♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام… :rose::rose:
ساعت 8:00

7 پسندیده

سلام صبح بخیر ساعت ۸

9 پسندیده

سلام
صبحتون بخیر
۷ و ۱۰

8 پسندیده

سلام
صبح بخیر
ساعت 7

8 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر
ساعت ۸
:tulip: :raised_hand:

7 پسندیده

سلام صبح بخیر
۸:50

7 پسندیده

سلام :blush::rose:
ساعت 7:30 بیدار شدم.
روز خوووبی داشته باشید :rose:

5 پسندیده

سلام امروز ساعت ۸ بیدار شدم

5 پسندیده

سلام
7.45بیدار شدم…

8 پسندیده

سلام خدمت دوستان عزیزم طبق قولی که داده بودم قرار شد تغییراتی را در تاپیک قرار بدیم تا روند چالش به نحوی بشه که بازدهی بیشتری داشته باشه :grin:
همانطور که قبلا شاهد بودین ما در این چالش مبنا را بر ارائه گزارش جدول هبیت ها قرار داده بودیم که یه مدت متوقف شد. با توجه به استقبال شما از عزیزان از چالش سحر خیزی تصمیم و همچنین گزارش عادتها تصمیم بر این که در همین تاپیک فعلی روند ادامه گزارش هبیت ها را داشته باشیم و درتاپیک جداگانه ای روند سحرخیزی را ادامه خواهیم داد که توضیحات تکمیلی رو در تاپیک مربوطه خواهم داد.

:boom:فرق habit با to do list
یه نکته ای رو خدمتتون عرض کنم که حتما به فرق بین هبیت ها و لیست کارای روزانه تون دقت کنید
من اپ های مختلفی رو برای استفاده در این راستا معرفی میکنم
اما توجه کنید در جدول هبیت ، مواردی را ثبت کنید که می خواهید در طولانی مدت در شما تثبیت شود. حالا یا در حوزه اخلاقی یا در حوزه کاری و…
اما در جدول to do list شما می تونید فهرست کارای خود رو با توجه به اولویت بندی روزانتون مشخص کنید و با انجام هر کدوم تیک بزنید. قطعا روش آیزنهاور در اولویت بندی شما موثر خواهد بود.
برای همین شما دوستان عزیزم میتونید از نرم افزارهبیت ترکر و یا هبیت هاب برای گزارش خودتون استفاده کنید.:rose::rose::rose:
منتظر مشارکت شما ، همانند خانوم نیکنام و آتوسا خانوم هستم. ممنونم :cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:

12 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

6 پسندیده

سلام صبح بخیر ساعت ۸ بیدار شدم

3 پسندیده

ورزش و کتاب خوندنم شروع کردم

3 پسندیده

سلام صبح بخیر
گزارش سحر خیزی به تاپیک دیگه ای منتقل شد . خوشحال میشم به اون تاپیک برید و اونجا گزارشتون رو طبق شیوه ای که گفته شد اعلام کنید. سپاس از حضور همیشگیتون :cherry_blossom:

4 پسندیده

چشم نسیم جون, ممنون از تلاشهات و نظمی که داری و دستی هم به این تاپیک ها کشیدی. :grin:
ایشاله امشب منم شرکت میکنم.
واقعا متشکرم. :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

4 پسندیده

ممنون که این قدر ماهی. خدا حفظت کنه واسه ما :kissing_closed_eyes:

2 پسندیده

ببخشید من درست نفهمیدم الان دو تا تاپیک داریم یکی مراقبه صبحگاهی و شبانگاهی و یکی عادت های مفید.توی هر دوتاشون گفتید از برنامه tracker استفاده کنیم.الان دقیقا فرق این دو تا تاپیک چیه و تو هر کدوم چه کاری رو باید انجام بدیم؟

1 پسندیده

ببخشید که من پاسخ شما رو میدم, ایشاله نسیم جان خودش میاد توضیحات کاملتر میدن.
این چالش ترکیبی از همه عادتهای مفید هست, مثل کتاب خوندن ورزش کردن و سحرخیزی و خیییلی از عادتهای دیگه که میخوایم پرورششون بدیم یا ترکشون کنیم. اینجا کلی تر هست. و چون عادت سحرخیزی خودش چالش بسیار بزرگی هست و نظم این چالش رو بهم ریخته بود نسیم جان تصمیم گرفتند تا اون عادت رو جداگانه بخاطر اهمیتش و استقبال بچه ها در تاپیک دیگه عنوان کنن.
شما تو این تاپیک عادتهاتون رو مجموعا مورد ارزیابی قرار میدی و در تاپیک سحرخیزی فقط و فقط در مورد سحرخیزی و خواب شب صحبت میشه, اونجا بیشتر در مورد مشکلات و موانع سحرخیزی مطرح میشه.
ایشاله پاسخ مناسب رو داده باشم.
@a.bayani

5 پسندیده

سلام به همگی :rose:
والا امروز… ساعت ۹ متاسفانه…

1 پسندیده

واقعا ؟ میشه منبع معتبر بدید برا حرفتون ؟ البته حرف شما رو دلیل ندارد که قبول نکنم ولی می‌خوام دلم قرص تر بشه !:rose:

1 پسندیده