♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام دوستان
وقت خواب: 00:40
بیداری 6:40

6 پسندیده

6 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

6 پسندیده

سلام.
آمار چند روز من:

4 پسندیده

سلام امار امروزم
خواب : ۳ و ۴۰
بیدار: ۷ و ۳۵
روز خوش :rose:

5 پسندیده

:sob::joy: دوست عزیز روی لینک مربوطه بزنید اونجا امار خواب و بیداری بدید.

اینجا فقط امار هبیتای مفیدتونه و لاغیر
سپاس از همکاریتون :grin:

3 پسندیده

:joy: :joy:
سر ظهر یکم قاطی کردم :grin:،پست اقای علی آسیایی یکم منو گیج کرد :grin:

1 پسندیده

حالا پستای ما گیج کننده است؟:confused:

2 پسندیده

نه،منظورم عکسی که گذاشته بودی ،یاد چالش عادت مفید افتادم.
چون تو اونجا آلا خانوم،عکس از برنامه هبیت میزاشتن.منظورم بد نبود رفیق :raised_hand:
داداش، شب یکم دیرخوابیدم،یکم قاطی کردم :grin:.

1 پسندیده

7 پسندیده

7 پسندیده

:cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves::cherry_blossom::leaves:
در جهان من همه چیز نیکوست خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم خداوندا سپاس گزارم :leaves::cherry_blossom::leaves:

8 پسندیده

6 پسندیده

9 پسندیده

5 پسندیده

اهداف متفرقه هم در لیست بود که توی اسکرین جا نشد؛ انجام شده
@a.bayani نسیم جان حیف هست این تاپیک خلوت باشه. جزء تاپیکهای پابرجا و قدیمی هست و هست

6 پسندیده

@ala

سلام عزیزم
بله حق با شماست در اصل سحر خیزیو جدا کردیم که بین عادت ها و سخر خیزی تفکیک بشه ولی خب
دوستان برخی عادتاشونو تو همون لیست میدن :grin:
فردا ایشالاه یه صوبتی با دوستان میکنیم :rose::rose::rose:

4 پسندیده

سلام
آمار دیروز:

5 پسندیده

6 پسندیده

6 پسندیده