من چه کنم؟

سلام بنده 30 سالم هست و مدرک کارشناسی ارشد دارم، شاغل هستم اما همیشه با یادگیری زبان انگلیسی مشکل داشتم.
الان دیگه به این نتیجه رسیدم که واقعا به زبان انگلیسی نیاز دارم به شدت، هم برای کار و هم برای سفر کردن (حتی گرفتن آیلتس 7.5). حالا که من افتادم دنبال یادگیری به صورت خودآموز (چون فرصت کلاس رفتن ندارم) از خودآموز صوتی گرفته تا نرم افزار و کتاب و پکیج کلی همشون، داخل سایت فروش همه عالی هستن ولی نظرات کاربران همیشه منفی بوده نسبت به همشون.
من چه کنم؟
یکی بیاد بگه راحت ترین و سریع ترین روش در سال 2020 چیه واقعا؟
سطح زبانم هم خیلی کمه خودم فکر میکنم. یعنی ترجیح میدم از صفر یاد بگیرم.
ممنون میشم اگر راهنماییم کنین.

3 پسندیده

سلام دوست گرامی :tulip::hibiscus::sunflower::blossom::rose::bouquet:شبتون سرشار از شادی و تندرستی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::rose::rose:خوشامد :hibiscus::sunflower::blossom::rose::rose::cherry_blossom::bouquet::rosette::tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom:
لطفا به تاپیک های ذیل مراجعه بفرمایند انشاالله پاسختان را دریافت کنید باآرزوی موفقیت بهروزی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::blossom::rose:

8 پسندیده

سلام خانوم میترا، الان من متوجه شدم برای سطح من بهترین کار بیشتر گوش دادنه و در کنارش خواندن. خوب اوکی.
الان من باید سرچ کنم فایل صوتی به همراه نوشتارش پیدا کنم یا چنین پکیجی هست برای خرید؟
و این انگلیسی قدرت هم سرچ کردم پیدا نکردم.
ممنون میشم کمک بفرمایید.

3 پسندیده

درود بر شما

شما نرم افزار زبانشناس رو نصب دارید؟

2 پسندیده

سلام :tulip::rosette::bouquet::cherry_blossom::rose::rose:شب عیدانه تون بخیر و مبارکی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus:
ابتدا زبانشناس رو تهیه بفرمایند و سپس قسمت درسها بروید بسته انگلیسی قدرت رو باز کنید طبق شکل ذیل:

و همچنین برای گسترده خوانی و شنیداری بهتر است از طریق زبانشناس اشتراک حرفه ای را خریداری کنید تا زیبوک و زوم هم براتون فعال بشه و در کنار درسهای اصلی زبانشناس، کتابهای داستان در زیبوک و فیلمها در زوم رو مطالعه بفرمایند تا دایره ی وازگانتون افزایش بکند :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand::hibiscus::sunflower::sunflower::blossom::rose::rose::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::bouquet::bouquet:
با آرزوی موفقیت و بهروزی :tulip::rosette::cherry_blossom::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::sunflower::blossom::rose:

4 پسندیده

نرم افزار زبانشناس همیشه در دسترس هست.
اگه خودتون بخوایید فایل ها رو دونه دونه از اینترنت دانلود کنین،خسته میشید و دوباره از زبان دست میکشید و به این کیفیت الآن هم دسترسی پیدا نمی کنین.

من خودم این نرم افزار رو نصب دارم و اشتراک حرفه ای اون رو خریداری کردم و ۴ ماه بعد،دوباره تمدید میکنم.

2 پسندیده