دوره های مناسب گرامر برای سطح مبتدی

سلام رفقا! امیدوارم دنیا به کامتون باشه. تو این مجموعه مقاله می‌خوام دوره‌های جذاب گرامر رو براتون معرفی کنم. تا آخر با من همراه باشید.

نیمچه داستان

این منبع برای زبان آموزانی که علاقه دارند از سطوح ابتدایی با متد تی پی آر اس کار کنند مناسبه. این منبع توسط استیو کافمن که به ۱۶ زبان زنده دنیا مسلطه طراحی شده. این دوره شامل ۶۰ درس میشه و میانگین هر درس ۵ دقیقه هست. هر درس حداقل شامل دو قالب میشه و در انتهای هر درس می تونید با پرسش و پاسخ، واژگان و گرامر رو به شکل عمیق یاد بگیرید. خصوصیات دوره:

1.مرسوم­ترین لغات انگلیسی

2.مرسوم­ترین گرامرهای انگلیسی به خصوص افعال و زمان­های مرسوم

3.ترجمه فارسی

4.میانگین هر درس ۵ دقیقه

5.آموزش با روش تی پی آر اس

آدرس دوره: اپلیکیشن زبانشناس-بخش زبان­شناس-ردیف داستان­های ساده

تو کدوم بخش زبان بیشتر مشکل دارید؟

18 پسندیده

سلام
ممنون از پست خوبتون
من در بخش ترجمه خیلی مشکل دارم، از یه طرف میگن که زیاد روگرامر تاکید نداشته باشید و از طرف دیگه تا گرامر رو ندونی نمی تونی ترجمه کنی
البته من الان سطح دو زبانشناس هستم و با خوندن داستان های کودکانه تا حدی میتونم متن های خیلی ساده رو ترجمه کنم ولی یکی از دغدغه های اصلیم ترجمه متن هستش

6 پسندیده

فعلا به نظر من فقط و فقط بر روی تقویت‌ واژگان خودتون اهمیت بدین چون مهم‌ترین جز زبان هست :rose::rose: واسه واژگان هم معرفی دوره انجام دادم

5 پسندیده

ممنونم سعی خودمو میکنم
برای واژگان که گفتید معرفی دوره دارید، کجا می تونم پستتونو پیدا کنم؟

3 پسندیده

این لینک کلی هست دوست خوبم

4 پسندیده

خیلی لطف کردین متشکرم

1 پسندیده

دوره دروس انگلیسی به تلاش خوبه؟

چون من بیشتر با صدای ای جی هوگ حال میکنم.

بله این دوره عالیه :ok_hand:

درود عزیز من مبتدی هستم به نظرتون اول سه تایی که گذاشتید برای مبتدی از واژگان شروع کنم یا مکالمه یا گرامر و اینکه من داستانهای مصور بیشتر میفهمم و علاقه دارم لطفا راهنمایی کنید چطوری برم جلو

سلام وقت بخیر
عذر میخوام که من جواب میدم.
شما که سطحتون مبتدیه باید تمرکزتون رو بذارید روی افزایش دایره واژگان و درک مطلب.
گرامر در اول کار اشتباهه وقتی سطحتون بالاتر رفت پکیج های گرامر هم داریم که بهتون معرفی میکنیم
الان پیشنهاد میکنم دوره های بچه گانه، عبارات رایج انگلیسی، مکالمات کاربردی انگلیسی، نیمچه داستان ها یکی از این دوره ها رو انتخاب کنید.

برای نحوه مطالعه و برنامه ریزی روزانه لینک زیر رو مطالعه کنید

1 پسندیده