توضیح افعال عبارتی انگلیسی - افعال عبارتی OFF

یکی از چالش برانگیز ترین بخش های زبان آموزی یادگیری افعال عبارتیه

سلام به دوستان عزیز. حالتون چطوره؟

همونطور که قبلا گفتیم قرار شد ما هم ورژن فارسی برخی از توضیحات خوب ویدئو های داخل اپ رو بسازیم.

یکیش این توضیح بود:

اونقدر توضیحات پاپا انگلیش خوب بود که مجبور شدم همشو کپی کنم.

لینک این ویدئو در آپارات
لینک این ویدئو در اینستاگرام
لینک این ویدئو در یوتیوب
لینک این ویدئو در تلگرام

برای حمایت از ما کلیپ هارو در شبکه های اجتماعی به اشتراک بزارید و مارو دنبال کنید.

image تلگرام image اینستاگرام image آپارات image یوتیوب

27 پسندیده

سلام عالی بود مرسیییی :upside_down_face::upside_down_face::heart_eyes::heart_eyes:
کایلی کشاورز هستم
از وبسایت زبانشناس دات کام

4 پسندیده

سلام خسته نباشید عااالی بود خسته نباشید میگم بهتون :heart::sunglasses::clap::clap::clap:
Keep going :tulip::v:

3 پسندیده

خیلی جالب بود ممنون به خصوص حالتهای مختلف افعال بریدن کاغذ:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

2 پسندیده

خدا قوت
از خوش قولی و سرعت پایبندی به حرف تون به قول یه دوست قدیمی خوزستانی م به شدت عجیب م قوقول
شد. خیلی ممنون که این ایده رو با این سرعت عملی کردید :rose:. متاسفانه سفر هستم و توی راه، نتم ضعیفه، نتونستم ویدئو رو ببینم :grimacing:

4 پسندیده

سلام خداقوت خیلی ویدیو خوبی بود خداقوت :blush:
تا الان داشتم حفظشون میکردم دیدم فایده نداره واقعا :neutral_face: اماااااااا کتابای سطح بندی زیبوک عالین کلی نکات پیدا میکنم ولی با یه بار داستان نمیخونم احساس میکنم الکی میخونم، وقت که بذارم آهسته و عمیق بخونم کلی پیشرفت میکنم آهسته آهسته پیشرفت میکنم ولی جملات داستان رو یادداشت میکنم و جملات رو تکرارش میکنم خصوصا افعال عبارتی و…

3 پسندیده

Motivation is one of the most important reasons that inspires a person to move forward in every aspects of life. Here we go :heart_eyes: you’ve already done it well for every one. :+1:t2: Keep going bro and never give up :clap:t2: We’ll need it :blush:

3 پسندیده

عااالی بود آقا کامبیز …بهترین هستین

1 پسندیده

سلام . بسیار عالی بود و آموزنده . ممنونم
فقط یه مشکلی هست که بسیاری از کتاب ها ترجمه نشدن و چون فرد برای اولین بار به فعل عبارتی برخورد میکنه ، معنی رو متوجه نمیشه و بدون توجه به حرف اضافه ، فعلش رو با دانش زبانی خودش ترجمه میکنه :joy: ( مدیونید اگه فکر نکنید من قبلا این کارو میکردم ) و مشکل دیگه اینکه متاسفانه دیکشنری های موجود در اپ زبانشناس ، ترجمه فارسی خیلی از این عبارات رو نداره

یه ایده @hnaseri که نمیدونم عملی کردنش چه مقدار زحمت داره ولی به نظر خوب میاد اینه که اولا دیکشنری انگلیسی به فارسی جامع تری قرار داده بشه داخل اپ ،
هم اینکه چه خوب میشه اگه هر فعل ، اسم ، صفت ، افعال عبارتی و… با یک رنگ مخصوص به خودش نمایش داده بشه
و همچنین هر درس ، کتاب یا فایل به طور کلی ، یه واژه نامه افعال عبارتی داشته باشه که حتی میشه با چالشِ «پیدا کردن افعال عبارتی» راه انداختن این به اصطلاح واژه نامه رو برای هر دوره ، کتاب و فایل کامل تر کرد :blush:

3 پسندیده

با احترام فراوان به زبانشناس…:stuck_out_tongue_winking_eye:
ولی توی نرم افزار «دهکده‌ی زبان» یه جورایی این کار رو انجام دادن…البته در حد بسیار کمی

4 پسندیده

من می‌خوام روراست حرف بزنم، امیدوارم کسی دلخور نشه. اونجاها که از خودتون عالی بود واقعا حرف نداشت مخصوصا اون کله. ولی :point_down:

این رو اصلا قبول ندارم. شما خودتون اونقد خلاق هستین که لازم نشه از کار دیگران استفاده کنید. حتی اگه ذکر منبع هم بشه کار جالبی نیست. و اینکه از پرستیژ شما برا زبان‌آموزا کم می‌کنه. ماشالا فالوورهای اینستا هم که به ده هزار رسیده و لازمه بیشتر کار از خودتون باشه‌.

این فقط نظر منه و قصد بی‌ادبی ندارم. :blush:

4 پسندیده