از کجا باید شروع کنم؟

سلام خدمت دوستان
من اولین روزمه که از این برنامه استفاده میکنم
و رفتم سراغ داستان های بچگانه
وقتی گوش دادم و معنی کردم احساس کردم سطح من بالاتره
اینطور بگم که من زیاد بازی های انلاین انجام میدم و با افراد زیادی اشنا شدم و صحبت کردم اما فقط میتونم در‌مورد مسائل مربوط به بازی صحبت کنم
از نظر معنی کردن یه جورایی وقتی متن رو میخونم به صورت مفهومی میفهمم و درک میکنم
مشکل من اینکه قواعد رو درست نمیدونم و در صحبت کردن در حد ۰ هستم
خواستم بدونم دقیقا از کجا باید شروع کنم؟؟ نمیدونم تونستم منظور خودمو برسونم یا نه مرسی از شما

6 پسندیده

سلام خوش آمدید اولین این پست رو مشاهده کنید

موفق باشید

6 پسندیده

خیلی ممنون کاملا به کارم امد🌷

2 پسندیده

سلام
خوش آمدین
من هم به تازگی شروع کردم به یادگیری (یک تا دو ماه میشه) و حدوداً مثلِ تو بودم اولش کمی گیج و گُنگ بود و تازه دارم قِلِقِ کار رو می‌گیرم .
موفق باشید :slightly_smiling_face::wink:

4 پسندیده

سلام وقت بخیر :rose::blossom::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet:خوشآمد گویی :clap::clap::rose::tulip::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet:
از مطالب زیر استفاده کنید

ترتیب و منابع اصلی و فرعی موجود در برنامه ی زبانشناس (از کجا شروع کنیم؟) آموزش

سلام دوستان raised_hand تصمیم بر این گرفته شد که راجع به اینکه کدوم منابع در برنامه ی زبانشناس اصلی هستن (باید به عنوان درس خونده بشن) و یا فرعی هستند (برای تمرین لیسنینگ و رایتینگ و افزایش دایره لغات و در واقع مکمل دوره های اصلی) هستن. پست جامعی بذاریم و بنده هم این پست رو گرد آوری کردم که امیدوارم خوشتون بیاد و استفاده کنید. بلافاصله بریم سراغ توضیحات: منابع اصلی : انگلیسی قدرت، داستان های واقعی، برنامه ی VIP آقای ای جی هوگ، انگلیسی واقعی را یاد بگیر، داستان های بچه گانه، مگا داستان، مکال…

داستان و هدف شما از یادگیری انگلیسی چیه ؟ (تاپیک انگیزشی) تجربه

سلام خدمت دوستان عزیز… امروز دوست دارم با هم به بحثی درباره اینکه چطور به سمت انگلیسی گرایش پیدا کردین و از کجا شروع کردین و چه شکست هایی در انگلیسی و چه موفقیت هایی داشتیم بپردازیم خواهش میکنم همه شرکت کنید تا یه تاپیک جامع و خوب داشته باشیم و از تجربیات هم دیگه استفاده کنید داستان من: کلا داستان من از انگلیسی به سه دوره خلاصه میشه 1.یادگیری ناخودآگاه و به قول معروف زیر پوستی 2. یادگیری از روی تکست بوک ها 3. یادگیری انگلیسی به روش جدید ( که الان دارم استفاده میکنم) قسمت اول داستان از او…

برنامه ریزی و هدفمند سازی یادگیری زبان انگلیسی مقاله

برنامه ریزی گامی بسیار بلند برای پیشرفت با سرعت نور است. با برنامه ریزی میتوانید پیشرفت خود را ارزیابی کنید، به خود انگیزه داده و از روند یادگیری خود لذت ببرید. در این مقاله شما با شیوه ی درست برنامه ریزی آشنا خواهید شد. فایل صوتی این مقاله point_downhttps://talk.res.zabanshenas.ir/original/3X/f/6/f6db2f9676cf646bc08bb0de3febe2167dd3f4f7.mp3 [12] برای هر یک از زبان آموزان پیش آمده که گاهی در مسیر یادگیری با ترافیک اهداف و برنامه های مهم زندگی، مواجه می شوند، که باید برای رسی…

