

ممنونم فاطمه جان. آره مرور دوبارش برای خود منم مفیده.
:+1::+1::rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
بهترین جایی که میتونم یه پارتنر واسه صحبت گیر بیاریم کجاست؟ حالا نرم‌افزار یا یه شبکه اجتماعی یا هر چیز دیگه.
شما خودتون از چی استفاده کردین؟

1 پسندیده

سلام وقت بخیر
در ابتدای این ویدیو نرم افزارهایی که میشه باهاش پارتنر پیدا کرد اشاره شده. .

2 پسندیده

سلام وقتتون بخیروشادی عزیزم :tulip::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::rose::hibiscus::sunflower::rose:
مقاله ی بسیار عالی هست نازنیینم :bouquet::tulip::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::rose::rose::rose::sunflower::blossom::heart::heart::heart::ok_hand::ok_hand::ok_hand::clap::clap::clap:

2 پسندیده

سلام ببخشید دیر جواب دادم. من خودم از نرم افزار Tandem استفاده کردم خیلی خوبه شما میتونی دوستای زیادی پیدا کنی تو این نرم افزار که به میتونن به پیشرفت زبانتون کمک کنن.

4 پسندیده

عالی بود
چقد اینجا مطالب خوب زیادن :joy:

4 پسندیده

سلام ایشالاه که مفید بوده باشه براتون :ok_hand:

3 پسندیده

مثل من! دقیقا مشکلی که من دارم همینه! ترس از روبرو شدنم با این قسمت از زبان، ترس از صحبت کردن و…و هنوزهم احساس میکنم نمیتونم صحبت کنم :pensive: فرار از واقعیت…(مقاله ی خیلی خوبی بود خانم بیانی.سپاسگزارم)

4 پسندیده

ببینید واقعیت اینه در دل هر ترسی یه شکوفایی نهفتس. و طبق فرموده حضرت علی در نهج البلاغه هم : همیشه ترس از انجام دادن کاری از خود اون کار بیشتره.
حالا ترس شما از صحبت کردن بیشتر از اصل کار هست. و رفته رفته اعتماد بنفس شما رو تخریب میکنه.
در صورتی که در واقعیت اینقدر ترسناک و پیچیده نیست.
راه حل :
وقتی در انجام کاری ذهنتون به شدت مقاومت میکنه و سیگنال ترس رو به جهت حفظ بقا ارسال میکنه، شما باید کم کم این مقاومت رو کاهش بدین تا ذهنتون رها شه و بپذیره این عمل رو و صد البته اعتماد بنفس شما هم کم کم بالا میره. من یادمه اولین باری که آنلاین با رفیقم حرف زدم فقطyes و no میگفتم همین. پس همه چی از اقدامات کوچیک شروع میشه.
مثلا همین امروز یه دفتر بردارین بالاش بنویسید و تاریخ بزنید : ترس از صحبت کردن.و اقدامات رو ردیف کنید.
و اینو بدونید هر چقدر یک ترس رو به تعویق بندازید، اون بیشتر نیرو میگیره و بر علیه شما اقدام می کنه. که اولیش همون تخریب اعتماد بنفسه
قدم اول اینه ذهن و گوش شما باید به صدای انگلیسی خودتون عادت کنه. پس تا میتونید متن با صدای بلند بخونید یا هر داستانی که خوندین retell کنید. من روند اسپیکم رو مدیون لتس تاکایی بود که تالار دادم.
خلاصه همینجوری قدم هارو تعیین کنید و جلو برید.
یه روزی که برگردین دفترچه تون رو نگاه کنید
مطمعن باشید به خودتون افتخار می کنید بابت غلبه بر ترستون.
موفق باشید :cherry_blossom:

4 پسندیده

سلام دوست عزیز دو مقاله پایین رو مطالعه کنین

4 پسندیده

سپاسگزارم بانو @a.bayani مقاله ها و رهنمود های شماو شما فوق الاده اید. :hibiscus: :sunflower: :hibiscus:

3 پسندیده

سپاسگزارم :hibiscus:

3 پسندیده