آنالیز کامل و دانلود دوره‌های انگلیسی Effortless English + راهنمای استفاده مقاله

با سلام خدمت دوستان و زبان آموزان گرامی. امروز با شما هستیم با آنالیز کامل دوره های آقای ای جی هوگ. در گذشته درباره برنامه ریزی صحبت کردیم و در اونجا گفتیم که برای بهترین بازده از برنامه ریزی نیاز داریم، مجموعه هامون رو آنالیز و ارزش یابی کنیم. این موضوع رو به عنوان یه راهنما برای دوستانی می نویسم که در آنالیز مجموعه های ای جی هوگ مشکل دارند. فهرست مطالب این موضوع: ۱- توضیح دوره‌ی راهی جدید در یادگیری زبان (New Method Of Learning) ۲- توضیح دوره‌ی انگلیسی روان یا Flow English ۳- توضیح دوره‌…

« چگونه در مسیر به دست آوردن یک مهارت درست تمرین کنیم؟ » مقاله

فایل صوتی مقاله point_downpoint_downpoint_downhttps://talk.res.zabanshenas.ir/original/2X/4/4f3137832b7acd41bba87e7801f283e4321e649f.mp3 سلام به همه دوستان امروز با شما هستیم با مطلبی بسیار مهم یعنی تمرین کردن و داشتن معیار های مفید برای یادگیری بهتر که به تسلط برسیم. این مقاله الهام گرفته شده از درس وی آی پی آقای ای جی هوگمعیار ها و تمرین هستش. همه ی ما می دونیم برای رسیدن به درجه ی استادی و تسلط در هر مهارتی نیاز داریم، ساعت ها زحمت بکشیم و تمرین داشته باشیم. هیچ کس …

آموزش کامل استفاده از تالار زبانشناس و ساختار مارک داون (Markdown) «قسمت اول: کلیات» آموزش

سلام به هم دوستان با ارتباط داشتن با بعضی از دوستان متوجه شدم، بعضی ها یا کلا تالار رو نمیشناسن یا با بعضی قسمت هاش مشکل دارند. که ایشالا در این تاپیک قصد داریم به آموزش کلی تالار بپردازیم و دوست دارم بگم این موضوع سیر تا پیاز تالاره. این تاپیک رو به دو بخش تقسیم می کنم. آموزش کلی تالار. آموزش کد های مارک داون. ( که در تاپیک بعدی بهش خواهیم پرداخت) پس شروع می کنیم. آموزش کلی ایجاد یک موضوع جدید. برای اینکار نیازه که بر روی دکمه [5] کلیک کنید. صفحه اصلی در مرورگر کامپیوتر: [3] صفحه اصل…

راهنمای کار با نرم افزار زبانشناس، زیبوک، زوم white_flower آموزش

سلام و وقت بخیر hibiscusrosetulipsunflower زبانشناس: درسهای آموزشی سطح بندی شده است. زیبوک: کتابهای داستان و رمان طبقه بندی شده (کودکانه،نوجوان،بزرگسال،علمی، آموزشی، روانشناسی، …) زوم: فیلم و سریال [%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B1%DB%B0%DB%B0%DB%B3_%DB%B1%DB%B4%DB%B4%DB%B8%DB%B4%DB%B8] شماره یک: دایره ها۷تاهستند به نیت هفت روز هفته که حروف زیر هر دایره اختصار ایام هفته است (ش:شنبه، ی: یکشنبه و…) دایره ها در ابتدای نصب خاکستری هستند بعد از ۱روز مطالعه براساس زمان پیش فرض برنامه که ۲۰…

چگونه بهترین برنامه یادگیری زبان انگلیسی را بسازیم؟ مقاله

[تصویر] سلام. حالتون چطوره؟ امروز قرار درباره موضوع برنامه ریزی صحبت کنیم. وقتی صحبت از برنامه ریزی تو یه سایت زبان آموزی میشه، پس اصل مطلب برنامه ریزی برای یادگیری زبانه. (استاد خیابانی) خیلی ها می خوان شروع کنن ( یا شروع کردند) ولی تو برنامه ریزی مشکل دارند. چندی پیش چند تا پیغام خصوصی درباره ی موضوع برنامه ریزی دریافت کردم که دوستان از من درباره برنامه ریزیه کلی یادگیری یا برنامه ریزی برای یادگیری یه منبع خاص، مثله داستان های کودکانه یا انگلیسی قدرت و… سوال کردند. سوالشون منو به فکر فرو بر…

پرسش و پاسخ در رابطه با یادگیری زبان انگلیسی با #سلام_کامبیز مشارکت

[11111] سلام خدمت دوستان گرامی. وقت همگیتون بخیر. مدتیه که من هشتگی رو در کانال تلگرامی راه انداختم به اسم #سلام_کامبیز که نشات گرفته شده از پرسش پاسخ با الیوت هولس هست که #yo_elliot معروفه. قرار بر این شد که سوالاتی که میتونه مفید باشه و گاهاً مرسوم هستند رو با دیگران به اشتراک بزاریم. به این صورت که سوال یا در تالار زبانشناس پرسیده میشه یا در پیام خصوصی (اگه شخص مورد نظر نمیخواد اسمش مشخص باشه). اگه بنده بهش پاسخ بدم و مربوط به تجربیات بنده باشه با شما اون پاسخ رو به اشتراک خواهیم گذاشت. م…

امیدوارم راهنمای خوبی براتون باشه در اول کار :wink::wink::blush::blush::blush::hibiscus::rose::tulip::blossom::sunflower:موفقیت و در اوج بودن را برایتان از صمیم قلب آرزو دارم :muscle::muscle::muscle::rose::tulip::blossom::blossom::hibiscus::hibiscus:

7 پسندیده

ممنون میترا جون. شما همیشه کاملترین جوابها رو میدید برای خودم آرشیو کردم :star_struck::star_struck::star_struck:

2 پسندیده

خواهش میکنم خانم گلی لطف و محبت داری نازنیینم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::cherry_blossom::bouquet::rosette:گلم میخوای جامع باشه برو قسمت گنجینه ی انگیزش فایلها اونجا جامعتره گلم :rose::tulip::blossom::sunflower::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::white_flower:

مطالعه ی دقیق آنها به همگان توصیه می شود.
:dizzy:معرفی کتب در زمینه موفقیت و زندگی بهتر
1 معرفی نرم افزار study checker
2 معرفی نرم افزار habit tracker
3معرفی تکنیک آیزنهاور برای مدیریت کارها
4 معرفی آپ فیدیبو
5 معرفی آپ کتاب های صوتی راوی
6 معرفی آپ Drinking Water
7 معرفی کتاب «تو همانی که می اندیشی»
8 کامنت: معرفی کتاب قرباغه ات را قورت بده
9 کامنت: معرفی کانال های انگیزشی در تلگرام
10 مقاله بولت ژورنال
11 مقاله ورزش در خانه
12 کامنت: پیشنهاد آقا مصطفی برای برنامه ریزی بهینه
13 نکته ای درباره تنظیم ساعت فیزیولوژیک بدن
14 کامنت: نکاتی پیرامون میزان آب خوردن در روز ارسالی از کاربران قسمت اول
15 کامنت: نکاتی پیرامون آب خوردن در روز ارسالی از کاربران قسمت دوم
16 اپ کرفس، اپی رایگان و ساده برای کالری شماری
17 مطلب مفید در خصوص ایجاد عادت ها
18 معرفی نرم افزار habithub
19 تعهد 100%دقیقا مثل وقتی که پای مرگ وزندگی در میان است
20تکنیک جادویی 8 لیوان آب با عبارت تاکیدی
21 اپ جذاب مدیریت عادت ها
22سه نکته برای پیاده سازی مینی استوری
23نرم افزار wordup
24موزیکهایت را با زیرنویس گوش بده
25نحوه ی برش فیلم
26راهنمای استفاده از تالار
27هدف شمااز یادگیری زبان و تجربیات
28نرم افزار انکی
29استفاده از لایتنر
30نرم افزارضبط و ویرایش صوت و تصویرسازی
31 تاپیک مفید تجسم خلاق خانوم نیکنام
32 خلاصه تجسم خلاق شاکتی گواین
33هدفمند سازی در آموزش زبان انگلیسی
34کانال یوتیوب فیلم های کوتاه۱
35کانال یوتیوب فیلم۲
36چالش ایجاد عادتهای مفید
37چالش پیشرفت آواتار
38کانال یوتیوب آموزش با سریال۳
39بهترین برنامه یادگیری زبان با زبانشناس
40پرسش و‌پاسخ با سلام کامبیز در رابطه با یادگیری زبان با زبانشناس
41آنالیز دوره ها
42تجربه زبان آموزی @a.bayani
43آموزش زبان به کودکان
44چگونه تعیین سطح کنم
45چالش۶ماهه بعد قضاوت با شما
46ده هزار ساعت چرا؟؟؟
47مصاحبه ی شغلی
48قوانین یادگیری
49پرسش و پاسخ در مورد منابع اصلی و فرعی زبانشناس
50خواندن آیلتس بصورت سلف استادی
51سه انگیزه برای بالا نگه داشتن زبان
52قانون ششم یادگیری زبان
53مصاحبه با افراد با اشتیاق و موفق (فرزاد پودینه)
54مصاحبه با افراد بااشتیاق و موفق (خانم نیکنام)
55مصاحبه با افراد بااشتیاق و موفق (خانم عاطفه بیانی)
56مصاحبه با افراد بااشتیاق و موفق (خانم فاطمه دوستی)
57مصاحبه با افراد بااشتیاق و موفق (آقا بهنام)
58مصاحبه با افراد بااشتیاق و موفق (آقا مصطفی.۷۶)
59مصاحبه باافراد بااشتیاق و موفق (خانم پری میرزایی)
60زمان گسترده خوانی
61چالش برای یادگیری زبان مهم است؟؟
62ضعف تازه کارها
63تجربه استفاده از زبانشناس
64سخن بزرگان
65راهنمای کار با نرم افزارهای زبانشناس، زیبوک، زوم
66مدیریت انگیزه
67وبلاگ تعاملی
68کانال سوال و جواب روزمره
69کانال کمپ قدرت
70چالش صدتایی
71ریمرسی (مکالمه آنلاین)
72واژگان
73کتاب انگلیسی را درست بخوانیم
74مقاله اثر مرکب
75آموزش بهتر
76خواندن خبر
77چالش ۱۰۱ روز
78موسیقی های جذاب و زیبا
79گنجینه انگیزش و مطالب مفید
80 چالش زنجیره
81 چالش عادتهای مفید
82بازی
83زبان طبیعی و مصنوعی
84نحوه کاربردی دیکشنری
85زبان در کشور انگلیسی زبان
86معرفی سریالهای مناسب برای زبان آموزی
87سریع خوانی
88وبلاگ هنرآشپزی و شیرینی پزی
89قورباغه رو قورت بده
90شش کلید طلایی غلبه برناامیدی
91مجلات روز دنیا
92لینک مقالات و مطالب مفید تالار
93سایت،منبع،کتاب،زیرنویس
94چگونه کتاب ترجمه شده را ویرایش کنیم
95چگونه ژورنالی برای زبان داشته باشیم
مقالات
96دوره ی ویدئوی آموزش با موضوع تکنولوژی
97دوره های اصلی و فرعی زبانشناس
98تافل
99مشارکتها
100دسته بندی ها
101مکالمات
102جدید الورود
103قوانین و مقررات
104نظرزبان آموز حرفه ای
105یوتیوب فارسی

%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B9%DB%B0%DB%B9%DB%B2%DB%B0_%DB%B1%DB%B4%DB%B4%DB%B9%DB%B5%DB%B8
به همراه توییتر و فیس بوک(پارتنر)
106وندها و ریشه ها
107کمک
108تایپک فیلم
109معرفی نرم افزار برای اضافه کردن فایل به زیبوک و زوم و زبانشناس
110سایت audible
111علائم نگارشی
112وب سایت عبارات انتخابی
113نرم افزاری برای تقویت‌ نوشتار
114دایره واژگان و استفاده از آن
115وب سایت
116راز نوشتن یک‌انشا خوب
117فعال کردن لغات غیرفعال
118ثابت قدم بودن
119روحیه ی بالا برای موفقیت
120سوال در مورد اسپیکینگ
121راهکار تقویت شنیدار
122سلاست گفتار (سه مرحله)
123قانون انگلیسی:هرسوالی از بومی ها نپرسید.
124خواندن و نوشتن پیشرفته به روش اسنایدر
125خوانده ها و شنیدها در مورد یادگیری زبان
126سایت پرسش و پاسخ برای مکالمه
127تمرین درست در مسیر یادگیری زبان
128چالش کنفرانس صوتی شماره۱: اعتماد به نفس
129چالش کنفرانس صوتی شماره۲:دوستی
130چالش کنفرانس صوتی شماره۳:عادات و تفریحات
131چالش کنفرانس صوتی شماره۴:حس خوب
132 چالش لتس تالک ها
133پادکست شماره۱:روند یادگیری زبان انگلیسی (کامبیز کشاورز)
134آموزش چهار اصطلاح مرسوم

:revolving_hearts:صوت مراقبه : 1
کتاب معجزه شکرگزاری
کلیپ انگیزیشی : 1
تصویرسازی ذهنی: 1
فایل های صوتی شکرگزاری: 1، 2، 3، 4، 5، 6،7،8،9،10،11، 12، 13، 14، 15، 16، 17، 18، 19،20،21،22،23،24، 25، 26، 27، 28
دوره منِ دوست داشتنی: 1، 2، 3، 4، 5، 6، 7، 8، 9،10،11، 12، 13، 14، 15، 16

10 پسندیده

ممنون عزیزم :pray::pray::pray: آرشیو شد :hugs::hugs::hugs:

1 پسندیده

سلام مرسی بابت انرژی مثبتی که میدین:orange_heart::tulip:

2 پسندیده

بسیار سپاس گذارم
لطف کردید و وقت گذاشتین:pray::orange_heart::tulip:

2 پسندیده

خواهش میکنم عزیزم :hibiscus::cherry_blossom::bouquet::rosette::rosette::rose::tulip::blossom::blossom:دست دوستان درد نکنه که زحمت نوشتن و بارگذاریش رو کشیدند من که کاری نکردم :wink::wink::wink::wink::blush::blush::blush::blush:

2 پسندیده

خواهش میکنم خوشحال میشم بتونم کاری برای کسی انجام بدم :hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::tulip::blossom::sunflower::sunflower:براتون آرزوی موفقیت دارم :blush::blush::blush::hibiscus::cherry_blossom::bouquet::bouquet::rose::tulip::tulip::blossom::sunflower::blossom::tulip::rose:

2 پسندیده

سلام ببخشید چرا من نمیتونم اپلیکیشن رو دانلود کنم با گوشی آیفون نمیشه؟؟؟؟

3 پسندیده

سلام . برای گوشی های ios برنامه ریزی نشده

1 پسندیده